Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 Zalbe na Admine !

Go down 
+20
DcF*redline
Laki
<>
srkidb
MashinGun**OldSchool**
sasha
aaa 4 burbon
b0k!
ZoLa^
daN*
KALE FORZA FUTURE
Sharingan
commander_n0 s0unD*
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^
RaZoR
///AMG 4 DesoLate
Bl@ster*
====.VP.====
Smoke
un|SAFE
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 11:17 am

ti si glup kao 1.ne kaze se "RADU" nego RADE
a bilo bi ti pametnije da naucish da igras cs nego da se zalish po 4umu.
ALI JOSH SMJESNIJE JE TO DA nije usao nik IndeX nego Razer.
odakle ti znas kad sam ja to pisao PM Razeru kako ti znas da sam pisao?
KOJI SI TI FAKTOR DA ODLUCUJES OCE LI SE MACI ADMIN SHARIYU,MENI ILI BILO KOME DRUGOM


I KAKO ZNAS DA SAM JA 1 IMAO ADMINA PA MI UZELI?

POSTAVI DOKAZ ZA OVE TVOJE TVRDNJE
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 1:11 pm

sasha wrote:
Ma SAFE sta trebam i za ovo dogakz nek kazu KALE reci BOTE majmunski SRY za PCOVKU ... zasto je ban DJ SIN nek kaze ako ima demo zbog cit nek izjavi na forumu ... Zasto je ban SALE toest to je bio creatiVEEE to je moj klan ..... Nisu vam DOBRI ADMINI SAFE promjeni nih ili ces zagubiti server brate nemaces igraca ... a to samo da kazem na nekoliko ADMIN NEKOLIKO igraca - drugova su CITERE na ceo seerver CITUJU A ONI NECU DA GI BAN ok ok Bravo Server je Bio STRAVA sad ce da stane ********.... pozz by sasha 4 ShetkaA
Od nijednog navedenog igraca kojeg pominjes da je banovan, nisam vido zalbu zbog bana...tako da tu nisi u pravu.
A to da si Makedonac, mene boli volim te ko god da si...za mene si obicni igrac na serveru tako da...imas ili nemas neki SS ili demo??
Pozz
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 1:13 pm

ZoLa^ wrote:
ti si glup kao 1.ne kaze se "RADU" nego RADE
a bilo bi ti pametnije da naucish da igras cs nego da se zalish po 4umu.
ALI JOSH SMJESNIJE JE TO DA nije usao nik IndeX nego Razer.
odakle ti znas kad sam ja to pisao PM Razeru kako ti znas da sam pisao?
KOJI SI TI FAKTOR DA ODLUCUJES OCE LI SE MACI ADMIN SHARIYU,MENI ILI BILO KOME DRUGOM


I KAKO ZNAS DA SAM JA 1 IMAO ADMINA PA MI UZELI?

POSTAVI DOKAZ ZA OVE TVOJE TVRDNJE

Nema potrebe da ga jezicki ispravljas, jer makedonci drugacije pricaju i ovo sto je sastavio je skoro kako treba...
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 1:13 pm

sasha wrote:
Da se predtsavim ja sam Sasha imam 21 god. ..... Igrao sam na serveru Crna Goru i odnjednom uso IndeX to je bilo na 18 Juna 13:55 min . Lazar spamnuje na PM i reko da IndeX izadje . I Lazar je reko Daj IndeX smeni nick za da un safe ne primetj dek si to ti dek ce da mi skine admin. Ja sam reko na admini say LAzaru da ban IndeX-a ili cu da kazem an un safe . Poto se uklucio Sharingan i me BAN DINAMITSKI . Neznam zasto je to ama ja cu da proverjim samo zelim da im skinete admina i to danas !!!! Po meni treba da dajete admina na ti sto verujete ama meni nbecete dati admin zasto sto sam makedonac jel tako ?! Samo to cu reci evo vi moj msn aprox_m_marko@hotmail.com ADD TE MI I TREBA DA IM SKINETE ADMIN NA SHARIGAN I NA LAZAR I DATI NA I STO IM VERUJETE EVO PRIMER KO MENI pozzz by marko 4 f1zoloGY Very Happy afro Twisted Evil


Pazi sad druze: Dosao si na server i poceo si da prijetis kako ces da kazes un safe sto index nije banovan a uz to si uputio koji psovku .. To dok sam ja admin nece biti i to da ti je jasno mozes da se zalis koliko oces i TO DA TI JE JASNO DERPE JEDNO MALO pravo si supkalo p**** li ti .. a ti probaj da kazes tj naredis adminu sta ce oni da rade i popit ces dinamicki a ovaj put je bilo samo permanently .. ae sad pali ..
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 1:15 pm

Sharingan wrote:
sasha wrote:
Da se predtsavim ja sam Sasha imam 21 god. ..... Igrao sam na serveru Crna Goru i odnjednom uso IndeX to je bilo na 18 Juna 13:55 min . Lazar spamnuje na PM i reko da IndeX izadje . I Lazar je reko Daj IndeX smeni nick za da un safe ne primetj dek si to ti dek ce da mi skine admin. Ja sam reko na admini say LAzaru da ban IndeX-a ili cu da kazem an un safe . Poto se uklucio Sharingan i me BAN DINAMITSKI . Neznam zasto je to ama ja cu da proverjim samo zelim da im skinete admina i to danas !!!! Po meni treba da dajete admina na ti sto verujete ama meni nbecete dati admin zasto sto sam makedonac jel tako ?! Samo to cu reci evo vi moj msn aprox_m_marko@hotmail.com ADD TE MI I TREBA DA IM SKINETE ADMIN NA SHARIGAN I NA LAZAR I DATI NA I STO IM VERUJETE EVO PRIMER KO MENI pozzz by marko 4 f1zoloGY Very Happy afro Twisted Evil


Pazi sad druze: Dosao si na server i poceo si da prijetis kako ces da kazes un safe sto index nije banovan a uz to si uputio koji psovku .. To dok sam ja admin nece biti i to da ti je jasno mozes da se zalis koliko oces i TO DA TI JE JASNO DERPE JEDNO MALO pravo si supkalo p**** li ti .. a ti probaj da kazes tj naredis adminu sta ce oni da rade i popit ces dinamicki a ovaj put je bilo samo permanently .. ae sad pali ..

Shari, upisi sebi jedan warning level jer ga vrijedjas...
A ovo drugo necu da komentarisem jer mislim da sam ti vec jednom rekao kako i sto...
Back to top Go down
sasha
New Member
New Member



Number of posts : 5
Reputation : 0
Points : 8
Registration date : 2009-06-03

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 3:54 pm

Oces SAFE da ti dam msn na SALE - creatiVEEE i na ovaj DJ SIN - Nesa .... Bravo imam dokaze imam i demo-a od lazara kako cituje jel to dovoljno :S:S KAD SU BAN SALE MENI creatiVEEE REKO DAJ RECI IM DA ME UNBAN SAMO TO MI PISO A ovaj DJ SIN JE NESA eXec. I ON JE REKO ISTO I DA SE JEBE Lazar i SHARINGAN I OVAJ KALE ccc nisam to reko ja Nesa wote/// . Da ste SAFE malo bili pametnji vidili sta vi radi ovaj Sharingan i ovaj Lazar zad grbu ee safe dovoljo si odraso i nevidis STA SE DOGAdza .. A Lazare TI SI '' Najpametnji '' jel tako pa ne vidis da si se PRIJAVIO NA KONKURSU BOTE :@
Back to top Go down
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 4:09 pm

hahahaahhaa
da vidim moj demo
ja ne snimam sam sebe nikad pa da vidim moj SKILL xD

postavi taj demo da vidimo svi

KAKVA PRIJAVA ZA KONKURS NIJE MI JASNO?
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 5:14 pm

Postavi dokaze i onda pricamo...
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 8:34 pm

sasha sad kad nemas kud kamo napadas .. pa dobro napad je najbolja odbrana .. al tebi u ovom slucaju ne pomaze samo trabunjas gluposti ovde .. brate poslusaj pjesmu kulijana i batali se ti CS idi se vozit kolima .. I jos nesto lazar nije citer "omg" nego si ti n00b pa ti je svak cheater .. ae idi istjeruj šravdu negdje drugo jer ti nije ovo sudnica ..
Back to top Go down
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:04 pm

HAHAHAHAA
SASHA IDI KUCI GURAJ FOTELJU JADAN

AJDE POSTAVI DEMO MOJ ZELIM DA VIDIM SKILL Xd


P.S:O KAKVOM KONKURSU GOWORISH ??
Back to top Go down
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:07 pm

E ovako, imam zalbu na admina Sharingan..igrala se mapa Noz_ultra a on je koristio pistolj, a jos kad ga ubijem slapuje me (korisitio sam drugi nik), bilo mu krivo zbog mog ultra skila. Molio bih nadlezne da razmotre ovaj slucaj i dodjele odredjenu kaznu sharinganu, pa cak ako je moguce i oduzimanje admina. Hvala unaprijed cheers

lol!


Last edited by MashinGun**OldSchool** on Fri Jun 19, 2009 10:17 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:11 pm

A MA$A

BILA JE ULTRA_NOZ MAPA ZA ZAJEBANCIJU I JA SAM TADA IGRAO
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:21 pm

ahahahahhaha da li je moguce da si se zalio na onog bota sharija Smile pa on radi trbusnjake Smile
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:31 pm

Ma otisao je shara na fudbal da ga pune hh:))Srecom nije on golma inace njegova ekipa od 6utakmica 6 izgubila Smile))Ali bolje i to sto on radi barem nesto udara kako tako nego ja sada trenutno dop se sa vama:))Ali uskoro idem da pravim djecu ko svaku noc..Kuku meni kada mi dodje jedno 10 kola ko da su svatovi a ono zene sa djecom i sve kod mene ali srecom imace dje ima apartmana dosta Cool
Manje spama i za vas i za mene Smile))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:32 pm

///AMG 4 DesoLate wrote:
Ma otisao je shara na fudbal da ga pune hh:))Srecom nije on golma inace njegova ekipa od 6utakmica 6 izgubila Smile))Ali bolje i to sto on radi barem nesto udara kako tako nego ja sada trenutno dop se sa vama:))Ali uskoro idem da pravim djecu ko svaku noc..Kuku meni kada mi dodje jedno 10 kola ko da su svatovi a ono zene sa djecom i sve kod mene ali srecom imace dje ima apartmana dosta Cool
Manje spama i za vas i za mene Smile))

xaxaxax, kakve ovo ima veze sa mojom zalbom, xaxaxa..qq koliko spama lol!
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:35 pm

hahahaha pa ima veze Very Happy covjek je hteo da kaze. (pusti me imam ja dovoljno svojih problema) *Kuku meni kada mi dodje jedno 10 kola ko da su svatovi a ono zene sa djecom i sve kod mene ali srecom imace dje ima apartmana dosta* Razz
Back to top Go down
????
Guest




Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 10:51 pm

Ne spamujte molio bih...
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptyFri Jun 19, 2009 11:29 pm

Imam osjecaj da neke stvari izmicu kontroli ( namrtvo sam ozbiljan ) !
Zamoli bih sve da se ozbiljno ponasaju, zna se na koga mislim...inace ce bit rezova...
Back to top Go down
<<PG>>
New Member
New Member
<<PG>>


Male Dragon
Number of posts : 16
Age : 35
Локација : PODGORICA
Reputation : 0
Points : 21
Registration date : 2009-06-18

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptySat Jun 20, 2009 4:31 pm

PITAM ADMINE?ZASTO NE DAJU SLAY,KICK,BAN ZA ONE STO PSUJU?JUCE SAM BIO NA SERVERU MALO DUZE,VIDJEO SAM DA DODJE LIK I SVAKOM REDOM JEBE SVE JER GA JE OVAJ UBIO,PA ONDA DOSAO 1 SA NEKIM NICKOM CUDNIM I SVI POCELI DA GA VREDJAJU NA NACIONALNU OSNOVU A ADMIN NISTA....IMA PAR LIKOVA SAM PRIMJETIO KOJIMA SE PRASTA,KOJI RADE STA OCE ADMINI JER IH ZNAJU NISTA NE RADE...MOMCI TO NE MOZE TAKO PA BAS AKO SU DUGO NA SERVERU I AKO VAS ZNAJU NE TREBA DA SE PONASAJU TAKO....TO KAD VIDI BILO KOJI IGRAC SA STRANE JEL ZNATE KAD CE DA VAM DODJE NA SERVER NIKADDD! ! ! MORATE DA SHVATITE DA IMA 100000 SERVERA A AKO VIDI DA TU MOZE DA SE RADI STO OCE I KAKO OCE ONDA CE REC IDEM JA ODAVDE KOJI CE MI Q OVAKAV SERVER,PSUJE GA NEKO I TAJ PROLAZI BEZ ICEGA CAK NI GAG NE DOBIJE....UZAS HEAD ADMINI TO JE VASA OBAVEZA DA REGULISETE I UTICETE NA ADMINE DA TO NE MOZE TAKO AKO MISLITE DA VAM SERVER NAPREDUJE
Back to top Go down
http://www.balkanpower.com
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptySat Jun 20, 2009 4:36 pm

e ovako sto se tice ovoga sase decko zamolio bih te da ne bulaznis.... govoris citavo vrijeme kale kale kale a uopste ne mozes da vidis ko je banovao doticnog igraca! ja ionako pojma nemam jesam li! imam 30tak demoa u komp i ne bojte se kad se budu zalili svaki cu izbaciti!
a sto se tice ovog momka --PG-- ja cisto sumnjam da je to tako bilo! evo ja prvi za bilo sto dajem ljudima gag bez ikakve opomene! bilo sto_(psovka, neko drugo vrijedjanje, otvaranje price oko navijaca nacionalizma itd).... Evo najbolji primjer za ovo su mi tomo, snupi, lex i ostala ekipa sa kojima sam predobar ali koje gagujem ili im mijenjam nikove ukoliko nisu prikladni!!!
Back to top Go down
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptySat Jun 20, 2009 4:36 pm

PS: vrnite mi ovdje admina morao sam ovako da kucam! umjesto da im samo ubacim text u njihov!!!!!!!!!!
Back to top Go down
<<PG>>
New Member
New Member
<<PG>>


Male Dragon
Number of posts : 16
Age : 35
Локација : PODGORICA
Reputation : 0
Points : 21
Registration date : 2009-06-18

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptySat Jun 20, 2009 4:40 pm

KALE FORZA FUTURE wrote:
e ovako sto se tice ovoga sase decko zamolio bih te da ne bulaznis.... govoris citavo vrijeme kale kale kale a uopste ne mozes da vidis ko je banovao doticnog igraca! ja ionako pojma nemam jesam li! imam 30tak demoa u komp i ne bojte se kad se budu zalili svaki cu izbaciti!
a sto se tice ovog momka --PG-- ja cisto sumnjam da je to tako bilo! evo ja prvi za bilo sto dajem ljudima gag bez ikakve opomene! bilo sto_(psovka, neko drugo vrijedjanje, otvaranje price oko navijaca nacionalizma itd).... Evo najbolji primjer za ovo su mi tomo, snupi, lex i ostala ekipa sa kojima sam predobar ali koje gagujem ili im mijenjam nikove ukoliko nisu prikladni!!!


KALE JESAM LI REKAO TACAN NICK?NE NEGO SAM REKAO NEKI ADMINI A TO STO SE TI PRONALAZIS I PRAVDAS NE ZNAM CEMU...ALI KAZEM TI JUCE SAM BIO JEDNO 2H SATA NA SERVERU I VJERUJ MI ZNAM STA SAM VIDEO,KO CE DA MI VJERUJE NEKA VJERUJE KO NECE NIJE MOJ PROBLEM,SAMO PREDLAZEM DA SE VODI RACUNA VISE O TOME....
Back to top Go down
http://www.balkanpower.com
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptySat Jun 20, 2009 4:57 pm

aoo... ne spamuj... ja se nisam pronasao u tome! a to ce ti potvrditi bar svaki drugi igrac na serv posto me svi mrze jer ne dam terorima da se zadrzavaju u bazu i zato sto dobiju gag za bilo koje prozivanje na javno!!!!!!!!! ne kucaj vise ovdje poludjece safe od nas Very Happy
Back to top Go down
????
Guest




Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptySat Jun 20, 2009 5:17 pm

omg ovo su zalbe na admine a ne spam zona....pricu nastavite preko PM
Back to top Go down
<<PG>>
New Member
New Member
<<PG>>


Male Dragon
Number of posts : 16
Age : 35
Локација : PODGORICA
Reputation : 0
Points : 21
Registration date : 2009-06-18

Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 EmptySat Jun 20, 2009 5:27 pm

Ping King wrote:
omg ovo su zalbe na admine a ne spam zona....pricu nastavite preko PM


hahahahah pogledaj ostale topice ono je spam...OMG kakve neznalice
Back to top Go down
http://www.balkanpower.com
Sponsored content





Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Zalbe na Admine !
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» za ADMINE!!!
» Za Admine...
» Pravila za CS admine
» SAMO ZA ADMINE !!!
» Pravila za admine ban/unban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Public CS Administracija-
Jump to: