Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 NEBOJSA DER MIghty_Duck

Go down 
+7
un|SAFE
srkidb
aaa 4 burbon
====.VP.====
///AMG 4 DesoLate
daN*
Nebojsa Der
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 11:15 am

Ma nebojsa brate ludace* ja te razumijem i reko sam ti neces ga placati makar server propao ni ti ni Vp jer ste obojica rekli imate probleme imate...I ja sada necu zato jer vi imate probleme da vam trazim jer nisam takav slatkoguzac da se sada na vas iskivim ili vam trazim..ai nadam se da ce ostali ko moze poslati dati za server[NE MENI NARAVNO JER NEBI MOGO TO URADIT TOLKO MI VALJDA VJERUJETE NADAM SE]Ai pitaj te snopy i njih kakav sam samo ga pitaj te kolko mi duguju oni ovi moji drugovi kada cujete cifru pastece u nesvjest za kolko imam godina a kolko...xD ali nismo tu da pricamo u vezi toga nego u vezi servera i nadam se da ima dobrovoljaca ai braco da vam kazem ako nema ako nece niko da dadne ja se neljutim i nebi se ljutio neko nema neko ima manje vise....ali mislim ko god ima da je 5 eura mjesecno nista jer tolko odes jednu noc u grad i potrosis ili po danu za sok i tako...a to je 1dnom u 30 dana se daje xDD ai evo vidim po celu dan noc ste u server pa mislim da kada neko voli tolko igricu da moze to i uciniti da nepropadne mu igra na ovaj server ili da ja na neki drugi svejedno...Poz by ///AMG 4 DesoLate Napomena : Bolju ekipu nisam mogo naci to sam reko prije 15 dana i dalje se toga drzim jer ste svi extra i kao braca i drugari pricamo ovde niti smo se kada posvadjali niti ista i nadam se da cemo i dalje ostati kao najbolji preko cs-a ako se ovako ne upoznamo:)))Andrej brate evo 1vi put sam napisao romane ali bez Caps Lock mislim da je ovo velika stvar za mene:)))I nadam se da ce imati koji admin odgovoriti na ovja i predhodni tekst i opusteno na svaki ko nije jos nista procitao...Pozzz By ///AMG 4 DesoLate Najaca ste ekipa kao drugovi majke mi..Smile))Ludaci ^^
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 11:28 am

Nebojsa brate nemoras se tolko izvinjavati prihvatio sam izvinjenje i kraj..ti si i dalje brat moj ludi**to zapamti pa iako me sada nema u cs-u docicu 12 juna..I zelim odgovore svih admina na predhodne postove ili sve zavisi ko je cito a ko ne ali ima da se namuci dokle moje romane procita hhhh:)))Kada porastem bicu Sekspir:P
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 12:43 pm

Nebojsa Der wrote:
e ovako mnogo sam ljut pa cu da pocnem da pricam jer sam bjesan prvo milane kurcis se ulazi povremeno u cs i seres da te nema deset dana a juce bio na serveru !!!!!1 drugo ko banuje bez deba njemu skini admina a ne svima jer kada bi tako bilo jedan admin skoci sa zgrade pa svi za njim JEL TAKO ????!!!!!! trece POSTAVI SEBI DOBRO PITANJE zasto server u zadnjih 15 20 danaa propada !!!!!!!juce i danas ustajem u 8 i vidim da na serveru nema nikoga doi prije 20 dana bilo 10 15 ljudi na serveru, zatim zapitaj se zasto je beta uvijek puna a alfqa koja duze postoji nije puna !!!!!! SA CU TI JA RECIM ZASTO ZATO STO SE TI I DOTISCNI GOSPODIN ANDREJ KOJI ME DANAS IZNERVIRAO KURCITE KAO DA STE BOGOVI ti milane si jedan bot zasto ????
kad ljudi pitaju milana milane moze admin milan kaze budi prvi i moze ili daj pare prodao bio dupe za te pare da plati server a to ne moze da bude dobar server ako tako idemo !!!!!!!x zatim server je poceo naglo da propada od kada je un safe uveo svjoe nesto da se poboljsa server vidim smo da je svakim danom sve manje i manjem ljudi pa se ti malo zapitaj zato je to sve tako,................... milane brate radi sta te volja reko sam sta sam imao reci i UNAPRIJED se IZVINJAVAM TEBI a ANDREJU necu AKO dodjem u cg nacu te i polomiti Smile))))))) (ovo je za andreja) pa cu ti malo glavu oladiti i spustit te na zemlju ne volim da pricam iza ledja nadam se da ste primjetili svi admini drugovi ste mi i super ste momci a ti andrej ne mislim za tebe tako radis nesto a veze nemas sta radis, i jos nesto milane ocu da znam zasto je moj drug pod nicko MARIN@ danas banovan dinamicki je upitanju kada je on bot koji je tek poceo da igra cs!!!!!!!!!!!!!!! to zelim da znam !!!!!!! ja ti se jos jednom izvinjavam admina mi mozete skinuti a ne morate (a andreja cu svejedno da bijem!!!!!!!!!!) pozzz by MIghty_Duck volim vas sve prijatelji ste mi
Ovako, pokusacu da budem kratak i sto jasniji...
Ovaj post mog kolege Nebojse nije na mjestu, a ja nemam namjeru da ih pojasnjavam jer su to uradili drugi admini od kojih ni jedan nije potvrdio Nebojsinu pricu sem one dje je Milan naivan, sa kojom se slazem i koju Milanu ponavljam svo ovo vrijeme! Dakle, djela govore o meni...
Ovo sto je crvenim slovima, tvoja izjava, je komplex koji kao momak od 19 godina ako ne grijesim treba da lijecis, i takodje, necu pokusati dublje da objasnjavam ovo jer nisam strucan za komplekse. ( tice se tvog nerviranja )
A to sto ces doci u PG, uvijek si dobrodosao, ali mislim da nikad neces doc i da nikad nisi bio. Ovo sto radis je NET Huliganizam i vjeruj mi mnogo ih poznajem.
Uostalom, milo mi je sto si se aktivirao na forumu i za 1 sat ispisao vise postova, jer inace te covjek ne moze vidjet na forum, mada ni na serveru vec odavno...Tu je kljuc greske koju ti pravis. Dosao si posle 100 god ljut na nekog, gdje nastupa tvoj kompleks koji pokusavas da lijecis na serveru i frumu i onda govoris stvari koje su neistinite i vrijedjas druge ljude sto nemas pravo!

Prvi post je uvijek najinteresantniji, i zbog ovih stvari sto si rekao mogu odmah da preduzmem rigorozne mjere (evo me ka jusuf kalamperovic Very Happy ),
ali dacu ti opomenu pred ban na forumu zbog spamovanja i vrijedjanja administracije a na serveru zbog unbanovanja bez moje dozvole.
Unbanovao si i ja sam te uhvatio, a sam znas pravila... A unbanujes druga Smile
Ja sam svoga brata od tetke banovao dinamickim i dan danas necu da ga unbanujem i da mu recem kako se to na drugaciji nacin mice, takodje zu toku igre znao sam da je to on, u pitanju je James
Na kraju opet ne moze a da ne bude dug post, i ja necu mnogo ulazit u raspravu ali odg cu na jos par njih...
Zamolio bih sharingena da ovo premjesti u neki drugi pod forum a ne u ovaj ban / unban
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 12:53 pm

Nebojsa Der wrote:
ok milance krivo mi je sto je sve ovako ispalo al i dalje cu da mrzim andreja Smile i ono sto sam rekao to cu uciniti ocekuj pare bar od mene krajem ljeta Smile aj batice ljubim te moram sada ici da spavam sto se tice admina poslije svadje ne moram ni da ga imam ne zasluzujem aj pozz cucemo se i vidimo se na ljeto ako bog da Smile

Nebojsa Der wrote:
i a kunem ti se volim te kao brata eto KAO brata kojeg nemam volim te kao da si mi najrodjeniji al bio sam bjesan druga su mi ban a nema nista a ja ne mogu da mu skinem ban Sad((((( volim te batice

Za neupucene to je hranjenje kompleksa, i mislim da ne treba komentarisat ovo dugo. Kako moze neko nekog da voli i ovoliko simpatizuje posle teski rijeci u predhodnim postovima. Drugo, ti njega ni ne znas...P njega ni snoopy ne da ne voli no ga ja mislim ne podnosi koji mu je jedan od blizih drugova a ne ti koji si u pm nedje tamo... Za ova 2 posta ima i drugi naziv i svi ga znate...
Toliko od mene...pozz

ps:
I budite sig da ne grijesite VP, i dan, aaa i ostali...uostalom rkao sam milanu kad mu se digne k...c moze mi oduzet admina i nikad me nece vise vidjet na serveru i forumu...to je njegova stvar. Very Happy
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 12:57 pm

I znateli kakvu ideju imam mislim dabi valjala...Da se digne jedan post unban i da tu pisemo koga smo unban jer sam ja prije evo da vam kazem ali ja uvjek kada unban kazem koga sam prije sam unban u server kucao amx_unban i ip ko i uvjek kada to treba da se radi jedino ako je dinamicki tako nemoze i unban sam onoga iz klana ops dje igra stefan i vlado lik nema nista nego sam ga ja ban kada mi je bio najgori dan u zivotu i molio ih nemojte u kulu na cblle u teororisticku kulu 10 puta rekao i iso slay pa sam kikovo pa na kraju banovo i njega sam ban i evo danas mi od njega stigao ip i onda sam ga unban da znate a imam jos par unbanova od prije pa bi mogo reci kada bi postojala tema za unban da tu pricamo ko ga cemo unban i tako i da imam par stvari da vam kazem naprimjer za 2 druga koja su se zaklela da vise ga nikada nece koristiti a samo su jednom usli i uhvaceni pa nadam se da cemo im pruziti drugu priliku jer braco server je popularazan sada zbog skole naravno ali jednim dijelom i zbog banova jer nepostoji server dje svaki ban je dinamicki bez kod nas to je najbolje jer nema citera otidjite na Crna gora betu neidem tamo niti idje drugo ali jednom prilikom sam usao i bilo je 10 igraca sa nasega servera koji su uhvaceni sa citom i tamo cituju jos adminu kazem ali ne admin bot..Crna gora beta je puniji jer imaju redirect sa balkan expres 1 koji je najbolji server u bivsoj jugoslaviji mislim najpuniji a 2gi je u svijetu po punosto:)) ai tamo polovina igraca je citera eno sintelan sada sam ga vidjeo tamo igra jer ja stalno kada udjem u cs prvo sto radim je desni klik refres i vidim ko igra na 2-3 servera i onda udjem u moj nas ALFU samo vidim tamo ko igra iz refresa da neulazim i tako jer ko jebe druge servere....I betu evo sada ih ima 8 sa nasega koji su citovali ito eno lik jedan baby koji je na nas imo aim ja usao tamo prije par dana ono sto sam predhodno reko i to na drugi nik i promijenio pw da mi neuzmu jeste da sam sa glavnime sa bete extra i iz pg-a je bolje reci oni su svi iz pg=a ali su svi 94-95 svi klinci i server im je volim te pun citera od 30 igraca 20 su citeri bolje reci 20 igraca su sa nasega servera koje smo mi banovali i kojima nedozvoljavamo da vise udju...zato je on puniji duck brate eto ti objasnjenje i svima drugima koje zanima jer sve sam u toku iako nedolazim u cs bez prije jednu mapu train 45-9 Smile)I kako se zove ja bi napravio to bi zamolio un safe ili sharingana jer oni su strucni za ta sranja Smile)) da naprave sobu ili ovako ko za ban sobu unban ili nesto da bi pricali ko me da dozvolimo da igra koga smo unbanovali i tako sta mislite admini da se dogovorimo za to...jer ima par likova koje bi pustio da igraju a igraju dan noc na kolibu big bolje reci mojih 3 druga jedan zivi kucu pored mene sada cu sa njime napolje...Cujemo se i razmislite admini za ovo i zelim odgovor??Zar nijesam Sekspir:)))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 1:00 pm

Andrej :
ps:
I budite sig da ne grijesite VP, i dan, aaa i ostali...uostalom rkao sam milanu kad mu se digne k...c moze mi oduzet admina i nikad me nece vise vidjet na serveru i forumu...to je njegova stvar. ^Nezelim da sve kopiram pa samo dio..

To je bilo na pocetku brate a ne sada i to necu uraditi znas i sam ai nadam se da evo primjera ali to nece biti nikada ali evo primjer...Da ti maknem admina nije valjda da bi ko i ostali cim mu ode admin vise nedolazi nego postane picka i ide na druge servere...????
Po tvome odgovoru razumem da si rekao ai tako pise da ako ti ja maknem admina vise neces dolaziti...Jeli to istina ???I zanima me bili to uradio da ti maknem???Ai ja ti necu maci znas i sam budalo !!!Ali mi odg zanima me nije valjda da si isti ko i ostali picak**
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 2:44 pm

pa ovako sto se tice placanja,meni se ne isplati da odem i da ti posaljem samo 5 eura,tako da kad se dogovorimo ja cu ti poslati najmanje 20 jer ce u suprotnom da me oderu za one usluge transfera novca Smile))),ja cu dati,samo da primim platu miki to je oko 10 u mesecu i saljem ti pare koliko god kazes jer je glupo da nam ugase server zbog ******* para...a sto se tice unbana miki pa nek se zale ti tvoji drugari na forumu i onda ce mo tu komentarisati,niko se ne zali za unban i nemamo potrebe da otvaramo nove sobe,ili da otvorimo sobu samo za admine gde mozemo tako nesto komentarisati...toliko od mene Smile,samo mi ili posalji racun na koji da uplatim ili mi reci neku postu blizu tebe ili nesto slicno gde bih mogao da ti posaljem pare,i da dodam da je ovo jedini server na kome ja igram i necu nikad da odem na drugi jer je ovde ekipa najjaca i sve sam vas extra upoznao i zavoleo i razmisljam da kad uzmem odmor dodjem malo u kolasin da vas sve upoznam i da obidjem ostatak ekipe u PG i tako to Smile)))
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 5:58 pm

sto se tice placanja ka cu cim budem imap (nadam se brzo) da ti posaljem koliko mognem jer sam takav.mislim da bi treba da uvedes SLOT koji bi se placa po primjera radi 3 eura.sto se tice mojih banovanja zbog psovanja podrazumijeva se MILANE da sam sve uradio prije bana sto si ti reka.DOBRO BI BILO DA SE NAPRAVI TOPIC dje ce bit imena svih admina jer neke vidim po prvi put kad udjem na server (koliko cesto ulaze Smile ) Sto se tice MAUSA mislim da ti treba da mu maknes admina jer je zasluzio ali ti kako ices necu da se mijesam u tvoje poslove Smile i ne samo njemu da se razumujemo nije on jedini koji to radi al druge necu imenovat.
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 6:01 pm

I da ne zaboravim sto se tice UN SAFE znam da je extra lik i posten i to nisam vidio samo preko interneta nego su mi i rekli drugi ljudi Very Happy NIJE UVLACENJE DA SE ZNA da ne pomisli neko slucajno.to bi bilo sve za sad
Back to top Go down
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 6:57 pm

e ovako milan i andrej nisam picka da odem sa servera ako mi skinete admina mozete slobodno nema nikakvih problema .............eto pozz
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 7:08 pm

Nebojsa Der wrote:
e ovako milan i andrej nisam picka da odem sa servera ako mi skinete admina mozete slobodno nema nikakvih problema .............eto pozz
Ja sam ti dao opomenu, pa pazi ubuduce. Mogao sam ti maci odma, ali ja to necu uraditi jer se ja ne nerviram oko gluposti kao ti, pa da odma urlam i divljam, zato ti i dajem ti jos jednu malu sansu...
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 7:25 pm

Nebojsa Der wrote:
e ovako milan i andrej nisam picka da odem sa servera ako mi skinete admina mozete slobodno nema nikakvih problema .............eto pozz

Brate pa nije niko reko da cemo da ti skinemo admina UN SAFE je lijepo reko sta i kako...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 7:38 pm

Maknut admin Mousu idite u folder djeca losih muzicara tamo vam sve pise kome i sta dobro radi posa UN SAFE..meni je zao jer su maknuti admini 2ici iz mojeg klana haM i Medoni ali nema veze necu se ubit idemo dalje !!!!I dobili su upozorenje Stefan9 i necrolyte ako ih nebude do preksjutra na forum odose i njima admini jer svi admini moraju da budu aktivni kolko na cs tolko i na forum jer mi smo kao porodica sa 2 kuce Smile)))
Da li se slazete admini za ovo ?Da svi admini moraju na forum ili da im ode admin kosto je uradjeno za haM-a jer on igra u cs a Medoni,Mouse i Novakak47 nedolaze...
I srk1 pricacemo posta ti nije skupa ali nije ni jeftina meni da ti kazem posto ja za srbiju saljem pare drugu bolje reci glavnome iz kgb-a koji je bio samnom u klan zajedno njemu je bio nik LOYAL TO THE GAME...Cak ima zenu on i igra cs xDDDD...Znam se sa njime perfect...I kako se zove posta mi je iz crne gore za srbiju 4.5 eura ali ja dam 5 eura tih 50 centi neuzimam i zato mi dodje uvjek 50 eura jer su 45 eura servere i 5 posta....A to ti i do poste zavisi ovo je najskuplje kolko moze tebi bi max bilo 400 dinara...a iz cg da se salje za cg iz bilo koga grada je 1 euro 2 max....Cujemo se Poz BY ///AMG 4 DesoLate Vidimo se veceras na cs neidemo u skolu SLAVIM DAN DRZAVNOSTI!!!Nemoj te mi zamjeriti braco ali jbg-a ja sam znate onda sta....Svima sve NAJBOLJE !!!I vidimo se veceras ...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 7:59 pm

samo ti meni posalji sve podatke i ja ti saljem pare,a i glupo je da dodjem u postu i posaljem ti 5 eura...ahahahha,tako da saljem ti ja malo vise pa nek bude Smile)) sledeci mesec necu i eto...posalji mi sve u pm
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 8:04 pm

Procitao sam par postova jer da sam htio ovoliko citat koliko ste ispisali uzeo bih nesto i ucio. Sad ovako Milan se jeste promijenio od kako je dao un|SAFE head admina,ali .. Promijenio se ovako virtuelno dok je ovako ad ga vidis istio kao i prije .. Ja znam neke stvari Duck koje ti ne znas .. Isto Duck kada se stavim na tvoje mjeste opravdavam nesto od ovoga sto si napisao,al samo nesto! Ali Duck kada se stavis na Milanovo mjesto: Nije lako reci nekome kad te moli 2 dana za admina necu da ti ga dam,jer nece da se zamjera,onda nije lako davati 50 eur svaki mjesec,i ima jos nekih stvari al one nisu za ovdje. A sto se tice un|SAFE-a ja kontam da ti oces da server bude sto bolji .. Al ti u zadnje vreme iskoriscavas svoj polozaj i ponasas se onako kako head admin nebi trebo da se ponasa .. 1. Iskoriscavas svoj polozaj maksimalno .. Primjer: vidis neko chiter kazes neka ga neko snimi!
2. Ja te mozda vidim u spec al ko zna sta ti radis tamo .. Mislim pogledaj banovane ti veoma rijetko ikoga banujes ..
3. Ako si head admin ne mora da znaci da moras sa svima da se tako odnosis,mozes da pokusas da budes covjek da se nekad nasalis ili slicno ..
4. Ako kazem ja npr dobit ces dinamicki za psovanje majke ili slicno tvoja reakcija ne smije da bude "kad si debil" ..
Znaci pokusaj da budes za razliku normalan i da si Ok sa svima .. Brate mi znamo kakav je tvoj posao al za sve postoji lijepi nacin!
Razmisli malo .. Jer polovina od admina se pravi kao da si im drug a druga polovina ti kaze lijepo da im se ne svidjas! Trebalo bi da su odnosi izmedju admina dobri,a ne da se svadjamo i slicno .. Toliko od mene.. Poceo sam kao Milan al sam morao da iznesem svoje misljenje!!!
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 8:22 pm

Sharingan wrote:
A sto se tice un|SAFE-a ja kontam da ti oces da server bude sto bolji .. Al ti u zadnje vreme iskoriscavas svoj polozaj i ponasas se onako kako head admin nebi trebo da se ponasa .. 1. Iskoriscavas svoj polozaj maksimalno .. Primjer: vidis neko chiter kazes neka ga neko snimi!
2. Ja te mozda vidim u spec al ko zna sta ti radis tamo .. Mislim pogledaj banovane ti veoma rijetko ikoga banujes ..
3. Ako si head admin ne mora da znaci da moras sa svima da se tako odnosis,mozes da pokusas da budes covjek da se nekad nasalis ili slicno ..
4. Ako kazem ja npr dobit ces dinamicki za psovanje majke ili slicno tvoja reakcija ne smije da bude "kad si debil" ..
Znaci pokusaj da budes za razliku normalan i da si Ok sa svima .. Brate mi znamo kakav je tvoj posao al za sve postoji lijepi nacin!
Razmisli malo .. Jer polovina od admina se pravi kao da si im drug a druga polovina ti kaze lijepo da im se ne svidjas! Trebalo bi da su odnosi izmedju admina dobri,a ne da se svadjamo i slicno .. Toliko od mene.. Poceo sam kao Milan al sam morao da iznesem svoje misljenje!!!

hmmm...
Dobra je stvar to sto si iskren i bez dalke na jezuku...
1. Iskoriscavam polozaj - Nisi kompetentan da pricas o ovome, i kao i Nebojsa pojavljujes se posle 100 god na server sa nekim zamjerkama. Uostalom receno je da kako ce bit oko toga...
Ja ne banujem nikog...apsolutna neistina, i daleko ste vi do mene po banovima
2. Ako pokusavas da osporis moj rad i odlazak u spec onda si se grdno zajeba...
3. Zapitaj se zasto si stekao takav utisak??
4. Ja imam pravo tebe da psujem na takav nacin ali na admin say, za koji ja smatram da je prirodan jer ti npr ne vrijedjam porodicu i sl... I to je ta ljudska osobina koju ti trazis, ujedno i napomena da to ne smijes da radis !
5. Ja sam dobar sa svima koji postuju pravila koja svi postuju, i koji ne izigravaju narodne pametare kao ti u ovom postu...
A to da se polovini ne svidjam mozda si u pravu, ali niko se tako ne izjasnjava za sad ali ako neko ima ja mu necu zamjerit...
I mali si jos da razumijes neke stvarim zato se ne hataj za slamke opravdanaja...
Back to top Go down
stefan
CS Admin
CS Admin
stefan


Number of posts : 38
Reputation : 0
Points : 3063
Registration date : 2009-04-27

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 8:57 pm

sto se tice placanja milane javi mi se kad ti bude trebalo trudicu se da ti izadjem u susret kad god budem mogao
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 9:45 pm

E braco ovako cemo da vise nepricamo u prazno..Meni je stvarno neprijatno mislim bolje reci vi se sami nudite ja vam nenaredjujem niti nista u najmanju ruku...Ko zeli da dadne pare za server neka mi posalje na psay poruku i tu cemo se dog jer ja moram platiti server 1voga juna....Ko moze neka se javi a ko nece nemora sve jedno je mislim sto vise se javi to je bolje naravno ali necu se ljutiti ko nemoze nemoze....Poz by ///AMG 4 DesoLate preferiram psay...!!!i da kazem zaboravio srk1 za tebe brate ti mozes poslati vise pa nemoras davati sledeci mjesec i tako kako vi zelite... afro
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
commander_n0 s0unD*
CS Admin
CS Admin
commander_n0 s0unD*


Male Pig
Number of posts : 112
Age : 28
Локација : Trnovec
Reputation : 0
Points : 89
Registration date : 2008-12-28

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 10:12 pm

ja bi ali nemogu, nemam para ai tek imam 13god a i neznam kako
Back to top Go down
http://axe-forum.forumotion.com
daN*
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 111
Reputation : 1
Points : 3219
Registration date : 2009-05-03

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 10:16 pm

Pa to samo admini trebaju da plate, nemoras ti nista da placas :DDD
Back to top Go down
????
Guest




NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 10:51 pm

MILANE EO JA SAM PRICAO SAD SA RODITELJIMA I REKLI SU MI DA TI MOGU SLATI PARE VEC OD IDUCEGA TJEDNA...TAKO DA PARE DOBIJAS OD MENE SIGURNO....NISAM ADMIN ALI MI JE ZAO SERVERA....NI JA NISAM PRI NOVCIMA ALI BOLJE DA TI DAM NOVCE ZA TO NEGO DA SI POTROSIM NA CIGARETE Very Happy:D:D:D....NO SVEJEDNO DOBIJAS 10 EURA EVO OBECANIH OD MENE JOS IDUCI TJEDAN....JA TI OVO OBECAVAM I NECU DA TE SJEBEM....JER NE VOLIM OBECAVATI NESTO STO NISAM SIGURAN DA CU DA ISPUNIM....I ETO AKO TI NE POSALJEM PARE DO KRAJA IDUCEGA TJEDNA NECU VISE DA SE POJAVIM NA SERVER....TOLIKO OD MENE !!....ZNAJ DA SAM HRVAT ALI DA MI JE CRNA GORA U SRCU Very Happy:D:D
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyThu May 21, 2009 11:57 pm

nije bitno koje si nacionalnosti da se razumijemo odma.to je mnogo posteno od tebe sto saljes pare iako nisi admin itd svaka cast brate
Back to top Go down
????
Guest




NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyFri May 22, 2009 12:05 am

ma stalo mi do servera....boli me dupe za admina kad vas ima dosta a ionako me onaj unsafe ne voli Very Happy:D
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyFri May 22, 2009 12:16 am

jbt,miki svi sad kad ti posaljemo pare ti ces moci i na letovanje ahahahah-SALIM SE
Back to top Go down
Dex**
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 21
Reputation : 0
Points : 3043
Registration date : 2009-04-28

NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 EmptyFri May 22, 2009 12:24 am

na forum treba da ima admin soba,da drugi ne vide kad pricamo o necemu,oko neke sitnice ne treba dizati veliku prasinu,svak ko je u mogucnosti treba da pomogne server koliko moze Smile
Back to top Go down
Sponsored content





NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
NEBOJSA DER MIghty_Duck
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» NEBOJSA|PRO|GAMER

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Ban / Unban-
Jump to: