Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 TRAZIM DEMO...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 2:03 pm

Sinoc sam normalno igrao sve je bilo ok ..izasao sam oko 24 h iz cs-a....sjutra ujutro u 13h sam tio ha udjem ne moze pise da sam banowan ???nisam jutros ulazio na server ...i ocu da udjem na server ukucam /connect i ip i pise mi
You have been banned from this server!!! sta je ovo ???????????????????? Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 2:14 pm

aleksa bre,pa ti valjda znas da niko tebe ne bi banovao,verovatno ti se poklopio IP jer ako si izasao pa si hteo da udjes to znaci da te niko nije bann nego se poklopio,ne moze niko da se banuje ako nije na serveru to valjda znas i sam,sto bi tebe neko banovao
Back to top Go down
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 2:26 pm

nemam pojma ali sam sinoc igrao a danas ne mogu...
Back to top Go down
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 3:10 pm

evo ti ip pa me unban ... 192.168.1.7
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 5:23 pm

procitaj DRAK_KILLER-ov post i milanovo misljenje
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 5:38 pm

Samo da kazem nesto.ALEKSA STO TOLKO LAZES NAROD OVAJ A ???Ti si ovde ovaj posto napravio samo da bi lago kada mene nema a ?Kako lik laze slusajte sada ovo.E OVAKO JA DANAS UCIM I U 11 SATI JE DOSO KOD MENE KUCI HAMILTON BIJESAN OCE DA MENE UBIJE RADI DUCKA I ROSIJA.I palim komp sjedamo ja i on i ocitava mi komp cim je ocito usao sam u cs da bi mu makao ban jer mi je donjeo ip posto su ga moji pametnjakovici banovali ! I ulazim u server i staza inferno i tu su igrali imam dokaz i ss igralisu aleksa ili grimli,shewo,msxxy i dosta njih da nenabrajam sada ko sve jedino ako vas zanima.I ulazim ja i odma shewo me pita sto su me juce ban i ja sam mu objasnio sto su ga ban i da sam ja naredio kosto i jeste ja od istine nebjezim i onda mi se shewo izvinuo jer je shewo kriv bio jednako tu od admina je bio mashingun i on bolje reci shewo mi se izvinuo jer me juce vrijedjao i prijetio nesto necu sada pricati sta i ok i u tome vasilj msxxy meni na admin say sere a zbog njega su mi ban hamiltona brata moga jer je on rekao na adminsay ai ovako prozivao hamiltona da ga ban i on je rosiju reko na adminsay ban hamiltona i rosi je ban hasmiltona to jednako moze vam potvrditi i rosi jer sam prije pricao sa njime poslje cu ga ubit napolje...I vasilj ili msxxy mi srao premnogo i ja sam ga ban na 30 minuta da se opameti bolid jednako drug iz razreda bivsi moj [budala klasicna] i odma grimli poceo da mi sere na adminsay je napisao kao dokaz imam i mashinguna tu jer on zna ovim rijecima [milane sto si ban msxxyy jebacu ti mater hack cu ti server kunem ti se]I JA ONDA NISAM DEBIL DA DOPUSTAM DA MI NEKO PRIJETI I DA ME PROVOCIRA I JA SAM TE ONDA BAN ALEKSA ILI BOLJE RECI [GRIMLI] I ON SADA POSTO MENE NEMA KAO NEMOZE DA UDJE I TRAZI UNBAN OVO NEMOGU DA VJERUJEM !!!KOJA SI TI PICKA GRIMLI JA OVO NEMOGU DA VJERUJEM I JA TI ZABRANJUJEM IGRU NA OVOME SERVERU 2 RAZLOGA.1VI JE JER MNOGO LAZES PSUJES I OSTALO A 2GI JE JER PRIJETIS TUDA I KAD TAD VIDJECEMO SE U PG KADA DODJEM PA ONDA DA VIDIM STA CES URADIT !!!!JER MNOGO SI SE DIGO U SERVER EVO 5-6 DANA TE NEMA POGLEDAJ TE GAMETRACKER NJEGOV NEMA GA UOPSTE A SVAKI DAN ME ZOVE I GOVORIMI JA PICKA JA OVO JA ONO I TRAZI ADMINA I SERE MI TU NESTO,A ONDA JOS POCEO DA PRIJETI DA CE HACK SERVER I OSTALO.SAMO HACK SERVER JA TI DOPUSTAM DA VIDIM KAKAV SI MAJSTOR KADA TOLKO SE KURCIS ISTO KAO I DUCK SAMO STO ON SE KURCI SA ADMINOM TI SI ISTO PA ZATO I NEMAS SAMO MI TREBA SADA I ON DA PRIJETI DA CE HACK SERVER I TO.SVE NA VIDIK IZLAZI I SVAKIM DANOM SVE VECA GOVNA PRONALAZIM MISLIM KAO [DRUGOVI] A BOLJE RECI ONO PICKE !!!! I NECE TE NIKO UNBAN SAMO DA ZNAS JER JEDNAKO NEIGRAS U SERVER EVO IMA 5-6 DANA OD KADA NEMAS ADMINA I UDJES DANAS I POCNES ODMA DA SE KURCIS KO DA SI NEZNAM KO.I KAO DOKAZ AKO MI ADMINI NEVJERUJU A ZNAJU I ONI D A SAM JA U PRAVU JER JA NIKADA NELAZEM I UVJEK SAM U PRAVU ILI ISPADNEM U PRAVU AKO JE NESTO* TU JE MASHINGUN PA I ON MOZE POTVRDITI STA JE BILO NA DE_INFERNO KADA SAM USO DA UNBAN MOGA DRUGA HAMILTONA RADI 2 DEBILA !!!TOLKO OD MENE I SLOBODNO DA TI KAZEM DOKLE SE NEIZVINES NECES GLEDATI OVAJ SERVER A KADA SE IZVINES ONDA CU VIDJETI ALI VJEROVATNO CU TE PUSTITI JER IPAK POPUSTAM SVAKOME MAXIMALNO AI BILI SMO DOBRI DRUGOVI SAMO STO SE DRUGARSTVO PRETVORILO U ************!!!Poz By ///AMG 4 DesoLate [vidimo se 12 juna]I stalno vas neko posmatra da znate ako mene nema !!!Cuvajte se !!xDDD!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 5:42 pm

Eto tolko od mene pa vi vjerujte ovima debilima od igraca ! Nemogu da vjerujem sto tolko lazete nikada u zivotu nisam slago nikoga niticu.Kao brat vam kazem OD LAGANJA NEMA NICEGA OSIM JOS GOREGA KAD TAD*^bolje priznati pa ako je nesto strasno pola ce se oprostiti odma*.Poz by ///AMG 4 DesoLate
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 5:59 pm

Moj Milane na sta ti spadas...
Pises Bibliju ovuda radi djetica koji te palinja !
Ostavite se toga admini da vas zamolim...
I od sad ova fora nece moc da pali, ovo "odjednom sam banovan kad sam htio da udjem a niko me niej banovao"!!
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 6:56 pm

da u pravi si andrej
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 7:07 pm

Jedino sto se moze desiti to je dinamicki da pise banovan si na ovome serveru to moze biti...A ovo kosto je on reko you have baned to nemoze biti nikako i nikada nikome jer i da ima isti ip ko neko to se nedesava jer njega unbanuje samo a toga sto je ban ne a za dinamicki se moze desiti a za ovo ne...Ai jednako niko se ne zali sam 2 lika da su dobili banove dinamicke bolje reci nisu dobili nego odjednom samo ...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 7:37 pm

Treba li sad da bude ovako:
- Ja koristim cit na neki lijevi nick i vi me provalite i banujete i ja dodjem na forum i kazem: " ne mogu da udjem pojavilo mi se baned on list i dajte mi unban, sigurno je zalutalo"
ne kazem da ne moze da se desi, jer se tebi Milane desilo alo od sad ne moze vise das e dobijaju unbanovi na tu foru i bez mog znanja...!
Back to top Go down
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... EmptySun May 24, 2009 7:56 pm

milane ja mogu da ti se zakunem u zivot da nisam igrao jutros na server spavao sam do 12:30......ja nikako nisam mogao da igram ...nego to mi je neko koristio nick...ja mogu u sta ocu da se zakunem ...eto tako pa ti radi sta ocesh....ja uopste ne lazem nego ne mogu da djem na server a jutros nisam igrao...



pogledaj ovo
May 02, 2009 at 1:29pm
Started playing as 4GP. - G1m 4 P1KsLa on server [Crna Gora] ^ Public Alfa
May 02, 2009 at 10:19am
Added the nickname '4GP. - G1m 4 P1KsLa'
May 02, 2009 at 10:18am
Changed status to '....'
Back to top Go down
Sponsored content





TRAZIM DEMO... Empty
PostSubject: Re: TRAZIM DEMO...   TRAZIM DEMO... Empty

Back to top Go down
 
TRAZIM DEMO...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Trazim DEMO
» TRAZIM DEMOE !!!
» Banovan sam(trazim razlog)
» Demo
» demo od < electronic > .mm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Ban / Unban-
Jump to: