Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 NEBOJSA DER MIghty_Duck

Go down 
+7
un|SAFE
srkidb
aaa 4 burbon
====.VP.====
///AMG 4 DesoLate
daN*
Nebojsa Der
11 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:15 am

e ovako mnogo sam ljut pa cu da pocnem da pricam jer sam bjesan prvo milane kurcis se ulazi povremeno u cs i seres da te nema deset dana a juce bio na serveru !!!!!1 drugo ko banuje bez deba njemu skini admina a ne svima jer kada bi tako bilo jedan admin skoci sa zgrade pa svi za njim JEL TAKO ????!!!!!! trece POSTAVI SEBI DOBRO PITANJE zasto server u zadnjih 15 20 danaa propada !!!!!!!juce i danas ustajem u 8 i vidim da na serveru nema nikoga doi prije 20 dana bilo 10 15 ljudi na serveru, zatim zapitaj se zasto je beta uvijek puna a alfqa koja duze postoji nije puna !!!!!! SA CU TI JA RECIM ZASTO ZATO STO SE TI I DOTISCNI GOSPODIN ANDREJ KOJI ME DANAS IZNERVIRAO KURCITE KAO DA STE BOGOVI ti milane si jedan bot zasto ????
kad ljudi pitaju milana milane moze admin milan kaze budi prvi i moze ili daj pare prodao bio dupe za te pare da plati server a to ne moze da bude dobar server ako tako idemo !!!!!!!x zatim server je poceo naglo da propada od kada je un safe uveo svjoe nesto da se poboljsa server vidim smo da je svakim danom sve manje i manjem ljudi pa se ti malo zapitaj zato je to sve tako,................... milane brate radi sta te volja reko sam sta sam imao reci i UNAPRIJED se IZVINJAVAM TEBI a ANDREJU necu AKO dodjem u cg nacu te i polomiti Smile))))))) (ovo je za andreja) pa cu ti malo glavu oladiti i spustit te na zemlju ne volim da pricam iza ledja nadam se da ste primjetili svi admini drugovi ste mi i super ste momci a ti andrej ne mislim za tebe tako radis nesto a veze nemas sta radis, i jos nesto milane ocu da znam zasto je moj drug pod nicko MARIN@ danas banovan dinamicki je upitanju kada je on bot koji je tek poceo da igra cs!!!!!!!!!!!!!!! to zelim da znam !!!!!!! ja ti se jos jednom izvinjavam admina mi mozete skinuti a ne morate (a andreja cu svejedno da bijem!!!!!!!!!!) pozzz by MIghty_Duck volim vas sve prijatelji ste mi
Back to top Go down
daN*
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 111
Reputation : 1
Points : 3219
Registration date : 2009-05-03

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:28 am

Nije bitno to jeli sve manje i manje ljudi, bitno je da je sve manje i manje citera..... Very Happy A ima manje citera to se da primijetit bas u ovih zadnjih 15 - 20 dana od kad banujemo ko ludi Very Happy
Back to top Go down
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:30 am

slazem se al se ne slazem sa ovim drugim znaci jeste manje citera al nisu svi bili citeri znaci ljudi su poceli da =bjeze sa servera
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:31 am

Hahahahahahahaahahahaha.Samo cu reci OMG. Broj 1dan udji u gametrakcer udji u moj nik i pogledaj kolko sam igro za ovih 10 dana ukupno sam mozda odigro kada se sabere 15 min eto racunaj jednu mapu vise ne i to je tebi igranje udjem na dan samo 1dnu rundu odigram i to je to izadjem jer moram uciti ili kosto radim u zadnje vrijeme na facebook i na forum i u forum mercedesa te 3stvari radim dan noc da vam kazem pa od 12 juna cs ko i uvjek....Broj 2 SERVER JE PRAZAN AKO NISI UPOZNAT SADA JE KRAJ SKOLSKE GODINE I SADA SVI UCE PA ZA TEBE NEZNAM STA RADIS ALI SADA SVI UCE I MANJE DOLAZE NA CS[KOMP] KAMOLI JOS DA KAZEM SERVER...Broj 3 Brate dodji 13 i 14 juna pa ces da vidis oceli biti pun server...Broj 4 CRNA GORA BETA AKO NISI ZNAO ONI SU DALI 30 EURA I POVEZALI SE SA BALKAN EXPRES 1 KOJI JE PUN DAN NOC I KOJI POSTOJI VEC 3 GODINE.....Broj 5 TO ZA PARE STO SI REKO NEMOGU DA VJERUJEM...DA TI KAZEM 2JE...1VA JE NA SVAKI SERVER ALI NA SVAKI SERVER BOLJI SE ADMIN PLACA IDI NA KOLIBU BIG ILI KGB ALFA I PITAJ SLOT JEBENI JE 5 EURA A ADMIN 10-15 ZAVISI ZA KOGA I OSTALE SERVERE MOGU TI IH NABROJATI DJUTURE JER SAM NA POLA NJIH IMO ADMINE....Broj 6 Nadji mi eto jedan server na 1vu listu gametrackera da se admin neplaca svaka cast I NA CRNA GORA BETA TI SE ADMIN PLACA DA ZNAS...A DA TI KAZEM ZASTO JE BETA PUNIJA 2 RAZLOGA-1VI RAZLOG JE JER IMAJU REDIRECT SA BALKAN EXPRES PUBLIC 1 KOJI JE 2 U SVIJETU I KOJI JE DAN NOC PUN U 5 UJUTRO IMA 25 IGRACA PA ZAMISLI ONDA A 2GI RAZLOG JE JER TO DRZI LIK MOJ DRUG IZ PODGORICE I POLA PODGORICE IGRA U TAJ SERVER JER SE SVI ZNAJU A U OVAJ KOLASINCI MOJKOVCANI I OVAKO RAZNI ALI PODGORICANA IMA NA HILJADE DA IGRAJU CS MOGU TI IH NABRAJATI DANIMA STO IH ZNAM....I TO DA BI SE JEBO GRIJESIS DA TI KAZE TVOJ BRAT LEPO NA SVAKI SERVER ALI NA SVAKI SERVER BOLJI SE NAPLACUJE ADMIN NADJIMI JEDAN A DA SE NE NAPLACUJE SVAKA TI CAST BICES CAR [ALI ZNAS I SAM DA NEMA I DA SAM JA U PRAVU] I BROJ 8 EVO EVO NAPRIMJER DA SE NEPLACA ADMIN NI U JEDAN SERVER NAPRIMJER ALI PLACA SE U SVAKI TO ZNAM JER OD SVAKOGA TI IMAM HEAD ADMINE I TO OCES MSN-OVE ????EVO NAPRIMJER DA SE NEPLACA MOJ PROBLEM JE OCU LI JA PLATITI ILI NE JER JA MACAK OVAJ I PROSLI MJESEC SAM SAM DAO 45 EURA ZA SERVER CRNA GORA ALFA I CW PA TI VIDI- TI DA SI DRUG TI BI AKO NE POSLAO MI TI BI MI SE BAREM PONUDIO OCES DA TI POSALJEM KOJU PARU ALI NE I TI KO I OSTALI SVI ALI BAS SVI[KO JEBE MILANA NEKA PLACA[JA MOGU DA PLACAM SAM IMAM I NECU ZALITI ZA SERVER I NECU DA KUKAM NEMAM PA KAKO CU PLATITI] ALI TI DA SI DRUG TI BI SE PONUDIO A NE TU PLJUVOME KAKO TRAZIM PARE DA TE SRAM BUDE !!!! SADA CES ZNATI STA JE U REDU A STA NE I VIDJECES I TI I OSTALI ADMINI DA SAM JA U PRAVU...I UN SAFE JE NAJBOLJI ADMIN SVI SU SA NJIME ZADOVOLJNI I NEMOJ GA PLJUVATI AKO ZELIS TO SA NJIME VIDI ALI JA TI PREPORUCUJEM NEMOJ STARIJI JE PAR GODINA I SVE...I NA SVAKI BOLJI SE PLACA ADMIN OSIM KOD NAS KO PLACA SERVER NO SAM JA DA SE MOZDA NISTE PONUDILI DA MI BAREM POSALJETE JER JA BI VAS ODBIO 100 POSTO JEDINO AKO JE NESTO SADA....???SAM SEBE SI I OSTALE ADMINE DOCERO DO *****....
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:43 am

e ovako milane moj ja brate tebe ne pljujem a sam znas koliko si pogrijesio i kako svima admine dijelis drugo kunem se u ostrog dda imam para poslo bi jer ne znas koja je meni frka u porodinu a to za pare sto sam rekao rekao sam zato styo si mrtvom shewu dao admina naravno za pare i ako je koristio wh i ako je citer trece brate moj mili na balkan expres svaki dan igram i znam koji od admina ne placa admina tako da o tobo dje se naplacuju admini a dje ne nemas potrebe da pricas mnogo sam ljut jer ste mi banovali druga i to dinamicvki koji nema nista koji je tek krenuo da igra cs BRATE LEPO SAM NAPISAO IZVINI UNAPRIJE a sto s e andreja tice vecinu nas znas duze nego njega ja ne znam sta je on tebi pricao pa je odjednom postao glavni i postao najbolji admin ovo sve sto sam rekao rekao sam iz bjesa a smiricu se a sto se tice andreja kunem se ako dodjem nacu ga jer me strasno iznervirao e tako milane moj ja ako budem imao pare eto racunaj radicu ovo ljetp poslacu ti pare za srerver kunem ti se a isto tako kunem ti se da novak tvoj drug koji mi je obecvao poslati pare za uslugu mislio sam da ih da tebi za server toliko od mene brate moj
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:45 am

I DA KAZEM SVE ME VISE I VISE ZAROCARAVATE JA NEZNAM STA SAM VAM URADIO...
AJDE NAVEDITE MI JEDNOGA ADMINA KOJI VAM VISE UDOVOLJAVA NEGO JA SAMO MI TO NAVEDITE MISLIM HEAD SA NEKOGA SERVERA....I NA SVAKI SE PLACA JEDINO NA NAS SERVER NIKO NEPLACA ADMINA SAMO JA PLACAM ETO DA TI KAZEM ISTINU SAM SAMCIJAT PLACAM CIJELI SERVER I NIJEMI ZAO DRZIM SERVER DA KAZEM RADI VAS DRUSTVA DA VAS NEBI IZGUBIO JER JA SADA ODMA MOGU OTICI NA SERVERE KOJI SU PUNIJI NO NAS JER POSTOJE PO 1 GOD I NADALJE I DA TU IMAM ODMA ADMINA I SVE I TU DA IMAM STARO DRUSTVO SA KOJIMA SAM POCEO DA IGRAM CS I SVE I DA SE NERASPUCAMO ALI JA TO RADI VAS NECU...JA DRZIM OVAJ SERVER BLAGO RECENO RADI VAS I RADI MENE DA BI BIO SA VAMA A SADA NAPRIMJER DA GA ZATVORIM MOGU OTICI DJE OCU ODMA CU IMATI ADMINA EVO NAPRIMJER ZVECAN PUN STALNO IMO SAM ADMINA I SAM SAM REKO DA MI MAKNE SINOC ME NUDIO DASE VRATIM I DA MI DADNE ADMINA I SVE I NA KOLIBU HIG MOGU I NA JOS PONEKI AKO ZELITE RECICU VAM DJE...ALI ZNAM DA VAS TO NEZANIMA AI MENE NEZANIMA TO MENE ZANIMATE SAMO VI MISLIM KAO DRUSTVO STE SUPER POSEBNO ADMINI IMAM EXTRA ADMINE BOLJE NISAM MOGO POZELITI JER NA SVAKI SERVER POLA ADMINA KURCA NEVALJA ALI JA RADI VAS I MENE NEMOGU RECI DA NIJE DRZIM OVAJ SERVER POSEBNO SADA LJETI KADA DO 5 BUDEMO IGRALI VJERUJTE MI...UVJEK STO SAM REKO BIO SAM U PRAVU ALI TO JE 100% SLUCAJEVA !!!! I IZNEVJERIO SI ME I TI DUCK MISLIO SAM DA SI NEKO I NESTO ALI EVO I TI ME PLJUJES I TO SAMO VIDIM DA NA JEDAN NACIN NISI PICKA JER NERADIS IZA LEDJA...ALI UPITAJ SE KAO JA VAMA TRAZIM PARE HAHAHAHA.KOME SAM TRAZIO PARE RECI MI TO???RECI MI JESAM LI TI KADA TRAZIO PARE TEBI ? UN SAFE? MISHINGUN ? SRKI?DEX?Smile?I OSTALI NIKOME PARE NIJESAM DO SADA TRAZIO ZNATE I SAMI SAMO SAM REKO KADA JE PUNO ADMINA ILI ZASLUZI KO MISHINGUN ILI DAJ PARE ITO TE PARE MACAK NEIDU MENI NI 1 CENT NITI BI IH UZEO JER JEDNAKO NISTE NIKADA NISTA NI POSLALI AI DA JESTE NEBI IH UZEO NEGO BI DAO IH ZA SERVER JER NEPOSTOJI NIJEDNA BUDALA NA OVOME SVETU DA PLACA 2 SERVERA SAMA BEZ JA TO I SAMI ZNATE!!!!ALI JA TO RADIM REKO SAM RADI CEGA....VI DA STE DRUGOVI VI BI SE BAREM PONUDILI TREBALI PARE DA SE DAJU ILI DIO ILI NESTO ALI NE [VAZNO JE VI DA STE VIDJELI KAKO SAM REKO PAR LIKOVA MNOGO JE ADMINA ILI GA ZASLUZI PA SE OBRATI UN SAFE POSTO JE GLAVNI ILI DAJ PARE KOSTO JE REKO DUCK]PA ONDA MENI TU SRATI KAKO TRAZIM OVO ONO STO JE NEISTINA ZNATE I SAMI....EVO JA SADA OVDE PRED SVIMA ADMINIMA CEKAM ODGOVORE ADMINA NEKA JEDAN ADMIN KAZE DA SAM MU TRAZIO PARE I POSTACE HEAD MENE VISE NECE BITI ETO DRUGI ADMIN BI VAS MRSNUO STO LAZETE I STO LAZES !!!!! ALI JA NECU NEGO KAZEM LIJEPO NEKA JEDAN ADMIN OD OVIH SADA STO SU KAZE DA SAM MU TRAZIO PARE I DAJEM MU PUNOMOC SA UN SAFE A MENE VISE NECE BITI NECU IGRATI OTICICU A SERVER CU SAM PLACATI KO I DO SADA ???TREBA DA VAS JE SRAM A VI MENI NESTO TU DRZITE GOVOR...NEMOGU DA VJERUJEM IZ DANA U DAN SVE MANJE PRIJATELJA MISLIM [KAO PRIJATELJA] IMAM !! I SVE VECE I VECE DA NEKAZEM STA ISPADAJU...!!! SAMO NEKA JEDAN ADMIN AKO GA IMA A NEMA GA ZNATE I SAMI KAZE DA SAM MU JA REKO DAJ MI PARE ILI CU TI MACI ADMINA JA MU DAJEM SERVER I JA ODLAZIM EVO JA KAO DRUG TO STAVLJAM U RUKE VASE MISLIM DRUGI BI VAS MRSNUO ALI JA NECU NEGO JA SEBE MOGU DA SJEBEM BOLJE RECI NEMOGU JER NIJESAM NIKOME NIKADA JA TRAZIO PARE NITI BI!!!NEGO VI DA SE PONUDITE ALI JOK KO GA JEBE ALI NEMA VEZE ZADOVOLJAN SAM VAMA BIO ALI IZ DANA U DAN SVE MANJE I NA KRAJU CE BITI ******!!!!!!!CEKAM ODGOVORE ADMINA I DA VIDIM IMALI ADMINA DA SAM MU JA TRAZIO PARE DAMI DADNE BUDELI TOGA JA TI DAJEM SERVER I SVE I JA ODLAZIM DRUGI BI TE SJEBO ALI JA NECU NEGO JA SEBE STAVLJAM NA IVICU ALI POSTO ZNAM DA NISAM BOLI ME ONA STVAR JER ZNAM UVJEK SAM I UVJEK CU GOVORITI ISTINU !!!!P****!!!!!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:51 am

ovako sada si me naljuti jer seres mnogo prvo te nisam pljuvao nego sam rekao kako jeste drugo znam da je shewo placao da nje nino placao jel tako jel iko spomenuo dexa i ostale zato brate nemoj da jedes govna moji odnosi sa tobom se ninu promjenili i nikada nece stojim iza toga da si mnogo naivan decko!!!! sto i ostali znaju al ti nisi isti od kada je tu un safe toliko od mene i samo da znas ne pljujem te kao sto ti govoris
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:51 am

MA NETREBA JU MENI PARE BRATE JA SAM REKO...MENI DA TREBAJU JA BI REKO ADMIN PARE ILI GA NEMA ALI NISAM TAKAV...A SHEWO DA TI KAZEM LIK PRIJE TOGA NISTA NIJE IMO TEK JE KASNIJE UHVACEN BROJ 1DAN...BROJ 2 LIK JE MENI REKO KADA JE BILO 9 ADMINA I KADA SE DIGO SERVER OCES DA TI POSALJEM PARE A TI MENI ADMINA I DA TI KAZEM NISAM JA NEGO NOVAK JE REKO OCU JER JE SHEWO SA NOVAKOM PRICAO A NE SAMNOM A STA JA MOGU RECI COVJEKU OD 33 GODINE NISTA BEZ DA JER NISAM DBL...BROJ 4 JA NEKAZEM DA NETREBA DA MI SALJETE A NI DA MI TREBATE...JA KAZEM KAKO VI OCETE ALI JA ZNAM DA NECETE PA PREMA TOME ZNAM ODGOVOR I NELJUTIM SE STA CU JA TU NECU SE UBITI IMAM PA CU SAM PLACATI SAMO KAZEM DA NISTE DRUGOVI KOSTO SE I VIDI EVO 3 MJESECA IMATE ADMINE OD KADA SE DIGO SERVER NIJEDNOM NISTE NI UPITALI ME TREBALI DA SE POSALJE STA PARA ZA SERVER...ALI NEMA VEZE...JA SE NELJUTIM JA SAM REKO STA JE BILO SA SHEWOM I JA NJEMU NISAM TRAZIO SAM SE PONUDIO I TO NOVAKU..A NOVAK JE PRAVA PICKA TO I JA KAZEM I TO TO SAM I NJEMU REKO IAKO MI JE KOMSIJA 5 KUCA DO MENE ZIVI I DRZO IGRAONICU !!!!
I JA KAZEM NISTE SE NIKADA NI PONUDILI JA TEBE RAZUMIJEM NITI TI TRAZIM DA MI POSALJES NITI TE SILIM NITI UCJENJUJEM NI TEBE NI DRUGOGA IZ PREDHODNOGA STO SAM NAPISO PROCAJTE SAMO KAZEM UOPSTENO ZA SVE KAKVI STE....!!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:58 am

macak ja stojim iz svoji rijeci ja ne mogu staroj koja je u kredite da trazim da mi da pare da poslajem tebi radicu na ljeto pa cu ti ja poslati svoje pare macak ne ljuti se na mene jbg zao mi je ako ne budemo vise prijatelji naljutio sam se mnogo al moras da priznas da te vecina vuze za nos jer si mnogo naivan a ovo ti kazem kao drug mozes ti o meni misliti sta oces da sam picak da sam najgori sta oces ja o tebi necu ja cu samo da stojim iza toga da si mnogo naivan i da si jebac Smile xD
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 1:59 am

DA TI KAZEM BRATE 1VI I 2GI MJESEC SERVER SMO PLACALI JA NINO NOVAK SNOPY JOKER I SHARINGAN...A SADA SAM PLACAM I MI SMO SVI IZ ISTOGA GRADA I NAMA JE PALA IDEJA I ZAJEDNO SE DOGOVORILI DA DIGNEMO OVAJ SERVER JER SMO MI PRIJE TOGA IMALI ZOMBIE SERVER I BIO DAN NOC PUN U 4 UJUTRO IH JE BILO PO 20 PITAJ NJIH NEGO NAM JE JEDAN FENIX IZ LESKOVCA GA HACK NECU SADA RAZLOGE IZNOSITI STO I TAKO...
I MI SMO SVI IZ KOLASINA I TO JE DRUGO I BILO JE TAKO A SADA SAM SAMO JA A VI OSTALI NISTE ODAVDE MISLIM BLIZU MENE STE NEKO DALJE I TAKO I JA KAZEM STO JE I ISTINA NIKADA VAM TRAZIO NISAM NITI IKO PLACA DA TI KAZEM..NIKO NEPLACA ADMINA OSIM MENE BOLJE RECI JA SVE SAM ZA SVE VAS...A NA OSTALE SERVERE ETO BALKAN PITAJ GLAVNOGA ADMINA KOLKO NJIH PLACA NA KOJI BILO SERVER PITAJ IMA IH MINIMUM 6 PA DO 15....IDI NA KOLIBU BIG IMA 8 ADMINA UKUPNO A KO PLACA NEGO SVI IZ BG-A ONI QM I ONI DATI NENABRAJAM I TO...ALI OVDE NISMO DO TOGA STA SE RADI NA DRUGE SERVERE NEGO OVDE SMO DA PRICAMO O NASEMU SERVERU..I JA SADA POSTO NIKO NERADI ONO STO BI TREBO TREBO BI DA VAM MAKNEM ADMINE ILI DA VAS UCJENJUJEM ALI JA NECU JA NISAM TAKAV...AI JA IMAM PROBLEMA I TO OGROMNIH SADA SVAKO IMA PROBLEME ALI NEZANIMA VAS NISTA ALI NEMA VEZE...I KADA SMO U VEZI KLANA SAM SI PICKA ISPO BRATE NIKO TI NIJE ZUCNUO NISTA TI SI SAM IZASO IZ KLANA I REKO JA TE IZBACIO TO JE LAZ NAJVECA KOJU SI REKO I JOS SAM TI 1000 PUTA REKAO KAO BRATU ZNAS I SAM BRATE AKO ZELIS TI SLOBODNO MOZES DO JUNA IGRATI ZA DRUGI KLAN I IGRATI CW-E JER SI TI TO ZELIO A JA SAM TI REKO MI OD JUNA 12 POCINJEMO DAN NOC DA IGRAMO I DA CEPAMO KOSTO JE MOJ PROSLI KLAN DESOLATE NEGO OTISLI U VOJSKU I RASPO SE NAZALOST ALI JA TE I DALJE VOLIM MISLIM POSTUJEM I SVE KAO DRUGA I BRATA...SAMO KAZEM NEMOGU DA VJERUJEM IZ DANA U DAN ODKRIVAM DA STE SVE GORI I GORI CAS POJEDINCIMA !!!
I
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 2:05 am

MA BRATE JESI TI LUD TI MI NECES NISTA SLATI TO SAM REKO BROJ 1DAN!!BROJ 2 JA PRIZNAJEM NAIVAN SAM I BUDALA !!!!ALI BRATE TU JE DOSO MOJ BRAT UN SAFE IZ PODGORICE KOJI JE VEOMA POSTEN I SVE NEZNAM STO SI U SUKOB SA NJIME I ON JE DOSAO KAO DOBRA VILA DA MI POMOGNE MISLIM DA SKINEMO JOS 12 ADMINA A DAMO 4 I TAKO DA NAPRAVIM OSERVER KAKAV TREBA DA NEMA CITERA I DA IMA ADMINA MALO KO SADA....I MENI JE ON MNOGO TOGA UCINIO I ZATO I IMA HEAD ADMINA I NIJE MI SE SUPKO NEGO SAM GA SAM PONUDIO JER SAM VIDJEO DA JE LIK POSTEN DOBAR COVJEK A NE BAGRE KO NEKI....I JA SE NELJUTIM NA TEBE STO MI NESALJES TO NIJESAM REKO NEGO SAM REKO U KOMPLETU KAKO NIJEDAN SE NIJE BAREM PONUDIO KADA STE SVI ZNALI DA NIKO NECE PLACATI OSIM MENE SAMOGA NISTA BOLI VAS DUPE....ALI JA CU SAM PLACATI STA CU NECU GA UGASIT A KADA NECE NIKO SAM CU...EVO PRIMJERA BRATE PITAJ SVE SA SBC ALFE TAMO SVI ADMI BAS SVI NEPOSTOJI ADMIN KOJI NIJE PLACO JA SAM SE ODMA PONUDIO OCETE DA VAM POMOGNEM OVAKO I ON REKO NE HVALA BRATE I ONDA MI NAKON 10 DANA DAO ADMINA OVAKO KAO NAGRADU JER SAM BIO 1VI NA GAMETRACKER I NAJVISE SATI I NAJBOLJI SKOR I TA SRANJA..NEKAZEM JA DA PLACATE NITI SAM IKOME OD VAS TRAZIO SAMO KAZEM KAKO NIMALO DUSE NEMATE MALO PROMUCKAJTE GLAVOM I RAZMISLITE MOZELI MI BITI NESTO JOS MI ZADNJIH 10 DANA NIJE UOPSTE DOBRO I TO 2 RAZLOGA NAJGORA NA SVIJETU KOJA SE MOGU DESITI BAREM MENI ALI DOBRO..NEMA VEZE JA SE NELJUTIM ZA VAS JA ZIVIM SVOJ ZIVOT VI SVOJ BOLI VAS volim te ZA MOJ NIJE SVAKO KO JA DA MISLIM NA SVE I TAKO TO...SAMO SAM OVIME HTJEO DA TI DOKAZEM DA SHVATIS BRATE KAKVI STE JA SAM NA POCETKU REKO KAKAV SAM ALI TU JE DOSO UN SAFE I SVE POPRAVIO ZATO SAM SE PROMIJENIO ZA 80 POSTO SAM DRUGA LICNOST SADA BRATE !!!!!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 2:06 am

gledaj milane smatram da sam izbacen zato sto je sosao tvoj drug sasa on je extra nema sta al i bez njea mi smo imali 5 igraca ti medoni ja onaj iz niksica i ne znam ko je tavno jos bio i ja smatram da sam ja najlosi od svih kao sto i jesam i da je bolje ako vec imas extra klan da ti bude od pro ljudi batice meni je mnogo zao sto nisam u tvo klanu al ono iskreno i necu vise da se prepirem i ni da se svadjam smirio sam se smirile su me malo tvoje rijeci a kunem ti se volim te kao brata eto KAO brata kojeg nemam volim te kao da si mi najrodjeniji al bio sam bjesan druga su mi ban a nema nista a ja ne mogu da mu skinem ban Sad((((( volim te batice
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 2:10 am

BRATE EVO PRICAM SA TVOJIME DRUGOM NIJEGA NIKO BAN NEGO HTJEO DA UDJE I PISEMU BANOVAN SI NA OVOME SERVERU ZNAM DO CEGA JE PROBLEM DA TI KAZEM...TO JE NEKO BANOVAN DINAMICKIME KO IMA ISTI IP KO ON PA ZATO ON NEMOZE UCI ALI JA EVO SACU MU MACI I SADA CE MOCI UCI DA IGRA TO SE I MENI DESILO PAR PUTA DA JA KAO ADMIN NEMOGU DA UDJEM NEGO MI PISE DA SAM BANOVAN DINAMICKIME A TO JE JER LIKOVI STO SU BANOVANI DINAMICKIME IMAJU ISTI IP KO JA ILI NEKO I TAJ NEMOZE DA UDJE ISTO KO I ZA ONOGA DJUKELU STO SE NJEMU DESILO TAKO I MENI EVO SADA I MARINI !!!!BRATE LUDACE** DRUG TI JE POGRESNO OBJASNIO EVO MENI JE SADA OBJASNIO PREKO PM-A I POGRIJESIO SI STO SI ODMA REAGOVO TAKO BURNO ALI NEMA VEZE 1VI PUT SE OPRASTA afro
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 2:11 am

ok milance krivo mi je sto je sve ovako ispalo al i dalje cu da mrzim andreja Smile i ono sto sam rekao to cu uciniti ocekuj pare bar od mene krajem ljeta Smile aj batice ljubim te moram sada ici da spavam sto se tice admina poslije svadje ne moram ni da ga imam ne zasluzujem aj pozz cucemo se i vidimo se na ljeto ako bog da Smile
Back to top Go down
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 2:12 am

ajde batice hvala ti ostale postove citacu ujutro poz ljubim te volim te i vidimo se Smile
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 2:15 am

Aj brate sve najbolje cujemo se odoh i ja sada...ANDREJE BRATE JA TI SE IZVINJAVAM KAO ***** ZBOG CAPSA ali kada me neko iznervira to moram da radim to je dio reagovanja moga jer ja nikada nereagujem premiran sam uvjek bio i povucen pa kada puknem KO VULKAN !!!! I ZELIM ODGOVORE ADMINA NARAVNO I NA OVU TEMU I ONU TAMO...NADAM SE DA SAM BIO JASAN I GLASAN I DA STE ME RAZUMJELI ALI SVE U 2MIN SE POKUSA PA NEZNAM NI STA SAM KUCO....ALI MOJE SE PONAVALJA NAJMANJI TEKST POLA STRANE HEHE IDEM JA U PISCE DA PISEM ROMAN OD 2000 STRANICA DA UDJEM U KNJIGU GVINISOVOG REKORDA...Smile))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 3:03 am

da i ja kazem nesto.kao prvo milane ti si super lik barem za ovo malo sto te znam ali cu se sloziti sa nebojsom da si mnogo naivan.kao drugo trebalo bi da se oduzmu admini ljudima koji ne ulaze ne banuju itd i da se daju ljudima koji zasluzuju.na primjer mighti mause mislim da se tako pise usao je posle 100 godina sinoc i banovao 1 ili 2 lika bez razloga niti je snimio demo ni nista a to mozete pitati DEX jer je i ona bio.kad sam ga ja pita zasto ih je ban reka je da je jer su imali WH a laze ko picka.treba da se uvede SLOT uzelo bi ga mnogo ljudi i to bi ti znacilo a ne da se admini placaju.ja sam trenutno brate u velikim dugovima i ne izvlacim se nego sam stvarno . da nisam sigurno bih ti dao pare jer mi je stalo do servera.NISI MI NIKAD TRAZIO PARE to da potvrdim i ako imas nesto protiv mene volio bi da mi kazes mislim da nema razloga da se ljutis na mene al ipak pitam???
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 3:06 am

svi znaju da sam ja posten i normalan momak ne izivljavam se banujem ljude sa demom a ako sam nekad banovao bez dema to je bilo jer su me vrijedjali itd i to samo na 30do60 min.NEBOJSA mislim da grijesis sto se tice ANDREJA po meni je on mnogo dobar lik i zasluzan je za mnogo poboljsanja na serveru i forumu.da ne sipane samo kako se janekom uvlacim al to je moje misljenje iskreno.i da ne smaram vise pozdravljam vas i cekam odgovore i od drugih admina
Back to top Go down
aaa 4 burbon
CS Admin
CS Admin
aaa 4 burbon


Male Horse
Number of posts : 113
Age : 33
Reputation : 0
Points : 3158
Registration date : 2009-04-07

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 3:40 am

ma UN|SAFE je extra lik...sve drzi pod konac jer da nije tako sve bi otislo u pm....XD....nije to zasluzio svima nam je vise puta progledo kroz prste.....
A ono sto je bilo sa mousom je bruka...decko banuje 2-3 igraca ..ono kad oce...mislim kad dodje sto je rijetkost u zadnje vrijeme....udje podijeli banove i izadje..bez dema bez icega...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 3:54 am

DA to je vidio i DEX bez razloga 2ili3 ban ne znam ni ja koliko nama veli wh a mi gledali momci nisu nista imali nego su ga ubijali i po malo zezali stvarno i zbog toga ih je ban
Back to top Go down
daN*
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 111
Reputation : 1
Points : 3219
Registration date : 2009-05-03

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 4:17 am

Ma da, da andreja nema nebismo se imali koga bojat ovako nam on uvuka strah u kosti :DD ako bann nekog pogresno frka me da me ne napuni noga nedje :DDDDD Ma ne ozb on je najbolji admin na serveru. A ti milane si nas moga podsjetit za to placanje a ne cutat pa sad rec!!! Vjerovatno vecina nije ni znala Very Happy nisam ni ja paras sad neki al mi nije problem dat tih 5 10 eura kolko vec treba samo si treba pitat, netreba ti bit neugodno jesi li head ili nisi!!! I jokeru da se makne admin, a da se da nekome kao sto je marko (mashinegun) ko se trudi, a ne samo mlati po tsay-u!!!!! E i da pohvalim mashinea da se niste zajebali u vezi njega dobar je admin Very Happy I duhovit momak :DDDDD I tome mausu ga maknite uostalom milane kad tolko pises uzmi malo vremena pa POGLEDAJ BAN|UNBAN LISTU PA CES VIDJET KO VALJA KO NEVALJA.... I sledeci put pitaj dacu ti preko balse nije mi nikakav problem i ne predstavlja mi nikakvu stetu!!!!
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 9:32 am

ja se totalno slazem sa danilom,milane trebao si da kazes lepo,nije nikakav problem jbt,samo reci koliko i kad i sta i dobices,jbg,snacicemo se kako da ti posaljem,ali dobices od mene...nisi nikada trazio i tu si pogresio verovatno,trebao si svima da kazes ljudi sam placam,pomozite i svi bi ti pomogli miki jer si ti dobar decko i prema svima si super i nisi zasluzio kad trazis pomoc da te neko odbije,a sto se andreja tice-pa on je decko lik,ne znam kome on smeta i mislim da mi nemamo razloga da ga se plasimo mi vec citeri na serveru jer je odgovoran i savestan Smile)))....i prgledaj malo ko sta radi i promeni par admina ( zna se kojih ) i svako ako ti da 5-10 eura ti ces imati da placas po 2 meseca....a mislim da 5 eura nije mnogo uopste,a ni 10...
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 9:34 am

i da kazem,ja necu moci da igram po celu noc ni od 12 juna Sad posao,ali cu uci povremeno da pomognem svima da deremo milana Smile
Back to top Go down
Nebojsa Der
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 17
Age : 32
Локација : Banja Luka
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 2009-04-29

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 10:38 am

JA SE JOS JEDNOM IZVNINJAVAM MILANU I ANDREJU NADAM SE DA CE SVE DA KRENE NA BOLJE KADA JE VECINA REKLA NO STO JE IMALA MISLIM CEMU SLUZI FORUM AJDE LJUDI VOLIM VAS MAJKE MI NAJACA STE MI EKIPA I DRUGARI NI NA JEDAN SERVER NISAM BIO TOLIKO DUGO KAO NA OVAJ Smile)))) I VALA SNACICEMO SE ZA 5 EVRA Smile)))))
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck EmptyThu May 21, 2009 11:08 am

Ma ne brate ja vam nijesam trazio jer nijesam takav...A evo naprimjer da se placa dajem primjer..Admin je 5 eura mjesecno pa ako ocemo realno to nije nista evo odes u grad pa potrosis 5 eura za pice ili napolje kupis sladoled sok i neki slatkis i eto ode:))To nije uopste mnogo ali ja vam nijesam trazio niti vas silio jer nemogu nijesam takav...Znam i ja da svako ima problema ovo ono i ti Duck I ti Vp vi i da svi placaju vas 2ica necete jer ste extra posebno ti Vp kao admin i na tebe se nije niko zalio da znas zalili su mi se na admina aaa eto da vam kazem ali nema veze 1vi oprostaj...A naprimjer kada udje sa spedhackom to ban odma to se nemora snimati ali brate dati kazem nesto sto ga nesnimis barem 5-6 sekundi jer ima likova sacuti reci sta je u pitanje-ili im lag veliki pa im koci pa po malo odlete pogledaj im ping uvijek jer je 50 slucajeva zbog toga a i ima kosto se desavalo onome iz pljevalja drugu od redline ima cs i ping mu 15 ali neznam sada tacno kako se zove program moras imati neki program osnovni u komp da bi mogo igrati igrice da ti nekoci tako mnogo i onda njemu koci ali nije letio nego samo vidis kako mu zastane pa ponekad malkice ode kada puca koci a to se nedasava ako imas spedhack zar ne ?imas razlike neko mozda ima neko ne a ako sada samo leti ono odma dodje u bazu drugoga to ban...A za psovanje Vp brate kada psuju ti ih 1vi put opomeni kazi na psay macak nepsuj ili ces dobit gag on ako jos jednom opsuje dadnes mu gag a kada ima gag samo na adminsay moze pricati i ako onda opsuje na adminsay ti mu daj ban na 30 minuta dovoljno je to za psovanje jer nije nista uradio nezakonito:)))))A ako smo do placanja ko nemoze neka kaze odma neka ste svi ja se neljutim jer znam i ja svako ima svojih problema...Ali evo dajem vam primjer jer je mene novak to onaj headd^pro sto je igro dan noc jeste da sada neigra jer nema neta budala:)))on me nagovaro da vam trazim evo primjer bzvz...da vas 4ica eto dosta nemora vise niko daje po 5 eura to je 20 eura i ja onda dajem sam 30 eura i vec je bolje mislim nisam ni ja neki paras sada da mogu dici 100 servera i to mogo bi jedan mjesec a sledeci bi vidjeo jer sve mi zavisi od skole kako ucim tako i dobijam a sve gore ide jer ja sam sve gori ali moram stisnuti zato me i nema:))....i lakse bi bilo i meni mnogo ai vama jer ako sam nastavim da placam zamislite moze mi se nesto desit i onda nemogu upltatit server i propadne server nebi mi bilo samo zao sto se necemo gledati nego i ovoliki trud sto je ulozen u sve ovo da propadne radi jebenoga ****.I evo kao da vas 4 ili 6 svejedno daje po 5 eura i ja bi davo ostatak tih 20-30 eura jer server je 45 eura... pa da se nebi ugasio jer i ja sada ljeti kada odem na more posto ja sam na more uvjek po 1 ili 2 cak sam i po 3 mjeseca ostajo na more jer imam svoj stan na primorje pa idem tamo svakoga ljeta po par mjeseci ili ko zadnji put sa drugovima 20 dana....pa tada evo dajem primjer necu moci platiti server jer moze i meni iskociti nesto da nemam za server ai glupo mi da vam kazem da sam placam netrazim ja od vas nego kazem realno stavite sebe u polozaj pa vidite zar nije glupo placati neko sam 2 servera ko dbl...ali vidjecu ako mi evo naprimjer vas 4 posalje po 5 eura jer tolko trazim ni vise ni manje onda bi imo eto vec 20 i dao bi ja 20 i to je to a cw bi ugasio jer crna gora cw igraju sve neki debili sto u alfu jos nijesu usli i njima cu kosto je danas svima maci admine pa im dati uslov lijepi...igraj na alfu i dobijas admina na cw ....i tako cu necu svima biti deda mraz..Smile))Razmislite dobro ja vam netrazim ali kada bi se neko ponudio xDDDD prihvatio bi ne radi mene samo nego i radi vas jer i vama dodje bolje da se nebi ugasio server broj 1dan jer sada ljeti nekazem ja da cu dan noc na cs biti bicu napolje po celi dan skoro ali zato po celu noc cu biti u cs i igrati i ovako po danu kada je kisa ili nesto dokle neodem na more pa i kada budem na more ima igraonica milion pa dolazim jer to je u ULCINJ kod brace mojih albanaca..Smile))I tako razmislite ja sam reko svoje sto sam imo za sve jer ja necu nista da krijem niti da se ulizujem ulagujem i tako ai znate svi shvatate me i to dobro...Pa navalite xDDDD Poz by ///AMG 4 DesoLate
I zaboravih da kazem sto se tice Mousa lik je brate 82 god i bas je dobar igrac jedan od 5 najboljih znate i sami i poznajemga bas dobro a posto on radi zato i nedolazi uopste ali ja znam da svi moramo demo i da moze svako pogrijesit pa i ja i on i vi svi neznam ko kakav da je...Ja cu bolje reci vi birajte dali da popricam sa njime u vezi toga jer je extra lik mislim ovako imam ga i na fb i sve:))) ili d amu odma maknem ali ja mislim da bi trebalo popricati a to jeste nedolazi ali vi birajte jer server je zajednicki a ne samo moj...!!!To upamtite jer ja se nadam da i vi server smatrate ko svoj i da radite sve najbolje za njega ko i ja...Zato sam reko ko zeli da dadne money neka dadne ko ne nema veze i dalje ce biti admin i sve i sve mu najbolje zelim i jednima i drugima I MENI NARAVNO...!!!!Razmislite o svemu sto sam napiso jer ja ovo radi servera ne meni jer nebi uzeo ni 1dan cent to bi mi bilo zadnje jer nijesam neki dbl da to radim ili bijeda[nedaj boze]!!!Poz by ///AMG 4 DesoLate


Last edited by ///AMG 4 DesoLate on Thu May 21, 2009 11:16 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Sponsored content





NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty
PostSubject: Re: NEBOJSA DER MIghty_Duck   NEBOJSA DER MIghty_Duck Empty

Back to top Go down
 
NEBOJSA DER MIghty_Duck
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» NEBOJSA|PRO|GAMER

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Ban / Unban-
Jump to: