Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 sinoc banovan Bl@ster* !!!

Go down 
+4
MashinGun**OldSchool**
un|SAFE
====.VP.====
Bl@ster*
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 4:26 am

Igrala se mapa "aim_headshot" prisutni admini koji su bilu su: ===VIP=== (koji me je banovao) i neki lik ne secam mu se nicka mada nevazno. Igrao sam opusteno i drao sam BOTINE (sta bi tek bilo da igram kako znam) nego necu o tome.



Necu ni da prijetim ovom sabanu sto me banovao ako je potrebno mogu da igram protiv koga mi vi odredite ista mapa nek me gledaju desetoro ako je potrebno da se vidi kako igram i dali imam sta.

Ocekujem da Milan makne ban i da se to vise ne ponavlja ovim sabanima jer sledeci put ako budem banovan necu biti dobre volje kao sada eto toliko. Ko ne zna ko sam i sta sam moze da pita "Sharingana".


I da se zna da admini nikako ne odradjuju svoj posao cast izuzecima Un|Safe i Sharingan-u ovi ostali boli ih racku 80% njih koristi wh i niko nista ne preduzima nisam corav dok sam ja igrao cs vecina njih nije ni znala sta je to. A i pitate se sto se Public ispraznio pa jednostavno je odgovoriti na to. previse igraca sa wh koje niko ne banuje i igraju se botovske i smorene mape, zato su svi dolazili na CW jer je uvek bio neko od admina ja ili neko drugi nije bilo chitera a da nisu odmah banovani.



Eto toliko od mene.... Cool
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 4:29 am

kao prvo ban ti nece biti maknut jer si imao ocigledni wh a zato sto nisi stalan igrac nije sniman demo.potvrdice i mashingun i prema tome poz
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 4:30 am

====.VP.==== wrote:
kao prvo ban ti nece biti maknut jer si imao ocigledni wh a zato sto nisi stalan igrac nije sniman demo.potvrdice i mashingun i prema tome poz


oke jedno upozorenje je dobijeno od mene :-) vi samo nastavite igrajte se sa mojim zivcima :-)
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 4:32 am

xaxaxax decko koliko imas godina.ne prijeti molim te da ne bi bilo posle.i ne smaraj vise i ne pravdaj se jer je wh bio ocigledan sto znaci da nisi krio . toliko od mene
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 4:37 am

ma necu ja vise da se raspravljam sve sto je trebalo napisao sam u prvom postu Smile danas je utorak imate vremena do cetvrtka ujutru dok se vratim iz pg. a za godine i sve ostalo slobodno pitaj sharingana Wink
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 4:45 am

dokaza si koliko imas god.a sad posto si tako uporan toliko mi je zao sto nisam snimio demo da bi najradje slomio komp i nemoj ta pravdanja i slicno pitaj ovoga ili onoga to je presmijesno.bilo je dosta takvih koji su to pricali.ti mos bit ne znam kakav pro kad je ono sinoc bio ocigledan WH i zato je bez dema i kraj
sve mi je jasno al kako imas obraza da se uopste pojavis na forum nije mi jasno.mene bi sramota bila
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 12:43 pm

Bez toga ubit zaklat da ve` zamolim !
Drugi admin mora da potvrdi pricu VP-a...
I obratite paznju kad banujete nickove koji npr nikad nisu bili prozivani i koji nisu pravili probleme sto je slucaj za blastera, medjutim, ti stvarno nisi redovan igrac tako da ako potvrdi drugi admin za cit ( sa sigurnoscu ) onda je prica zavrsena.
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 2:03 pm

haha Smile ma brate moze on da kaze kako se njemu cefne msm ja sam vidjeo da ulazi u spectators da me gleda i gledao me 10min ja sam nastavio da igram jer nemam nista to je aim_headshot na toj mapi sam dobar i nista ne koristim. Posle 10min sto me je gledao masingan je usao u igru posle dva tri headshota koje sam opalio ===VIP=== covek je nervozno rekao "a gle ovo" i usao u spec posle jedne partije ja sam dobio ban Smile

to je ocigledno da je bilo iz nervoze tipa "ma ko je taj Bl@ster*, ko njega j*be jedan ban vise manje niko nece znati. (ali se prevario i to i ne zna sam koliko Smile ) al ja sam rekao covek nije znao kosam pa oprastam za prvi put. A taj drugi admin moze da potvrdi eto samo da ===VIP=== ne ispadne budala kao sto ce i biti Smile al oke ja sve sto sam trebao da kazem rekao sam u prvom postu. eto toliko do mene.
Back to top Go down
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 2:38 pm

Nema sumnje da sam ulazio u spec i posmatrao te, ali ne zbog wh nego zbog aim-a. Aim nisi imao, vidio se kvalitet, ali si isuvise dobro znao gdje se ljudi nalaze. Onda sam te malo posmatrao i ucinjelo mi se nekoliko puta da je bio siguran wh. Tada smo se ja i vp zamjenili za uloge, da te on provjerio za wh. U svokom slucaju, stojim iza tvrdnje Vuka (VP) da si imao wh. Ako nisi, mada sumjnam, nije vukova krivica, nego i moja.

P.S da se ovakve stvari vise nebi desavale (posot sad ocigledno mnogi koriste to sto nema demo-a da kompromituju rad admina)..za moj svaki ban ce postojat demo. poz
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 31
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 2:39 pm

Nemogu da vjerujem napisah poruku 2 lista i izbrisah je OMG...
Un safe procitaj pm i reci tvojima drugarima jer 100% sam u pravu...
E ovako da pocnem da vas nedrzim u neizvjesnosti..Smile))
Ja neznam jeli ovo do mene sto me nema 20 dana pa se ovo desava ili sto sada imate 15 dana odobrenje bez demoa ban ili kada nema nikoga pa se digli...[pojedinci]
Dok je bilo do prije 10 dana da se snimaju demoi uvjek je sve bilo u najboljemu redu i niko se nije zalio bez 1dan lik meni ali dao sam mu demo i onda se ucutao...
Za ovo nemam sta da kazem..Svaki dan iako u cs vec 20 dana neulazim ali zato svaki dan sam po 2-3 sata na kompu bolje reci pravim sajt za brata mi HAMILTONA[za ovo sce me ubiti] i za mene iz jbn informatike:)))I osim toga u forum ulazim stalno mozda me i vidite po niku sa strane i do prije 20 dana nista nelegalno nije bilo a sada jeli to sto mene nema ili to sto mozete ban bez demoa pa ovako..Ali evo u zadnjih 2 dana vidim par banova i to bez demoa i koji se zale ovde ce se zbog toga sudnica napravit a ne ban/unban...I evo iz dana u dan sve gore kako vidim...Svi mi se skoro zale na vas necu sada reci ko i tako...Ali imam cak par banova kada sve ovo prodje i dodjem na kompu onda cu sa vama popricati i dati vam imena pa ce te mi morati objasnjavati a vec imam 4 bana nelegalna 100% nemaju bolje reci ja u pravu jer 1dan je mene ste ban bolje reci u informatiku svaki utorak 2 casa je imamo i na moj komp i na drugov pored mene smo krijuci napravili cs preko neta ovo sto igramo sada..I on je igrao a posto je dbl koji nista skoro nezna i zamolio mene 2 runde i ja sjeo i meni puce ban ko suza...A demoe nemate to znam a kada dodjem raspravicemo...I blaster kada je on u pitanju 100% on nema nista jer ga znam odavno ai lik kosto vi pricate da je klinac nije...Nego je mnogo cak i od vas stariji [poznanstvo je cudoxDDD]I necu vise pricati o ovome i kruziti nego jednu rijec kratku a jasnu.NEMOJ TE SLUCAJNO BAN BL@STERA BEZ DEMOA !!!Nemoj te misliti admini da vama nevjerujem i da vam prijetim ali znam da svako moze pogrijesit i da ste pogrijesili ali 1vi macici se bacaju u vodu !!!I da znate makao sam ban bl@steru i moze da igra ja mu dan odobrenje a i un safe ce odobriti morate demo za njega pa ban i onda ga vise nikada nece biti ja vam to obecavam...Ali do tada ce moci da igra i ko ga ban ode mu admin bicu ja tu....I evo vase bez demoa bolje...Jeste moj Q**** svaki dan po par nelegalnih[pogresnih] banova gledam !!!Pozzz By ///AMG 4 DesoLate
I nadam se dacemo se vidjeti cak 5tog a ne 12tog...Do tada uzivajte i radite sta zelite mislim un safe ce vam objasniti a kada ja dodjem ja cu vam objasniti par stvari isto jer ovako nemoze iz dana u dan sve gore ja vidim i ako me nema imam svjedoka i [spijuna]10 min....Pozzz svima I mogu reci svaka cast za admina srki i to samo za tebe cast ostalima nista..Smile))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 31
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 2:41 pm

MashinGun**OldSchool** wrote:
P.S da se ovakve stvari vise nebi desavale (posot sad ocigledno mnogi koriste to sto nema demo-a da kompromituju rad admina)..za moj svaki ban ce postojat demo. poz
\
Nadam se da ce i ostali admini ko ti ovo uraditi jer ovako ja vidim sve je gore i gore samo dokle ja dodjem..Smile))Pozzz
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
stefan
CS Admin
CS Admin
stefan


Number of posts : 38
Reputation : 0
Points : 3063
Registration date : 2009-04-27

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 2:48 pm

slazem se
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 2:59 pm

eh jbg sad moram da reinstaliram cs jer sta god da uzmem il proxy il da menjam ip opet mi ban. Smile

@MashinGun**OldSchool** "ali si isuvise dobro znao gdje se ljudi nalaze" pa brate to je aim_headshot nema tu filozofije posle svake 2sec neko izadje i vidim ga a i vidim ovaj pored mene gdje puca pa ja pucam tu. al dobro ja necu vise o vome Smile
Back to top Go down
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 3:02 pm

Na zalost sam ostao bez argumenata, tako da sam zavrsio sa ovim topikom. Al samo cu jedno reci, dzabe svima sto su oni drug ili brat ovog ili onog, pa se vade na ime koje su stekli, kad sam (smo) nesto vidio nemoze te me u suprotno ubjediti (ne odnosi se samo na blastera). Ova ideja za ban bez demo-a upste nije bila losa, al ocigledno to neko hoce, grubo da se izrazim, sabotira! Prvo dex, sad Vp, neznam jeli jos bilo jos kakvih primjedba..mozda i na mene. U svakom slucaju, ja se vracam na stari rezim rada pa da vidimo..PRO IGRACI!
Back to top Go down
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 3:09 pm

zao mi je sto se mijesam.... ne znam ni da li smijem! samo da podrzim admine sto se tice ovih nazovi pro igraca... ovaj blaster je nov na serveru bio i sad se na to vadi! ako dva momka tvrde da si imao WH to je to! ja licno znam par admina i vjerujem im maximalno! ako ti dva momka tvrde da si imao WH to je to! kraj price!!! ovdje se ne radi o pokrivanju jednih drugih vec je sigurno tako! jebe se nama za admine! samo zelimo da se zna neki RED na serveru!!!!
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 4:47 pm

Odje je masu konfuzije, i rekao bih po prici ( sto nije neki dokaz ) da je momak cist Very Happy
I samo zbog nepotpune sigurnosti admina blaster dobije unban ( ostavi IP ) !
Sto se tice staze aim_headshot, to je mapa na kojoj se lako grijesi tako da je wh tesko uhvatljiv jer svaki pro igrac ce da puca kroz kutiju, vidio ga on ili ne vidio ( iskustvo igranja ).
Banovanje bez demo-a ce da traje jos 7 dana tako da nema snimanja. Sve ovo vam je ujedno i test ( mozda neko iznenadjenje )kako radite ( mislim na admine ).
Dakle jos 7 dana, bez demoa-a... a sto se tice likova koji igraju na nas serveru i nikad niste ni culi prozivku za njega onda morate bit decidni kad dajete ban.
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 30
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 5:25 pm

Nisam citao sve jer mi je dsta citenja i za skolu,samo cu da napisem da blaster je samnom u klanu ... i 100% garantujem da nema nista,cak mi je i komsija .. znaci lik ima 20 god i nema potrebe da se sad dize frka .. razumijem ja vas admine,ali da sagledamo cinjenice:

1. To je mapa aim_headshot znaci tu ni najbolji admine ne moze da bude 100% siguran da neko ima wh jer se tu stalno bzv puca kroz kocke ..

2. On igra u UnT Masters (moj klan) u koji igraju naj igraci i koji su provjereni od moje strane 1 000 puta ..

3. Nzm ja kazem ja ne omalozavam vasu odluku samo vam kazem neke stvari koje biste trebali da sagledate ..
Back to top Go down
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 5:34 pm

a evo da se ja jos jednom ubacim... posto kazes da je momak PRO! maloprije je igrao POJMA ali POJMA nema! sem ako mu neko ne zloupotrebljava nick!
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member
Bl@ster*


Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Reputation : 0
Points : 56
Registration date : 2009-06-02

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 5:42 pm

KALE FORZA FUTURE wrote:
a evo da se ja jos jednom ubacim... posto kazes da je momak PRO! maloprije je igrao POJMA ali POJMA nema! sem ako mu neko ne zloupotrebljava nick!


ajde nauci da citas pa onda pisi post.. ko je rekao da sam pr0?
Back to top Go down
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 5:45 pm

izvini obrazovani ja ovo "najbolji" igraci citam kao pro! jer je to valjda najbolje!
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 30
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 6:24 pm

Nije isto public i CW Smile Na CW treba znanje ..
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 30
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 6:26 pm

Da nebi sad spamovali ovde ja cu ovo LOCK!!!

Milose ti mi posalji ip na pm pa cu te ja unban ..
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 7:29 pm

Posto ste svi prijatelji,braca i kumovi onda sto cenama proba bez dema mislim da je onda to promasaj.Tvrdili ste i za neke admine da nemaju nista pa su uhvaceni.Ti blaster velis da nisi pro a sinoc si razvaljiva 3 mape.sto se tice headshot mape nije moguce ni jedan pro da puca kroz kocku a da predhodno ne vidi da se neko krije iza nje i to tavno u glavu.radite sto ocete ja se vracam na stari sistem banovanja sa DEMOM jer ovdje ocigledno se ne moze nista drugacije jer ste svi braca i drugovi i imate povjerenje al ne bi reka da ste u pravu al nek vam bude.a ti SHARI savjet jednom citer uvjek citer i neka je u tvoj klan pasce on opet
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 7:31 pm

KALE FORZA FUTURE wrote:
zao mi je sto se mijesam.... ne znam ni da li smijem! samo da podrzim admine sto se tice ovih nazovi pro igraca... ovaj blaster je nov na serveru bio i sad se na to vadi! ako dva momka tvrde da si imao WH to je to! ja licno znam par admina i vjerujem im maximalno! ako ti dva momka tvrde da si imao WH to je to! kraj price!!! ovdje se ne radi o pokrivanju jednih drugih vec je sigurno tako! jebe se nama za admine! samo zelimo da se zna neki RED na serveru!!!!


a evo da se ja jos jednom ubacim... posto kazes da je momak PRO! maloprije je igrao POJMA ali POJMA nema! sem ako mu neko ne zloupotrebljava nick!



KALE potpuno se slazem sa tobom ne zato sto nas branis nego zato sto si u pravu al neka uhvatice se on opet al sa DEMOM
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 30
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! EmptyTue Jun 02, 2009 7:33 pm

Ako je po tvome "jednom citer-uvijek citer" Onda sam ja jos uvijek cheater .. Al nema veze .. snimi ga .. pa kad ga uhvatis sa cheatom ja cu onda to da prihvatim .. a i nije svaki dan bozic .. nekad te oce - a nekad nece .. Jbg ..
Back to top Go down
Sponsored content





sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty
PostSubject: Re: sinoc banovan Bl@ster* !!!   sinoc banovan Bl@ster* !!! Empty

Back to top Go down
 
sinoc banovan Bl@ster* !!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Banovan sam
» Banovan?
» Banovan rus
» kks banovan
» Banovan aa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Ban / Unban-
Jump to: