Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 SAMO ZA ADMINE !!!

Go down 
+10
daN*
====.VP.====
ZoLa^
aaa 4 burbon
MashinGun**OldSchool**
commander_n0 s0unD*
Sharingan
un|SAFE
:)
///AMG 4 DesoLate
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 12:35 pm

E ovako posto nema poseban topic gjde samo admini vide [sto bi valjalo imati] odlucio sam ovde pisati...Komentarisanje igraca strogo zabranjeno svaki komentar ce biti obrisan i jos ce dobit po 1dan warning level Smile))..
Neznam odakle da pocnem ali evo od pocetka cu..Mozda ja malo grijesim u vezi ovoga ali znam da sam u pravu isto barem toliko pa cak i vise...
Ideja da se digne ovaj server je bila moja i drustva i mismo ga 15 februara digli i naravno placali nas 5rica popola...Ali vremenom bolje reci vec sledeci mjesec niko od njih nije htjeo a posto je ovde vec bilo jedno 15 igraca stalnih kao kale,blok_brate_brukling,lex i tako dalje i sprijateljio se extra jer na svaki server imam po 1000 drugova i mogu svugde skoro biti admin odma cak sam na 10 servera do sada min bio admin[ali dobro to pusti sada:))]i onda sam ja sam nastavio da placam server.U pocetku je bio katastroga i oko kraja marta se pojavio un safe i vidjeo sam ja u njemu neznam sta vi mislite ali vidjeo sam da je mnogo razuman i [nepopusta] sto mi i treba jer ja sam mnogo mek:)))..I zatim sam stavio da bude on glavni i sve je krenulo super poceli su admini dase micu jedno 15 admina se do sada maklo od kada je on na vrh i sve je super...I sada da vam kazem super ste ekipa to nemogu poreci ali ipak 4 izuzetka postoje [i da svi bolji budu jos] ali zbog ta 4 izuzetka i zbog svakoga [bolje reci osim 3je] svaki dan iako u cs neulazim a rekao sam ali danas cu poceti zovume na mob cak su me sinoc u 1dan uvece na mobilni zvala 2 druga sto su banovana a nista nemaju 1dan ima mogu i ja da potvrdim iako kaze da nema jer je dbl ali drugi nema to znam jer zivi kuca pored moje i majka me imala ubiti tako kasno meni mob zvoni...da se vratim na ovo...Broj 1dan svaki dan iako neigram ali od danas cu poceti da jebe majku barem 2 sata min da vidim kako i sta i od sada cu ja morati u server dasam htjeo nehtjeo..Broj 2 mnogo mi se zale igraci ali to je mnogo cim sada nema demoa evo primjer brufen drug mi je on zivi 10 minuta od mene i svaki dan se gledamo pa cak uvece izadjemo u grad nekada zajedno i lik nema lik je [bot] da oprosti ali ja samo kazem realno istinu nije neki igrac ali umije igrati solidno..I ban ste ga dao je ss i nema nista vidite i sami a demo necete da izbacite...Isto tako jos 2 primjera imam dali ss a vi demoe nemate..Ja vidim da polako ovo propada bolje reci igraci neki odlaze radi vasih gluposti odjednom cim je un safe rekao nemora demo da se postavlja vi ga cak i nesnimate sto krsite pravila jer je un safe rekao da moraju da se Snimaju pa ako traze da se postave ali vi nizajedan nemate..I zbog toga me dan noc smaraju likovi na mob poludjeh to je 1va cinjenica ukratko sam gore opisao o tome..2ga cinjenica je sto se nece svidjeti skoro nikome ali rekao sam to cu uraditi makar server propao jer mene vi vise za noc osim 3ice necete vuci...Ukratko o tome...Kada se digo placali smo nas 5rica poslje toga niko nije htjeo sam sam nastavio..I glupost je da ja sam dajem 50 eura pored vas admina jer na svaki server 90% admina placaju bolje reci mislim na ove bolje cak i 100% se moze reci pa i za slot ali dobro...I ja kada sam prosli mjesec vama trazio ako ima ko da posalje i to rekao sam kolko moze 5 eura 5 eura nemora vise nemora se sada sjekirati niti sam ikome naredio to da uradi sto sam trebao pacu sada da uradim...Svi su rekli meni na psay jer na psay se dop sa 80% vas kao poslacete ja vam sve dao niko jos nista..I sada mi dalje isto na psay neka svi znaju govorite kao cim skupim cim odem cim ovo cim ono..Te price pricajte drugome..Jer ako nemate kosto sam ja rekao ito nisam od nikoga to trazio samo sam rekao mozeli ko pitao ko da sam ovde neki dbl i rekao ko moze radi servera ne radi mene naravno posalje barem 5 eura [to je minimum svugde[bolje reci svugde traze po 8 ili 10 i tako dalje ali pusti to sada}}...I ja sam trazio i svi su rekli ovo ono i ja taman sam isplanirao posto me moj drug sjebao ja sam mu bio dao 45 eura svojih naravno za maj ali on nije poslao pa sam morao oko 5toga juna da posaljem 90 eura sto sam da dajem necu..Mogu da dam evo sada ovde imam tolko da dam ali necu vise rekao sam preko 5 eura ja da dajem pa milion da imam ovde...Jer 2 razloga 1vi sada mi se u jul sestra udaje i moracu je ja castiti 200-300 eura takav je obicaj a posto imam [moram:))].A 2gi ovo sto sam prije naveo cu da uradim zao mi je pola vas nece prihvatiti mogu da se kladim iako 5 eura mjesecno pa cak i po 10 ili 20 da saljete nije nista ako ocemo realno za 1dan mjesec posebno 5 eura dati za dorucak u skolu potrosim tolko ili u grad ali dobro..Neko ima vise neko manje ali vala da jebe majku pa oni sto ljeba nemaju jesti pa vala imaju 5 eura mjesecno [ali to nismo niko od nas znase valjda]...Ai da jeste ja sam rekao ko nemoze i ko nema neka kaze ali svako ima to tvrdim 100% ali znam da niko nece da dadne..I zbog rekao sam vec sto nesnimate demoe i mene igraci dan noc zovu na mob i serumi kakav je ovaj admin kakav onaj admin I zbog ovoga sto ste me muvali kao poslacete a niko nije poslao nije mi do jebenih 5 eura ili 10 daosam sam 70 eura jednako nego mi je sto kazete i neuradite...Cas 4 izuzetka svaka im cast jer nisu slagali ko vi ostali ali svi mogu reci...I zbog toga sto me muvate i lazete iz dana u dan a sada dolazi sledeci mjesec a ja sam rekao vise preko 5 eura davati za server necu imam ali nedam !!!Jer na svaki server svi placaju a ja sam ko dbl ovde placati a vi rusiti ugled servera pojedini i banovati nema demoa pase igraci ljute pa mijenjat mape pa ovo pa ono necu to dozvoliti...I od sada meni je zao ali ovo ste vi trazili jer vi mene sve muvate kao sjutra cu sjutra evo prodje 1 mjesec i sada opet trebam za 10 dana slati pare i rekao sam stacu ja dati i uraditi...I ovako posto necu vise ovo da dozvolim iznerviralisume posebno sinoc likovi u 1dan sat i po celi dan zovu pa onda ovako mi pricaju pa na msn pa na fb kada dodjem po 10 poruka pm najmanje imam i to sve u vezi vas..I da se ovo vise nedesava ai sada ako to uradite znam da bi bili barem 50% bolji admini to ja garantujem a uvjek sto sam rekao 100% sam bio u pravu..Sada cu da postavim svima uslov zao mi je mislite o meni sta ocete ali maximalno sam vam bio koretkan i vise necu posebno nesto sto se dogodilo...
Od danas svi admini ali bas svi nema izuzetaka ce morati da daju pare za server pa kolko oni oce ja necu govoriti cijenu sada svi moraju po 10 i tako ali zvugde je minimum 5 pa i niko nesalje nigjde ispod toga bila bi bruka!!!I SADA SVI ADMINI meni je zao ali do ovoga ste me doveli MORAJU PLACATI BOLJE RECI KO ZELI DA OSTANE ADMIN MORA U OVIH 7 DANA ILI POSTOM DACU ADRESU ILI PREKO ZIRO RACUNA DATI ILI NEKA ODMA KAZE JA NECU DA DAM I DAMU MAKNEM ADMINA JER U ROKU OD 7 DANA OCEKUJEM PARE 8SMI ODE ADMIN ILI ODMA NEKA KAZU JER CU jednako maci admine pa onda ih dobite kada platite i onda cete 50% barem biti bolji to garantujem !!!Ovo se za ona 4 admina necu nabrajati koja ali za njih se ovo neodnosi ali bilo bi dobro kada bi i oni mogli poslati za 7 dana najkasnije do 10 njima [imaju 3 gratis:)))] jer shvatite malo zamislite da svi dajemo pa imalibi da dignemo jos 1dan server mozda za 1 mjesec a kamoli samo ovaj i razradjivali radili kao ekipa i sve sto radimo i sada ali jos bolje barem 50% garantujem a znate i sami.Jer ako platite bicete bolji da neizgubite to znate i sami ai ja to kazem garantujem isto sto je istina..I od svih admina ovo sto sam rekao trazim da posalju pare ko nece neka odma ovde kaze a ko oce neka mi kaze na psay ili ovde jer nemate mnogo dana a danas od svih cekam odgovor jer ja sam htjeo sve lijepo ali vi ste sjebali..1vo banovi i tako ali to dobro nego prosli mjesec rekliste dacewte poslati a sam sam dao 70 eura ali aj....Ali ovaj imam mnogo obaveza ali nije to mogu dati i tako ali necu rekao sam od sada cu da dajem minimum jedino ako budem prinudjen ali onda admina na server nece biti nijednoga pa ce biti bolje xDDD...Ovo bunilise protivili ali ako imalo volite server i cs uopste barem jebenih 5 eura cete poslati a cak neki mozda i vise ali ja netrazim vise ko kolko ima i moze jer od sada ce svako mjesecno placati jedino ako sada dadne vise pa kaze sledeci necu moci ili cu moci i taj za to sluze dogovori na psay samnom i tako a ne ovde...Komentiranje igraca zabranjeno a od admina komentare zahtjevam i to od svih ko oce ko nece i tako ili neka se ovde samo jave oni koji nece daim maknem admine pa oni koji oce neka mi se na psay jave a jednako svecete znati ko i sta ai znacete jer ko neplati nece imati admina jacumu maci...Jer vi mene vuci za nos i zezati nijesam vas ni cerao ni nista drugi bi rekao znate sta kosto ja sada ovo govorim oces admina plati neces mrs!!...I meni je zao ali ko nema 5 eura mjesecno minimum ili neka ima mnogo vise kosto ima ali eto 5 eura ko posalje nemora vise a moze vise jer bolje sto vise kada bi svi davali naprimjer po 10 eura mogli bi 2-3 servera dici i jos redirect sa kgb alfa i puni bi bili dan noc pa bi vas pitao kakav smo server bili bi stvara zamislite u 5 ujutro 32-32 A???Ovo radim neki ce shvatiti odma zasto a neki ne ali me nezanima OCEKUJEM I TO DANAS DO VECERAS SVE ODGOVORE SVIH ADMINA ko nece neka se ovde javi ko oce ili ovde ili na pm jos bolje mislim jer ko se nejavi ode admin....Ovo radim pretezno radi servera svako pametniji ce shvatit jer kada vi platite bogami boljecevas ako izgubite admina pacete se truditi jos 50% barem no sada cas 2-3 izuzetka koji bolji biti nemogu...Cekam odogovore od svih admina jer ovaj sada mjesec za 10 dana neplaniram placati sam ko do sada svaki a vi me sve muvati saljem sjutra saljem preksjutra a niko vas pitao nije a lijepo je obavijestiti me to vas razumijem ali ne tolko lagati kolko vi lazete !!!LJutili se vi na mene ili ne nezanimame od sada sam rekao sam svoj covjek i bicu gori no un safe nema popustanja nikome oces neces...???E ovako nadam se da sam napisao to sto trebam i nasta morate da odgovorite ...Mozda sam negjde 2 puta isto rekao ali nema veze ja uvjek pisem romane [SEKSPIR] Smile))Nadam se da smo se razumijeli i cekam odgovore od admina ovo nikada nebi uradio jednako me valjda dovoljno znate ai da me neznate ovi iz kl-a me znaju pa neka vas pitaju kakav sam kada meni klincu od 17 godina duguju drugovi 390 eura ja da se ubijem..I da nedolazi vise do toga pa cak i ovde dame vi nemuvate i tako odma zelim odgovore i od sada svako ko zeli biti admin od ovih stosu admini ko zeli ostati bolje reci morace placati kolko moze sto vise bolje ali moze i minimalno sve je zauvarno valjda i sami znate jer ja neko mene drkati stalno a ja nikoga nisam ni molio ni nista nego pitao lijepo kao covjek necu dozvoliti vise ni 1dan minut kamoli dan i tako...I ovde ocekujem odgovore od svih admina ko nece neka odma kaze jednako cega izgubiti a ako bude nesto muljao zabranjen cemu biti ulazak od mene zauvjek ai nadam se da niste jos takvi sto me uopste nebi zacudilo dame lazete na ovome ali bi vam se duplo vratilo kunem se...I bolje vam je recite odma ito istinu ko nece da placa mjesecno neka kaze ovde odma a ko oce neka kaze ovde ili na pm svejedno cak je ovde mozda i bolje jer da nebi bilo poslje kao ovaj neplaca ima admina a ovaj neplaca..I da kazem ovo za sada ovaj konkurs sto bude za 5-6 dana za te admine se nece odnositi ali vi ko kaze da nece vise nece moci biti na konkurs pa nemoj te misliti da me mozete prevariti...Ovo sam uradio znate i sami zbog cega radi servera i bolje sto sam uradio nego i dalje me vi muljate i da me nerviraju drugi na mob i ovako radi vas jer u dosta slucajeva ste vi krivi a u dosta ne nego oni iako negiraju ali ja znam sve bilo mene nebilo na server....I zahtjevam odgovore od admina ito kosto je sada doi veceras najkasnije od svih inace suprotno ode rekao sam sta i kako..I rekao sam gdje da odgovorite mozda bi bilo najbolje ovde svi ili ko nece ovde a ko oce na pm jer svi imaju po 20 eura mejsecno [i to i to je malo] a ne 5 jebenih eura nego ja vidim vi muvate zao vam dati..Epa sada cete morati dati ili necete biti to sto cete makar se server raspao ovo je da vam kazem da vidim kakvi ste drugovi JELI VAM STALO DO SERVERA ILI NIJE NEGO SAMO DA ......BIO SAM JASAN TO JE TO ...I ovo radim radi servera i ovako jer cete i vi biti bolji i demoi i uvesce se 2-3 nova pravila od mene radi servera jer ovako prska na 2 strane...To je to ako vas sta jos zanima recicu vam ali nadam se da sam vise nego sto sam trebao reci...Bio sam maximalno koretkan i sve ali vise necu bolje reci ja sam i sada korektan i to maximalno drugi bi rekao ili 15 ili ides ali ja ne nego ko kolko moze sto vise bolje radi servera jer evo naprimjer da skupimo 80 eura uzeo bi redirect sa kgb alfa ili balkan expres i onda bi bili dan noc puni ko crna gora beta i jos par servera da nenabrajam koji...To je to nadam se da ste me razumjeli i svako pamentiji ce vidjeti da sam u pravu 100% svaka mi cast!!!Pozz By ///AMG 4 DesoLate ^^^Zelim odgovore inace slijedi rekao sam sta pa gore bi doslo na ovaj nacin vako nego onako...I ko nece ovde da se zna ko oce ovde isto da se zna da kaze pa na pm samnom da prica..To je to Tolko od mene u ovoj poruci nadam se da ste je citali jedno 10 minuta Smile))Pozz By ///AMG 4 DesoLate...Zabranjeno komentiraje igracima samo adminima i novi konkurs ti nece placati ako bude dovoljno a nadam se da ce biti jer necete valjda sada biti Q**** jere ovo se radi radi servera ne radi mene znate valjda i sami ko svugde !!!Pozzz od [SEKSPIRA]Smile)
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 12:37 pm

I procitaj te sve do kraja da znate pa onda odgovorite...Pozzz By ///AMG 4 DesoLate
I bas me zanima da vidim sta ce da bude jeli vam imalo stalo do servera ili vas boli q...I da kazem ako dosta njih posalje i tako zamislite uzeli bi odma redirect jer bi sve znali ko je kolko poslao i ko salje i nebi 1 euro uzeo za sebe to se kunem nijesam takav dbl nego bi uzeli redirect i bili puni dan noc zamislite kakvi bi bili..Sve je na vama VI ODLUCUJETE BUDUCNOST SERVERA kada se malo bolje razmislipa vidite braco..i jednako to sto sam trazio nije nista a za server je to 100% bolje jer ako uzmemo redirect ili vako extra malo promozgajte sami pa vidite...A ovako bi ispali prave q****.Jer evo ja se necu ljutiti ko neposalje niti cu mu ikada nesto reci i tako ali bio bi red da ovo drugo uradite niti morate nesto mnogo a ovo imate barem svake nedelje ili svaki drugi dan ili svaki dan zavisi ko...I ovo je radi svih nas i servera ne radi mene jer ja sada mogu imam 10 servera koji su puni dan noc i gjde mogu biti admin pocev od a zavrsit do z..Ali pusti to rekao sam svoje i nadam se da cete pravu stvar uraditi sve je u vasim rukama !!Pozz By ///AMG 4 DesoLate
I tolko ste igrali i sada da uprskate sve bilo bi zalosno i truda i sve na vama je..Pozzic Smile)
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 12:48 pm

Samo da kazem razmislite ali ja se necu ljutiti ali radi servera znate valjda i sami jedino ako ste ....I to je to od mene valjda sam napisao i to detaljno a kamoli u 2 recenice sto sam mogao nego ja da bi vi bolje razumjeli i ako nezelite poserem se onda u ovakav i trud i vas slobodno necu vas rijec progovorit niti bi niti sam takav ali ako je do toga stalo onda QQQ..Tolko od mene ako sto treba recite ali nevjerujem prije svih odgovora i onda dogovoaranje ali to ce biti pola ovde pola pm...Dovoljno sam napisao nadam se:))Pozz By ///AMG 4 DesoLate sada vi malo spamujte ne samo ja hh odgovarajte cekaju se odgovori...
I jos da kazem ono 4tvoro sto su onda uradili ono sto su rekli oni sada ako nemaju nemoraju poslati ali bolje bi bilo da mogu valjda i sami shvatate i razumijete zamislite 3 servera imamo redirect puni stalno novih jos 4 admina ce trebati ako svi ostanemo ovi sto su sada ali cisto sumnjam...I onda sve perfect ali ok...Na vama je vi odlucujete a ne ja..Pozz By ///AMG 4 DesoLate
I od svih admina kolko ih ima 14 neka odgovore...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
:)
CS Admin
CS Admin
:)


Female Dragon
Number of posts : 43
Age : 35
Локација : Beograd
Reputation : 0
Points : 3063
Registration date : 2009-04-26

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 12:52 pm

Au jbt, Milane, oci me zabolese...
1. Srdjan i ja smo poslali 20eura...ali nije problem, poslacemo jos ako treba...samo mi reci jel stiglo to ovom liku i jel mozemo opet tako da saljemo pare u Kikindu?
2. Sto se tice Brufena, ja sam kriva, objasnila sam i njemu i Andreju, pa da ne objasnjavam opet...
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 12:57 pm

Ivana ja sam rekao u vezi vas jer ja sam dao bio 70 i vi taj ostatak necu o tome sada da pricam neka prvo svi odgovore pacemo pricati kako i sta vazi???Stiglo mu je jer da nije ugasio bi server i tvoje i moje ono sto sam poslao...I znas i sama kako i sta...I da kazem svi bi daste na mojemu mjestu ovo uradili jer necu ja da mene dan noc prozivaju igraci kakav je ovaj kakav onaj a posebno sto me mnogo uvrijedilo evo 2 mjeseca vec vi mene zezate saljem sjutra ovo ono pa onda kada skupim pa sjutra cu pa ovo pa ono znate i sami i ko je to uradio..Najboljeje bilo ko 2ica ko zola rekao moram li ja rekao nemoras brate i kraj znam da nece i eto a ne ko vi vucete me za nos Smile).Ali sada svi moraju ko oce da ostane i nema vise zaljenja jedino ako neko nema probleme u kuci ima ogromne i tako ali onda nebi mogao igrati cs preko neta jer nebi imao za net ali ok..Ko bas nema neka kaze i ostacemu admin bez placanja ali znam da svi imaju ne vi nego svi barem 5 jbn eura mjesecno [pa vise neko dan neko ne]ako je do toga doslo onda qq..Pozz By ///AMG 4 DesoLate
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
:)
CS Admin
CS Admin
:)


Female Dragon
Number of posts : 43
Age : 35
Локација : Beograd
Reputation : 0
Points : 3063
Registration date : 2009-04-26

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 1:00 pm

OK, nije problem... Smile Poslacu ti ja onda jos 5 eura, a znam da ce i Srdjan sigurno hteti, ali neka on sam pise svoj komentar... Smile I razumem ja tebe, pa to je normalna stvar...
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 1:07 pm

Ja ovo necu citat ....nema sanse....!!!
Ja za zadnji kolokvijum nisam ovoliko ima da citam... Very Happy
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 1:16 pm

Evo da ti ukratko objasnim svi admini moraju da placaju najmanje 5 eur inace ce admin da im se skine i buni se za to sto se ljudi banuju a ne snimaju se demo-i i sto se daju bezveze dinamicki kao sto si ti dao BRUFEN-u ..
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 1:18 pm

Ja cu kada svi odgovorite i tako reci rezultate jer za sada su gori nego sto sam mislio ali nema veze idemo dalje !!!Vi sada spamujte i pricajte i tako ja cu sada samo da cutim ili ocete jos da pisem moje romane Smile))Da sam ovakav iz pismenoga iz maternjeg imao bi 10 kamoli 5..xD
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
commander_n0 s0unD*
CS Admin
CS Admin
commander_n0 s0unD*


Male Pig
Number of posts : 112
Age : 28
Локација : Trnovec
Reputation : 0
Points : 89
Registration date : 2008-12-28

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 1:41 pm

ja sam ti milane reko na PM...drage volje bi ti poslo al nemogu Crying or Very sad
Back to top Go down
http://axe-forum.forumotion.com
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 2:06 pm

Au jbt sta bi ovo affraid . Sto se mene tice, ja nemam primjedbe na tvoje izlaganje, tj. slazem se..poz cheers
Back to top Go down
aaa 4 burbon
CS Admin
CS Admin
aaa 4 burbon


Male Horse
Number of posts : 113
Age : 33
Reputation : 0
Points : 3158
Registration date : 2009-04-07

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 2:17 pm

nije problem samo reci adresu i poslacemo ti...a mozda ti i licno urucim nismo daleko.....xDDD
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 2:54 pm

Kada svi admini odgovore oce nece jer vec 4ica nece meni je zao ali cu im maci admine makar naprimjer sebi morao Smile)..Cekam odgovore svih admina i onda cu svima dati adresu i to pa posaljite i tako i dog cemose zajedno svi cete u toku biti i to...Necu vise nista drugo pisati jer nema potrebe pa tek kasnije...Cekam odgovore ostalih admina...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 4:14 pm

daj brate koliko ti pises nijesi normalan

samo sam procito crvenim slovima ovo sto pise

Milane ako ti nije muka prepricaj mi [3/4 recenice]jer me oci bole
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 4:26 pm

ja cu ti javit u ova 3-4 dana ocu li imat da ti dam.trebalo bi da imam al ako ne budem ko ga ebe makni sto ce mo sad Very Happy
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 9:17 pm

Do 27dmoga od svih trebam da imam jer cu 29toga da saljem a ovi sto nece neka se jave vec su se 4tvoro javili zanimajume odgovori od ostalih admina...Jer cu veceras maci admine ovima sto nece i ovima sto se nejave tako je kako je bio sam jasan...Pa zato ocu da od svih cujem komentar da nebude poslje sto mi nejavi a nisam bio tu a evo ih 3ica na server i znaju za ovo samo da ih upozorim...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
daN*
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 111
Reputation : 1
Points : 3219
Registration date : 2009-05-03

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 9:50 pm

Aoooo sve ovo oko ovoga Very Happy dobices sjutra POMASLJ MI ziro racun na pm crnjak mi je trazit sad po forumu. Samo me nesto zanima ovo 4 koje si spomeno da nisu obavezni da rade to sto si pisa do sad, nisu obavezni radi toga sta su dali vec ili sto su kao najbolji admini??? odg mi na ovo!!!!!!
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 9:56 pm

Ziro racun imas u obavjestenja u ovaj podforum i ispod ovoga topica za admine ti se nalazi ziro racun tamo sve imas kako i to....A drugo to sam rekao za 5 puta i to tu nego nijesi shvatio to se odnosi na redline zaphoda [srki i ivana]ali sam rekao i oni da ovo urade ko i vi ako mogu jer kako vidim samo ce ostati admini ja srki i ivana i vjerujem njih 2ica i un safe i to je to...Procitaj opet nemoj radi 15 minuta citanja da prekidas haha i oni su jedini dali i ispostovali sto su rekli ali o tome smo vec pricali i zavrsili pricu sada je novo pa svi moraju...Jednako evo neki nece pacu morati uraditi rekao sam sta jbg-a tako je kako je jer mene zezati vise neki necu i tako rekao sam vec 10 puta sta i kako pusti tu pricu nego imas tamo pa posalji i tako...Cekam odgovore ostalih admina i onda ide spamovanje Smile))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
DcF*redline
CS Admin
CS Admin
DcF*redline


Male Cat
Number of posts : 9
Age : 37
Локација : Pljevlja
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2009-04-22

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 10:03 pm

np problemo bro Smile....sve za server Smile))...tebra ja cu najverovbatnije 22 za pg, imam neki ispit pa cu svratit u kl da ti dam to, a ako ne budem isao prebacicu na banku kao zadnji put!!!
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 10:11 pm

Miki evo da ja potvrdim samo,brate nemam vremena sad da citam sve,procitacu veceras kad dodjem kuci...matori jebo si mu kevu sa onim 1 tekstom Smile
posto sam ja vec dao i dokazao da cu ti dati idemo kao poslednji put,ti mi javis dan ranije kad da posaljem i koliko eura da posaljme i ja saljem za mene i ivanu,ali racunaj uvek kad saljem da saljemo nas 2 po pola Smile (tako ivana hoce ne ja). a za banovanje bez demoa:
ovako ja i kale smo banovali danas ZoLaA lik usao i napisao nesto tipa
ko me gagova da mu umre majka jebem ga usta...
ja ga kick
i on opet ulazi i kaze ko me kikovao majka mu qrva...bla bla bla,da se ne spustam na njegov nivo i dobija kick opet i on se opet vraca i opet pocinje da nas psuje i vredja itd...i onda je dobio ban...toliko o tome,
banovao sam jos 1 lika zato sto je reklamirao neki drugi server i njemu sam dao dinamicki i mislim da je to to...uglavnom banujem tako neke koji ne postuju propise,a za sve ostale imam demo i dobijaju od mene BANSHOT....toliko od mene i molim te lagano samo i koncentrisi se kad pises,jbt ponovis neku stvar po 5 puta i zato ti je text onoliki,znaci kazi konkretno kao SHARI THE BOT Smile LOOOOL Smile molim te radi nasih ociju (jel smemo i da se salimo malo ovde ili ne i sta je sa kaladontom Sad ne mogu da pisem nista) toliko od mene Smile :* ljubi vas i voli mama srdja
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptyFri Jun 19, 2009 10:28 pm

Brate srki dog cemose no problem i procitaj sve kada dodjes kuci..Meni je zao sto ovo moram ali ovo radim rekao sam u tektsu 2 puta radi servera ne radi mene jer 1vo ce admini se 10 puta bolje ponasati jer i sada ima par koji nisu dorasli tebi naprimjer broj 1dan..Broj 2 kada procitas cijeli tekst znaces zasto to je to..Procitaj pa ces znati kada dodjes kuci i no problem nrbn..Samo jos cekam komentar zaphoda,lazara,snopy,kala i to je to.. i onda da radim svoju stvar sta sam rekao kome da maknem i to svi jednako razumiju kada svi odgovore pocinje prica u vezi kako i sta...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptySat Jun 20, 2009 1:00 am

brate procitao sam...o majko pa ti si moj idol Smile koliko si ti puta u stanju da ponovovis istu stvar brate svaka ti dala i na vreme dobila Smile

sto nisi napisao :
od sutra svi placaju admina po toliko i toliko eura ko me se ne svidja nek kaze u ovom topicu i skinucu mu admina i kraj,a posle raspravimo o tom banovavnju mada mislim da cesto i ne gresimo nego se malo i oni foliraju da nemaju pa te zovu,ok je za brufena jbg zajebala se ivana i kraj,ali nikad se ne zna,mozda nije bio kod kuce pa kao toma mali upalio cit da se sprda i pljus dinamicki i ima SS neki od ko zna gde...kapiras???
samo molim te odluci kad krenes da pises sta hoces da kazes i sve nam to prepricaj na 5 strana nemoj onako opet Very Happy Very Happy Very Happy
a sto se tice para idemo kao poslednji put posto je meni tako jeftinije,samo mi nabavi njegov broj telefona i on pare od mene dobija u roku od pola sata preko poste Smile oni garantuju to Smile
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptySat Jun 20, 2009 1:36 am

Brate godine svoje cine Smile))Nebi imao jedinu dvojku iz srpskoga a znam za 10 nego profesorica luda dobijem 3-3-3 i dadne mi 1dan pa morao odgovarati imala me majka ubit da ja imam 1dan sa odlicnoga OMG...A ostalo sve imam 4tvorke Smile)))Ja sam takav Sekspir vas znate me valjda vise svaki post minimalno napisem kolko mogu Smile))
E ovako nijesam imao srca da uradim ono sto sam rekao uvjek sam bio mek i bicu ali ovaj put ovima sto sam makao 7 admina ima drugi razlog i to taman super oni nece da plate to je 1dan ali nije tolko taj vazan kolko drugi zbog cega sam makao jer ima 1dan lik i to ce biti jedini lik da neplaca a imace admina nemam srca da maknem a sa ostalima sam pricao svima svi ce placati i sacu vam ostaviti adresu i sve i ako bude para dosta UZECEMO REDIRECT PREKO VEZE KOD DRUGA IZ KLANA IGIJA DA NAM UVJEK BUDE FULL SERVER ko neki sa redirectom...E ovako skinuo sam admine zaomi je ali rekao sam razlog i mnogo sam srecan sto nijesam mogao daim maknem sto nece da placaju nego radi ovoga drugoga razloga ipak kolko god htjeo ja da budem ko neki ja to nemogu..Da neduzim da krenem..Dexu sam mako pricao sam sa likom rekao je da se zeni mozda se vec ozenio i ja mislim da on vise uopste u cs ulaziti nece a volio bi daga opet vidim on bi imao admina odma bimu se vratio ali ga nece biti 99% vise nazalost..Makao zipy jer on nedolazi sada ide na more da radi i tako...Makao popaju on sada ide na more i dolazi tek u avgust pacemo tada ja i on pricati dogovorilise...Makao Hamiltonu slot bratu mome on sada jebe dokle ja ovde na forum vama pisem poruke....Makao snopy razlog mnogo sere iako mi je najbolji drug...Makao lazaru jer mnogo me kulira i folira se nece da plati i kraj isto ko i snopy..Jos sam rekao drugi bi rekao oces neces ali ja ne nemam srca za to..NEGO sam rekao ko nema neka kaze imace admina kosto ce imati 1dan necu imenovati ali toce biti jedini primjer da neplaca i ostali admini se neljute pame misljenje igraca nezanima...I makao jos 2 admina i to je to...I konkurs u suglasnosti sa un safe ocekujem da pocne preksjutra jer i admini zele da damo jedno 4-5 admina ili vise kolko god ali malo naprimjer boljih i starijih od snopy i tako dalje da nenabrajam..To je to Opet sam dokazao da sam dobrica sto nijesam zelio ocu da budem djavo ali nemogu u PM !!!!Nemam srca da maknem tome i 2icu admina cu cekati koji jos nijesu rekli oceli poslati ili ne a ovima sada cu ovde ostaviti ziro racun i moju adresu na koju vam je bolje poslati ali mozete i vako ali morate ici u banku za to vam je vec objasnjenjo u ziro racun pa procitaj te ako vas zanima ali nezivite na mars pa da neznate...Opet dokazujem da sam Sekspir Smile))Srki moja mama volim te....Ivana nemoj biti ljubomorna ali mi imamo mamu i tatu preko cs-a srki i un safe...Mama blaga ko i uvjek a tata Ljut hhhhh...[Mala sala nadam se da se neljutite inace samo da skocim sa mosta neznam sta da uradim]..Pozzz By ///AMG 4 DesoLate
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptySat Jun 20, 2009 1:39 am

Adresa ide
Ime I Prezime: Milan Rakocevic
Ulica : Milivoje Bulatovic 4
Grad : Kolasin
Broj poste : 81210
To je to a sada sledeci post je broj ziro racuna iako imate vec u obavjestenja radi kala ...Smile))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! EmptySat Jun 20, 2009 1:39 am

Kako mi ovo na jedan nacin:)))
Broj ziro racuna je 1105963710356 Ime i Prezime: Ljubisa Rakocevic a banka se zove CKB ... ^Crnogorska komercionalna banka >))

To je to ako jos nesto treba recite ali vala da saljete mi MERCEDES S 65 AMG od 250000evrica pa bi manje podataka trebalo Smile)..Poz By ///AMG 4 DesoLate
I tvrdim da sam uradio ispravnu stvar vidjece te... !!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Sponsored content





SAMO ZA ADMINE !!! Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! Empty

Back to top Go down
 
SAMO ZA ADMINE !!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» hEaDD*|SaMo*BeLo|
» za ADMINE!!!
» Za Admine...
» Pravila za CS admine
» Zalbe na Admine !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Generalno :: Obavestenja-
Jump to: