Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 Zalbe na Admine !

Go down 
+20
DcF*redline
Laki
<>
srkidb
MashinGun**OldSchool**
sasha
aaa 4 burbon
b0k!
ZoLa^
daN*
KALE FORZA FUTURE
Sharingan
commander_n0 s0unD*
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^
RaZoR
///AMG 4 DesoLate
Bl@ster*
====.VP.====
Smoke
un|SAFE
24 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptyMon May 25, 2009 4:57 pm

Ovdje pisite sta vam neodgovara i na sta imate primjedbu!
Iskljucivo za igrace!


Pravilo je sledece:
-Kad se neko zali na admina, konkretno, admin mu odgovara na njegovom post-u preko opcije edit. I tu se prica zavrsava. Daljnja rasprava se vodi preko PM tog admina i mene!


Last edited by un|SAFE on Fri Jun 12, 2009 1:32 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Smoke
New Member
New Member
Smoke


Male Goat
Number of posts : 1
Age : 32
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 2009-06-04

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptyFri Jun 05, 2009 4:33 pm

KALE FORZA FUTURE me je kikovo 3 puta zaredom,mogu li znati sto ???
??

by KALE FORZA FUTURE :
sto ese tice kicka! sad ti je dinamiocki ban! imao si Wh!!! pucao si kroz zid i ubo jednog! a kasnije kroz smoke i jos nedog i to je tunel bio na dd2! tako da nije moguce da je u pitanju 16bita i zato zz!
Back to top Go down
????
Guest




Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptyFri Jun 05, 2009 4:38 pm

Imam zalbu na admina fallen angel....Stalno spamuje na server s bijelim slovima i psuje igrace i vredja okolo na tsay da svi vide....Da sam samo uzeo ss kada je juce liku jednome opsovao mater na tsay....a lik mu je samo rekao da je bot Very Happy....Zato mislim da niste tome djetetu trebali dati admina....Eto ajde i ja malo pazim na server Very Happy:D

ovo pokazi Milanu!
I imas opomenu pred ban, masu spamujes!
Administracija!
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptyFri Jun 05, 2009 7:40 pm

NE SPAMUJTE
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptyFri Jun 05, 2009 8:55 pm

Sledeci put, nemam namjeru da brisem 100 postova, vec cu da suspendujem svakog ko spamuje.
I ne mogu da vjerujem da je samo vp shvatio sustinu nespamovanja !
I, kad vidite da se ovako nagomilava spam, obrisite po nesto i upozorite da to ne radim samo ja. A meni sotavite suspenzije Wink
Back to top Go down
????
Guest




Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 1:55 am

Ovako...Admin AvenCasT je malo popio....I na tsay je napisao kako mu je dosadno i da ce da krene da ubija svoje...Ubrzo nakon toga par rundi zaredom je svoje poubijao ( Imam i dokaz za to tj. ss) ....Molio bih da se ovako sta ne ponovi...Ovaj post obrisi cim ga procitas
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 1:58 am

to je bruka Milane us|SAFE ako ovo ne sankcionisete sramota! dve skoro pune mape on je ubijao svoje po dvoje troje ubije Tomo ima dokaz!
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 2:05 am

Makao sam imunitet AvenCasTu pa neka svoje puca i sebe steti...Jer je stvarno popio zvao je i mene bio ali ja sam odbijo jer nepijem pod broj 1dan a pod broj 2 bio sam sa sahringanom i njima na rostilj jebo pice***..Pozz By ///AMG 4 DesoLate
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 2:06 am

Pihhh....Ja mislim da si krivo uradio....Al ne vrijedi tebi objasnjavat....Nema veze...
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 10:15 am

Zamisli ti tog pacijenta???? Reci mu da kad se pije i nesto slavi to radi u gradu, kaficu, ispred zgrade ili kuci, a ne za kompjuterom i CS-om...
Ja vecih stojsera ne vidjeh od vas tamo... Very Happy
Tomo, okaci SS.
Milane makni mu a sa admina, sto znaci da za svako glupiranje dobije kick. Adini imaju moju dozvolu za to i nemojte ga stedjet...!
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 11:11 am

Ma nmg da vjerujem 20 minuta pisem roman i izbrise mi se..Jbm sok:))
E ovako sacu ukratko kosto bi trebao ali ipak sam ja SEKSPIR pa nemogu znatega afro
Makao sam mu imunitet i to i vise da ja znam nemoze pucati u svoje bolje reci ko i igraci ako puca u svoje sebi steti pa prema tome bez brige..Ai naprimjer da moze stetiti svoje pa ako bude ubijao svoje ali to se nece desiti jer lik je extra bolje reci jednako mije najbolji drug skojim sam napolje po 10 sati svaki dan...I ako bude ubijao svoje vi admini imate i moju dozvolu slobodno ga kick pa ako bude jos to radio ban ali na 10-20 min da se opameti..Ali to nece raditi 100% znam nego sinoc bio pjan a bio sa drugovima i to necu sada nabrajati kojima ali znam...I taj 1dan drug ga je za ovo nagovorio jer znam i zato je mozda i psovao ali ako bude to radio samo kick ali nece to raditi jer je normalan lik AvenCasT ali taj njegov drug i moj je najveca budala[to je brat od onoga jebac_presretac]i ovaj stariji ga je nagovorio isto je tako on sjebao sintelana ono kada ste ga uhvatili sa citom jer sintelanu nije radio komp i otisao je 1dan dan kod jebac_presretac [lik slomio nogu na par djelova i par mjeseci ce u kucu biti nigjde nesmije]GREOTA !!!I on igrao sa jebacem i sve bilo u redu i on otisao a nije promijenio nik i ovaj stariji jer on neigra cs on vam igra batfild,cal of dutu i tako te igrice ali ponekad sa vremena ako mu dodje drug udje u cs ali debil sa wh-om udje i tako je on sjebao sintelana isto ko i onaj drugi da nepricam sada....I on ga je nagovorio to je 100% a i da jeste nema opravdanja kriv je sam sto je dopustio ali za to sam mu ja makao imunitet i sada moze da ga sisa...Jer ako bude psovao ili ubijao svoje [mislim da to sada nemoze] vi ga odma kick pa poslje par puta ban na 10-20 min...To je to !!!Pozzz By ///AMG 4 DesoLate od danas pocinjem cs eto me stalno jer mogu da radim sta ocu uzivam***Vidimo se poslje u cs-u kada udjem jer sam sinoc igrao 3 mape 1vi ali skorevi ocaj [meni] Pozzzz I ovo mu je dobra kazna pa ta sledeca ode on !!!Nmg da vjerujem da mi se prije izbrisala poruka od 2 metra uzdus:)))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 2:26 pm

Brate kazes da neces vise da budes naivan a opet si....Al neka radi sta oces....



Unsafe sto se tice ss pls da ga tebi prebacim preko skajpa i da ga okacis jer ja to neznam Very Happy
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 2:45 pm

Ping King wrote:
Brate kazes da neces vise da budes naivan a opet si....Al neka radi sta oces....



Unsafe sto se tice ss pls da ga tebi prebacim preko skajpa i da ga okacis jer ja to neznam Very Happy
Ne zanima me...nauci se...
to moras znat
Back to top Go down
????
Guest




Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 3:03 pm

Pa kako da se naucim kad niko nece da mi kaze....Svi kazu da nemaju vremena objasnjavat mi
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 3:18 pm

http://imageshack.us/

eto ti link idi na njega pa na browse nadjes sliku i uploadujes posle upoladovanja pise ti za forum koji ti je link taj link copy ovdje i eto.
Back to top Go down
????
Guest




Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 3:33 pm

Zalbe na Admine ! Teamkillerh.th

Evo slicice napokon Very Happy
Back to top Go down
RaZoR
New Member
New Member



Number of posts : 48
Reputation : 0
Points : 58
Registration date : 2009-06-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySat Jun 13, 2009 11:37 pm

e ovako...Ja mislim da nije posteno od strane Comander*no*sound-a da kad ga ubiju respawnuje tj prebaca se opet u tim..tako se respawnuje valjda....ovo nije fer prema igracima posto ovo nije deatmach nego public....ocekujem odgovor comander-a??!!!!!


Last edited by RaZoR on Sun Jun 14, 2009 10:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^
Friend Of Forum
Friend Of Forum
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^


Male Dog
Number of posts : 50
Age : 29
Локација : PODGORICA
Reputation : 1
Points : 59
Registration date : 2009-06-07

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 1:35 am

ja cu da se zalim na admina kale forza future.covek me je gagovo zato sto sam ja rekao da on nesmije da pisne nekom wh wh wh wh wh koji je hakovo server.to nema nikakve veze sa tim da mi on da gag na server gde igramo.i sad kad udjem on me gaguje.recite mu da me ne gaguje.mnogo se pomamio od kad je ponovo admin a kad su mu ga uzeli bio je ODLICAN MOMAK za primer neznam sta mu bi.eto toliko pa mu recite da me ne gaguje da nebismo imali problema pazzz od mene Very Happy


by Kale


znaci nemas se sto zaliti! klasicno podrivanje rada admina! i radi toga si dobio GAG od mene! a forum i server su usko povezani!!!
Back to top Go down
commander_n0 s0unD*
CS Admin
CS Admin
commander_n0 s0unD*


Male Pig
Number of posts : 112
Age : 28
Локација : Trnovec
Reputation : 0
Points : 89
Registration date : 2008-12-28

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 11:03 am

to nisam namjerno, jer sam pisao komande u konzolu, takoo sam i nekoliko puta slucajno nekog drogirao i ostala sranja...tako da se ja ispricavam
Back to top Go down
http://axe-forum.forumotion.com
RaZoR
New Member
New Member



Number of posts : 48
Reputation : 0
Points : 58
Registration date : 2009-06-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 11:04 am

ok..kad kazes da nisi namjerno...ok je.... lol!
Back to top Go down
commander_n0 s0unD*
CS Admin
CS Admin
commander_n0 s0unD*


Male Pig
Number of posts : 112
Age : 28
Локација : Trnovec
Reputation : 0
Points : 89
Registration date : 2008-12-28

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 11:07 am

stvarno...ne lazem brate, jer zna se dogodit kad pises komande za teambalance, limitteams, freeze, slap, slay, kick i tako dalje
i ona kad vise puta zelis pritisnut brzo pa se izmijesa, i nastane zbrka
Back to top Go down
http://axe-forum.forumotion.com
RaZoR
New Member
New Member



Number of posts : 48
Reputation : 0
Points : 58
Registration date : 2009-06-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 12:09 pm

ok..nema problema...samo je to prije namjerno radio migthy_duck..
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 12:13 pm

Pa migthy_ducku sam ja makao admina jer se glupirao i nebrini...Ko god se glupira ili tako otici ce mu admin nema frke bate...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
RaZoR
New Member
New Member



Number of posts : 48
Reputation : 0
Points : 58
Registration date : 2009-06-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 12:17 pm

ok brate...fala
Back to top Go down
RaZoR
New Member
New Member



Number of posts : 48
Reputation : 0
Points : 58
Registration date : 2009-06-03

Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! EmptySun Jun 14, 2009 2:38 pm

milane ovako...ubio sam svoga nenamjerno..tj dan*-a...izvinuo sam mu se....onda me je neko banovao na 100 minuta...
Back to top Go down
Sponsored content





Zalbe na Admine ! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na Admine !   Zalbe na Admine ! Empty

Back to top Go down
 
Zalbe na Admine !
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Public CS Administracija-
Jump to: