Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 Trazim DEMO

Go down 
+6
un|SAFE
*HAMILTOOONNNNN*
Nebojsa Der
Sharingan
///AMG 4 DesoLate
DARK_KILLER
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
DARK_KILLER
New Member
New Member



Number of posts : 10
Reputation : 0
Points : 15
Registration date : 2009-05-24

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 12:01 pm

ovako..dobijam ban a demo-a jos nema.....ako ga ne dobijem danas nek me jos jednom neko banuje pa cemo vidjet...tolko od mene...... Sleep
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 12:13 pm

AKO SE DEMO NEPOSTAVI U ROKU OD 8 SATI BOLJE RECI DO 16 KADA JA DODJEM SKIDAM ADMINA ODMA !!!!!I IMAM POSLJE DA VAM JOS NESTO POKAZEM NEKE ZALBICE I TAKO KUKALI VI ADMINI !!!POSEBNO ROSI I DUCK
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 12:48 pm

OVDE HAMILTON [SINOVI] ALI PRICACU U MOJE LICE KO DA JE [AMG] JER SAM EVO KOD NJEGA KUCI E OVAKO DA POCNEM REDOM VISE NEMA NI ZA JEDNOGA ADMINA POPUSTANJA NAJMANJA SITNICA ODE ADMIN JER CIM MENE NEMA VI FRKU PRAVITE ILI UN SAFE !!!..ALI SADA CU VAM RECI KOME SAM MAKO ADMINE I ZASTO I VELIKI SU RAZLOZI.A ZA 2 DANA JOS 2 CE SE MACI KAKO JA VIDIM....E OVAKO...POSTO JA EVO NEDOLAZIM IMA VEC 2 NEDELJE I JOS 2 CE BITI PA ME ETO A MOJ NAJBOLJI DRUG JESTE DA JE STARIJI OD MENE PAR GODINA ALI SAM SNJIME PO CELI DAN NAPOLJE I NAGOVORIO SAM GA NAKON 20 DANA DA INSTALIRA CS I ON JE ODAVNO IGRO ZA 4gl najaci klan u srbiji pa i sada su najaci samo sto on neigra,bili na WCG i svugde nego je prekinuo cs sa razlozima...
E OVAKO ON INSTALIRO SINOC CS I DANAS ME ZVAO DAMU DAM IP JA MU DAO IP JER GA ZNAM NAPAMET I DOBRO...I IGRO JE ON I U TOKU MAPE CBLLE JE 100 PUTA NAJMANJE DUCK BIJELIMA SLOVIMA PISAO PRIJETIO PA JE CAK I OVOGA DARKA BAN A DJE JE DEMO ???CAK JE I MOGA DRUGA HAMILTONA KICK PRI SKORU 12-0 I ONDA JE ON USO MOJ DRUG OPET I NAPRAVIO SKOR 24-1 I POCEO DA MU PRIJETI ROSI...I PRI KRAJU MAPE OSTALE JOS 2 RUNDE UMJESTO DA SE ZAVRSI MAPA MENI SKOR BIO[MOME DRUGU] 33-5 I PROMIJENIO MAPU NA DUST2...DOBRO TO AJDE IDE SLEDECA MAPA DUST2 IGRA MOJ DRUG[PRICACU U MOME LICU JER JE DOSO KOD MENE KUCI HTJEO DA ME BIJE KOLKO JE BIJESAN BIO]I IGRO JA DUST2 I POCEO I ODMA SKOR 3 RUNDE MENI SKOR BIO 14-1 I MSXYY ODMA POCEO DA PRICA DA ME BAN-BAN ME I ROSI MU REKO NESERI VASKO TAKO NESTO RECE IME NJEGOVO KAKO SAM SHVATIO I ONDA SAMO MENI ODJEDNOM BUP BAN...ZNACI MENE JE BAN ROSI KOME CU DANAS DA JEBEM MAJKU JER JE IZ MOGA GRADA I MRTAV JE !!! I DA ZNATE NJEMU JE SKINUT ADMIN ROSI-JU RADI MIJENJANJA MAPE I BANA !!!! I DUCKU JE SKINUT ADMIN RADI BANA ISTO I RADI KICKA MENE JER SAM DRAO VAS 3 PUTA ULAZIM IZLAZIM PO 20-1^2 SKOR I ODMA ME BAN I RADI MNOGO PISANJA NA TSAY NAPISO JE BAREM 100 PUTA NA TSAY I POCEO JOS ONDA MENI DA PRIJETI PITA ME KO SAM JA MU KAZEM ON MI KAZE ZADNJI PUT ILI ODE I TAKO TO...I ETO RAZLOZI SU JASNI DUCK I ROSI SU OSTALI BEZ ADMINA !!!!SAMO JOS JEDNOM DA VIDIM DA ME BAN VI ADMINI KUKALI ODMA CE VAM SVIMA MACI ADMINE MOJ DRUGARIC MILANCE...I SADA EVO AMG NASTUPA NA SCENU DA VAM KAZE NESTO POSTO SMO ZAJEDNO OD NJEGA KUCI...E BRACO OVDE ///AMG DA KAZEM 2JE JOS JEDNOM SE OVO DESI DA MI BAN DRUGA DA GA KIKUJETE DA PRIJETITE CIM MENE NEMA A DA DEMOA ZA BAN NEMA KUKALI VI VISE NEMA POPUSTANJA NIZASTA JER SVE SAM U TOKU CIM MENE NEMA MNOGO SE PRAVITE MNOGO SE KURCITE POSEBNO DUCK !!!!I OD SADA DA VAM KAZEM STALNO CE VAS NEKO POSMATRATI PA I AKO MENE NEMA JER TEK ME ETO 12 JUNA ALI KADA NEMA ADMINA ISTO CE VAS NEKO POSMATRATI JER SE MNOGO KURCITE[TAKO MOGU RECI] I MNOGO SE PRAVITE JER IMATE ADMINE BANUJETE I SVE BEZ DEMOA BOLI VAS...I POSLJE CU STAVITI JOS 15 BANOVA NA KOJE CETE MORATI DEMOE STAVITI AKO IH NESTAVITE ODOSE SVIMA ADMINI JER EVO MEMORISO SAM IH A DEMOA NEMA...I JA SAM SKINUO ADMINE ROSIJU I DUCKU JER SU MI NAJBOLJEGA DRUGA KOJI JE ZA SVE VAS PRO[MAJKA] CAK I ZA MENE ISTO SAMO STO ON ODAVNO NIJE IGRO PA DA SE MALO POVRATI ALI EVO 1VA MAPA 30-2 SKOR....I NEMOGU DA VJERUJEM BRACO STA VI TO RADITE BANUJETE SVE REDOM I TO DINAMICKIMA NARAVNO TO SE PODRAZUMIJEVA KOD VAS...EVO IMAM I DOKAZ USO SAM U SERVER I ODMA MI JE POCEO PRIJETITI ALEKSA22 ILI BOLJE RECI GRIMLI KOME CU JA DA JEBEM ***** CIM DODJEM U PG !!! I NJEMU JE ZABRANJEN ULAZ NA SERVER JEDNAKO BOLJE RECI ON NEULAZI EVO 10 DANA GA NEMA UDJEM JA PRIJE DA MAKNEM BAN HAMILTONU DRUGU MOME I ODMA MI ON POCEO PRIJETITI OCES DA TI HACK SERVER -AJ MI PICKO HACK SERVER CEKAM EVO VIDIM DA SI TU NA FORUM SLOBODNO GA HACK CEKAM !!!!!!MNGOO STE VI DIGLI MUDA CIM GLAVNOGA MENE ILI UN SAFE NEMA VI SE KURCITE !!!EVO PITAJ TE ZA HAMILTONA MASHINGUNA STA MI JE REKAO USO JA I KAZE ON MENI KAKO DOBRO IGRA ONAJ HAMILTON I NEMA NISTA PRATIO SAM GA I TAKO TO ETO TO JE PRAVI ADMIN [SVAKA CAST MASHINGUN]NISAM SE POKAJAO NI JA NI UN SAFE STO SI DOBIO ADMINA SVAKA CAST TI ZNAS PREPOZNATI A NE OVE BABE OD ADMINA CAS IZUZECIMA...!!!!
I OVAKO DA KAZEM U KRATKO DUCKU I ROSI MAKNUT ADMINA ! A GRIMLI ZABRANJEN ULAZAK KADA PRIJETI IZ CISTA MIRA !!!A ROSI JE POSLJE MRTAV...!!!
ovde sam piso u obadva lica jer nesto sam ja piso nesto on pa neznam vise ni sta je sta Smile)))NAPOMENA :ADMINI CUVAJ TE SE I KADA ME NEMA SMATRAJTE DA SAM TU VELIKI BRAT VAS POSMATRA:))))
BRACO NEMOGU DA VJERUJEM STA VI RADITE IZ DANA U DAN SVE STE GORI CAS IZUZECIMA I OD SADA NAJMANJA GRESKA ODE ADMIN EVO DUCKU I ROSI-JU SU OTISLI ADMIN ALI ZBOG VELIKIH GRESAKA BAS POSEBNO ROSIJU KOME CU POSLJE USI DA IZVRNEM...POZZZ BY HAMILTOOONNNNN and ///AMG 4 DesoLate !!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 12:49 pm

Dark daj mi ip da te unban i ja ti se izvinjavam u ime mojih admina debila !!!![cas izuzecima]
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 12:52 pm

I samo da kazem ovde ///AMG u vezi hamiltona pricam..od sada ako mu ista pisnete mislim u smislu prijetili ili kick ili ban kukali vi...jer on mi je kao rodjeni brat veci !!! i nema povlastice ni on ali kada ga znam ko sestru rodjenu onda ....I Duck i Rosi cekam razloge zasto ste mi ban BRATA HAMILTONA I ZASTO STE GA KICK I ZASTO STE MIJENJALI MAPE KOJE VAM SE CEFNU I STO JE PRIJETITE SVIMA IGRACIMA PSUJETE SVE IGRACE NA TSAY KO DUCK I BANUJETE !!!POZ BY ///AMG 4 DesoLate
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
DARK_KILLER
New Member
New Member



Number of posts : 10
Reputation : 0
Points : 15
Registration date : 2009-05-24

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 1:06 pm

Brate fala ti....eo ti IP 95.155.2.210...Nadam se da cu dobit DEMO....hvala jos jednom brate..
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 1:21 pm

DARK_KILLER ja samo da te upozorim da ne pricas adminima sta da rade,jer da ne znaju nebi bili admini .. Znaci u@ sluzi samo da prijavis cheatera i nista vise ..
Ovo nije prijetnja samo to neke nervira,znaci nemoj ..
Back to top Go down
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 1:41 pm

e ovako milane receno je da banujemo shewa bez dema kada udej i zato sam pisao na t say drugo isto tako receno mi je da je dark killer banovan juce pa sam ga zato banovao bez dema , tvog druga sam kikovao zato sto sam ga lepo pitao ko je i on zajebava igrac ok tu sam pogrijesio znaci nisam pisao sto puta na t say a ovako mialne naljutio si me puca mi volim te za madmina botino jedna u slusaj me sada kunem ti se docu posjeticu te i vas malo u kolasin popeo si mi se milane na volim te !!!!!! toliko od mene (usput nekome batine ne bjeze)
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 2:13 pm

E ovako..Evo dosao sam kuci i reko ajde da se registrujem jer od sada planiram ovde na ovaj server da igram radi moga brata Milana...E ovako ja nebojsa nijesam klinac da se raspravljam niti planiram to nego samo zelim da igram mirno evo poslje 3 godine tek sinoc sam nabavio od druga kanter i instalirao i danas od Milana trazio ip on mi dao i uzeo.I taman uso da igram malo sa merakom jer sam ga zaboravio dosta i trebace mi jos 10-tak dana da se vratim na moj nivo igranja...I nebojsa sto tako lazes?Ja sam usao u igri i usao sam ja kako se sjecam 2 runde od pocetka staze de_cbble.Usao sam u ct i poceo igrati.I odma neznam sta mi je bilo ali ko da sam odma vratio svoj osjecaj za stil i pucanj u kanteru jer sam odma znate i sami vi sto ste igrali poceo da vas ubijam i bio mi je skor 12-1 i ti si me kick sto ???I onda sam opet usao i ti si poceo da prijetis na adminsay shewu i dark_kileru da izadju ili ces ih ban ?To nidje nema sinko moj da se prijeti nego snimi se demo i ban ko na kgb alfu tamo sam imao admina dokle nijesam prestao cs da igram nego ovde sam usao da igram samo radi moga brata Milancheta.I dobro ti si njima prijetio i onda si odjednom posto su mene poceli da prozivaju neki unt master neki botovi iz tvoga klana neki msxy i neki necrolyte da imam cit i da sam ja Milan ti si 10 puta na tsay rekao jesi ti milane ko si zadnji put te pitam ide ti ban nekazes mi i tako to...Mogu reci poceo si da me smaras ne mene nego sve igrace sa tvojim pisanjem Tsay sto je zabranjeno na svakome serveru cak 2 puta nesmijes odes na KGB ALFU sada bas i neznam kako je ali kada sam bio admin 2 puta ako kazes nesto na TSAY odma ti maknu admina ali odma nema pravdanja ti mozes pricati do sjutra sto ali ti maknu tako su mome kolegi Roniju makli admina jer je 2 puta napisao poz pa onda sta ima..Ali nebitno mi smo ovde da pricamo o ovome serveru.I ti si onda poceo da psujes nekoga nik relll nesto tako rekao si ovima rijecima to se dobro sjecam [JEBEM TI MATER OCES DA DOBIJES BAN GASI TO]tim rijecima si mu to rekao umjesto da udjes u spec i da pratis snimas pa ban ako ima ista taj lik ti prijetis..To je kaznjivo da ti kazem Ja.I posto si ti izasao jer si me kick pa si onda jos 2 runde bio tu dokle sam igro izaso si ti..I onda nastupam ja kao iznerviran mislim u igri i tu ludim [a ja kada poludim pocinjem da budem kao terminator da mi niko nista nemoze u prevodu] i ja pocinjem igrati i u svaku rundu sam po 3-4 do 5 skidao i skor mi je bio pri kraju 2 runde do kraja 33-5 i odjednom se mijenja mapa pise dolje Rosi46-mapa de_dust2.I mijenja se mapa u toku igre pa dje to ljudi ima ???I pocinje de_dust2 a ja sa dgl sam oduvjek bio no1 pitaj ove iz 4gl-a kada smo bili na WCG u kelnu u njemackoj kod nas svako ima svoj pistolj i svoje oruzje taktike razne jer nesmiju svi isto oruzje imati[necu sada pricati o tome].I ja ubijam prvu rundu 4 i ubija me jedan lik jer ih je bilo 8.I u toku sledece 2 runde ja ih ubijam jos 9 i skor mi odma bude 13-1 i pocinju svi da me prozivaju posebno onaj od prije msxyy i admin rosi vidis stoji u mjesto i samo meni bup ban[ko no on].I ja rosi-ja znam ovako i to je balavac 94 godiste i poslje cu dobro morati da popricam snjime jer mene balavci poput njega tebe i ostalih nece ni KICK ni BAN.I zelim i trazim dokaz za Ban a znam da nema jer taj lik je pojmas a ti da me ban ko bilo drugi znam da demoa nece imati jer nemam nista jednako mi je rekao ///AMG da je njemu Mishungun nesto tako ide nik rekao da me je pratio i da nijesam nista imo kosto i jeste.I ja cu od sada samo da znate samo radi ///AMG [moga brata] igrati na ovaj server i slobodno me pratite i tako.Samo sam htjeo da izjasnim par stvari da admini poput ///AMG i UN SAFE[neki tako mi rece ///AMG] da vide i da otvore oci kakve admine imaju i da malo vise rade oko njih i oko servera jer server moze biti 1va liga posebno sada ljeti cim ja i ovi moji drugari zavrsimo ispite na fakultetu pa onda cemo svi igrati.Pozzz svima i nadam smo se razumjeli Cool
Back to top Go down
DARK_KILLER
New Member
New Member



Number of posts : 10
Reputation : 0
Points : 15
Registration date : 2009-05-24

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 2:36 pm

e ovako...ovo je istina sve sto je kazao *HAMILTONNNNN*...takodje sharingane izvinjavam se za to...zna on za sto......Kao sto je rekao Hamilton i Milan, DUCK se premnogo kurci sa adminom...ako mu je do toga neka iznajmi svoj server posto na ovaj to nemoze.....
Back to top Go down
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 3:47 pm

slusaj hamiltone ne mogu citav post citati jer pises kao i milan kao idijoti Smile) ovako dark je bio banovani rekli su mi da ga ban da ima demo drugo shewo jedan admin mi je rekao da je milan rekao kada shewo udje da ga banujem nisam htio da banujem pa sam lepo napisao da izadju ili cu ih banovati rekao sam zasto sam te kikovao boli mene klurac za skor isti si kao milan bitni su vam fragovi a ne 4fun!!!!!! lepo sam pitao 10 puta ko si ti nije ti bio to problem da kaze nego si ti mene malo zajebavao pa govorio igrac jel tako toliko od mene ajte ovo lock pa da svrsimo skinuli ste mi admina i to je to ok i zakljucaj te ovo pls
Back to top Go down
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 3:51 pm

i providno je da je polovinu texta pisao milan ako ne i sve Smile
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 5:44 pm

Ubit`, zaklat`, zapalit`, razbit`, unistit`, jebat`itd....te stvari ostavite za hoolivud, cirkus, stadion, ulicu i i druga mjesta!
Vise necu tolerisat da pisete na pogresnom mjestu, kao i koriscenje CAPS LOOK-a itd ( vazi za sve ) !
Sto se tice dark killera, ja sam ga ban, medjutim nisam bio u prilici da upload demo jer i ja imam obaveza pa ne stizem pravovremeno da obavim posa` !
Dark killer je ustvari Demon, lik koji je banovan i prije mnogo puta, momka znam ovako, i lik je dobar ali ocigledno koristi cit...Ja necu svaki put za stare citere da imam demo, ali opet to radim... http://rapidshare.com/files/236717058/dark_killer.dem.html

Sto se tice Milanovog druga, nemam komentar. Takodje ni na Milanovo ponasanje! Reka sam vam da mi se jebe za njegove ( Milanove ) drugove, i da svaki mora da se javi i zali na forum a ne da dojde ( sto bi rekli zecani ) kod Milana kuci i pise sa njegovog kompa, pritom nabija pritisak Milanu koji ovako reaguje...
Receno vam je da ne smije da se oduzme ili da admin bez moje dozvole ! Medjutim, sa ovakvim potezom se slazem jer vjerovatno je istina,a uvjerio sam se u neke stvari Licno!
I vise se na ovakav nacin nece radit, kad se budete medjusobno optuzivali ocekivacu dokaze! Kao sto je Dex uradio, i meni poslao SS Mighty_Mouse-a...
Uostalom, pitajte Milana jesam li ja pred njega izasao kad bez nekih dokaza optuzujuvi druge????!!! Iako, covjek ima povjerenje u mene, i mogao bih da ga lazem i da me on poslusa ja to necu da cinim, i necu i cinjet` !!
Nadam se da sam bio jasan.Da sam ozbiljan i da stojim iza svojih rijeci uvjericete se i sami samo nastavite da od foruma i servera pravite cirkus !

monkey
Back to top Go down
DARK_KILLER
New Member
New Member



Number of posts : 10
Reputation : 0
Points : 15
Registration date : 2009-05-24

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 8:33 pm

ok. Un|safe....e ovako: nadam se da ce svi admini ovo procitat:!!!
Ja sam bio DeMoN, *[BooM]*-[pWneD]-* kao i sad DARK_KILLER
Posto me je neki lik''jebo mu pas mater ko god da je''...Izvinjavam se zbog ovakvog izrazavanja ali taman je ovako...Taj lik je koristio moj nik...znaci PRIZNAJEM da sam sa nikom DeMoN ponekad koristio cit..tj wh!!!!odkad sam usao u jedan klan, odlucio sam vise da ne koristim nikad..medjutim NEKI admini su banovali toga lika, koji je mene htio da NAGRDI, mislim da znam ko je al nema veze..necu da ga imenujem..igra stalno na server...Al nema problema..kad mi nevjerujete..da ima nacina dokazao bih...Znam da vas ovo ne zanima al sam samo tolko htio da kazem....
Back to top Go down
DARK_KILLER
New Member
New Member



Number of posts : 10
Reputation : 0
Points : 15
Registration date : 2009-05-24

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 9:23 pm

e sad...pogleda sam demo..na njega ja ne vidim da sam ISTA imao....Molim MILANA i OSTALE ADMINE da POGLEDAJu pa da mi kazu.....
Back to top Go down
DARK_KILLER
New Member
New Member



Number of posts : 10
Reputation : 0
Points : 15
Registration date : 2009-05-24

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 10:54 pm

NADAM SE DA CE ADMINI POGLEDAT DEMO I rec mi rezultate...iskreno nista ne vidim tu...sto prije da se pogleda demo AKO MOZE... Sleep
Back to top Go down
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin
ZaPHoD


Male Snake
Number of posts : 29
Age : 35
Локација : Podgorica
Reputation : 0
Points : 33
Registration date : 2009-05-17

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 11:10 pm

Vidim da ste svi napeti, pa cu vas samo priupitati- zbog cega ste mene banovali? Igrao sam oko 22:00 casova. Molio bih objasnjenje, nista vise... p.s. Nisam znao gdje treba da se obratim, pa sam ovdje napisao...
Otvori topic na podforumu BAN/UNBAN !
Administracija
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 11:29 pm

Evo mene sada doso po celi dan napolje a trebo bi uciti omg.Sacu ja traziti adminima kada udjem demoi ako se demoi nepostave do sjutra do 12 po danu dobijas unban ostavi ip da bi dobio unban ako se demo nestavi..
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 11:36 pm

Ovako, bio sam ja na serveru kad je zaphod banovan... NA serveru je bio igrac sa rijeci ZAPHOD u niki (100% OJ HA, botina). E sad, snimao sam tog zaphoda, al nisam dao nikakav ban jer je odmah pobjegao. Iskreno, neznam ko ga je ban, jer sam ja, po mome, bio jedini admin na serveru. A u vezi ove stvari Milane, saljem ti sad pm..
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 11:56 pm

vjerovatno neko drugi mu je bio na nick jer ne vjerujem da bi pravi "zaphod" to radio znam momka dobar je kao .... ne bi vjerujte mi on citao sigurno
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptySun May 24, 2009 11:59 pm

Zaphod mako sam ti ban mozes slobodno uci ako nemognes ostavi ip da te unban ali makosam ti ban mozes uci..I izvinjavam ti se u ime admina sto su te ban sada su mi rekli umjesto da ban onu budalu od oj ha oni su isli samo stisnes broj i banujes igraca po brojevima bas lako i on izadje u tom trenutku i onda kada je izaso on bio 3 ti 4tiri broj i on izadje i tebe prebaci na 3 jer onda jedan manje igrac i tebe ban...Zao mi je i ovo se vise nece desavati nadam se ai da se desi ima forum i odma se nadje resenje..Poz by ///AMG 4 DesoLate vidimo se 12 juna nadam se !!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
aaa 4 burbon
CS Admin
CS Admin
aaa 4 burbon


Male Horse
Number of posts : 113
Age : 33
Reputation : 0
Points : 3158
Registration date : 2009-04-07

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptyMon May 25, 2009 2:12 am

@ DARK kILER udji sa tim nickom..DARK KILER....DEMON..ili PWNED...
imaces bann jer si 2 pita vatan sa citom....budi siguran ima da provedem dane na server ali ti ga neces igrat.....jer 1 citer uvijek citer...plus priznao si da si koristio pod nickom demon....

aaa 4 burbon...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptyMon May 25, 2009 2:39 am

potpuno se slazem prvo kazes nemam cit a onda priznajes da si koristio a i uhvacen si na svaki nick sa citom
Back to top Go down
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin
ZaPHoD


Male Snake
Number of posts : 29
Age : 35
Локација : Podgorica
Reputation : 0
Points : 33
Registration date : 2009-05-17

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptyMon May 25, 2009 4:10 am

Slucajno poslah ovu poruku "op"... Razz Ma ok je momci, samo, nisi mi makao ban Very Happy Ja sam se obratio samo da ne pomislite da sam citer...
Back to top Go down
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin
ZaPHoD


Male Snake
Number of posts : 29
Age : 35
Локација : Podgorica
Reputation : 0
Points : 33
Registration date : 2009-05-17

Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO EmptyMon May 25, 2009 4:19 am

Ne mogu da udjeeem. Sad A ne znam kako da vam dam ip Razz Los sam za ove kompjuterske stvari, vise vremena provodim na citanju knjiga i ispijanju piva Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Trazim DEMO Empty
PostSubject: Re: Trazim DEMO   Trazim DEMO Empty

Back to top Go down
 
Trazim DEMO
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» TRAZIM DEMO...
» TRAZIM DEMOE !!!
» Banovan sam(trazim razlog)
» Demo
» demo od < electronic > .mm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Ban / Unban-
Jump to: