Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 *HAMILTOOONNNNN*

Go down 
+5
Dex**
MashinGun**OldSchool**
///AMG 4 DesoLate
un|SAFE
*HAMILTOOONNNNN*
9 posters
AuthorMessage
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyMon May 25, 2009 2:17 pm

Da se i ja predstavim***Nakon 1vog dana igranja moram da me upoznate jer cu od sada biti stalno super je server posebno sto je od moga brata ///AMG-a king
Zovem se Nenad,zivim u Kolasin na sjeveru Crne Gore za sve koji neznaju ali nadam se da svi znaju jer se nebi djabe zvao server Crna Gora* i imam 24 godine ili bolje reci 84 sam god...Inace odakle ja na ovaj server vjerovatno se pitate?Posto ja studiram u Niksicu i posto sam tamo skoro preko cele godine nego sam doso sada za dan drzavnosti ovih dana ovde kod roditelja u Kolasinu i inace kod drustva jer sam zavrsio sa svima istipita i time sve dao u roku [osim jos sada jedan kolokvijum 1vog juna sto imam da radim ali ja to neracunam ko da nemam posto je francuski a to mi predpostavljam da znate onda lezi... king ]Necu vise da vam pricam Very Happy o tome sta radim i tako da predjem na stvar..Bilo je pitanje odakle ja na ovaj server?U predhodnu recenicu sam rekao da sam dosao i posto imam brata moga manjega ali ne [rodjenoga] ali mogu reci da ga volim ko [rodjenoga] [i on mene Cool ] ///AMG-a [moga dragoga Milancheta] svi ga znate posto je ovo njegov server on me je nagovorio jedno 2 sata je da vas nelazem [molio me] da instaliram cs.Sada pitanje mi postavljate sto da instaliram Cs?Zato jer sam poceo cs da igram veoma mlad bio sam mladji od Milana on je bio u tutu tada:)))tek kada je izaso cs bolje reci poceo sam ga igrati i posto sam bio tolko zaludjen igrom da sam ga igro po 6-7 sati kada je skola a kada je raspust i vikend po 10-11 sati [sada cete reci ovaj lud]nisam lud nego jbg-a to mi je bila ljubav kompjuter a uz njega Cs naravno.Prvo sam igrao cs 1.5 pa onda presao na ovaj Cs 1.6 i mogu reci da je najbolji Cs Source me razocaro.I poceo sam da ga igram i tu su u pocetku bili neki klanovi ja i mojih par drugova ovako iz sale i neke cw-e igrali bolje reci zezali se jer tada kad smo tek poceli igrati nismo na slova umjeli nego na strelice da se krecemo afro .I nakon 2 ipo godine igranja usao sam zahvaljujuci mome igranju a i protekciji malo farao u najaci klan u srbiji i ostalim zemljava mislim na [hrvatsku,bosnu,crnu goru,makedoniju].Taj klan se zvao 4gl.kgb nadam se da ga mnogi vi i sada znate jer su i dalje najaci u srbiji oni su se sada dijelom raspali[nisu ko sto su bili] mislim da je dosta njih iz 4gl otislo u klan newawe a pola njih ostalo...Igro sam za taj klan i mogu reci da je bilo extra prvo drustvo jer smo svi po 17-18 godina imali pa nadalje..i isli smo mogu se pohvalit na wcg u kelnu ali nazalost nismo nista uradili mislim pobjedili smo Millenijum iz Francuske a izgubili sledece 2go kolo od mibr iz Brazila..I razne turnire sam sa njima osvajao mislim mi cela ekipa i svasta je bilo...Ali iznenada mi je Djed kojega sam volio kao Oca umro od Srca i od tada sam prestao da igram cs bolje reci komp sam prestao da igram i da se [bavim"] jer su mi pricali stalno"manje na kompujet sine iskrivi kicmu i ocoravi".I tako nisam od tada igrao Znaci ni Cs a ni na komp nijesam sjedo tacno 4 mjeseca znaci to je bilo na zimu u Januar jbn-i [najgori mjesec].I sinoc sam celu noc bolje reci 2 sata igrao cs u server i mislim da je super barem meni jeste da me sada zovu stari drugovi na kgb alfu i kolibu big dje su mi drugari admini ali vidjecu [pokusacu]da ostanem ovde jer sam obeco svome braticu Milancu [///AMG-u]!I mogu Milanu i cuo sam od Milana da je isto glavni Un Safe&Vas 2ica mogu vam reci bolje pohvaliti admine [Mashinguna,Dana i srk1] jer sam sinoc dokle sam igrao bila 2 citera i lijepo sam ih zamolio da udju da ih prate snimaju i banuju posto negrijesim kada je u pitanju cheat ili neka druga prevara jer sam bio 6 godina ukupno admin na raznim serverima i oni su me poslusali i banovali neke()Smile]I svaka im cast i nadam se da su i ostali ko njih 3ica razumljivi i [poslusni geek ]^Ovo je poruka za Un safe i ///AMG-a ^pohvala za dobar rad i izbor [prije] king )I da ne zaboravim za omiljene puske [Najvice volim pucati sa AWP i Dgl [sa njime sam igrao stalno u klan sa 4gl jer svi svoje oruzje...]I u zadnje vrijeme bolje reci sinoc sam celo vrijeme igrao sa Emka and Kalas i mogu reci 1va noc poslje 4 mjeseca igranja skor 180-60 nije lose:))Effficasnost 72^ovo je poruka za Milana jer me on nagovorio a i bio sam mu idol u igranju jednako par finti sa Awp i sa Dgl sam ga ja ucio pitaj te ga [xxxx]^[samo se stidi reci].I narode poruka za sve:Najvaznije je biti prijatelj pa onda igra a skor najmanje da vam kazem i nemoj te paliti citeve radi skorova i ostale gluposti jer to je najmanje vazno:))I ja kao mali kada sam poceo cs igrati meni je bio vazan skor ali cim sam odrasto to je manje pocelo da me zanima ali ipak znami se mjesto pa idemo^ cheers king Tolko od mene Nnadam se da je bilo dovoljno flower
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyMon May 25, 2009 2:30 pm

Aj Dobrodosa`...i kako ti nije crno da pises ovoliko?? Shocked Very Happy
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyMon May 25, 2009 3:25 pm

Dobrodosao brate ludace afro Dobro je da si me poslusa da sam molio sestru pa bi mi ucinjela ovu uslugu Smile)kamoli ti...Bas ce mi drago biti da igramo zajedno ko odavno i da ti dajem head iz metka king (Da te nerviram malo hh) A moram priznati da si mi bio ucitelj prije 16 mjeseci kada sam poceo igrati cs:))) I jedva cekam da se zavrsi ova jbn-a skola vise poludjeh a sada me ocekuje jos 15 dana najtezih u zivotu Smrt Cool Vidimo se i cujemo se ali na sve mislim 12 juna kada dodje macka u cs(nadam se)!
Pozzz by ///AMG 4 DesoLate king
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyWed May 27, 2009 1:12 pm

Samo da vam kazem da vam na sliku nedostaje na kraju 0 ide 25000 a ne 2500
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyWed May 27, 2009 1:17 pm

Znamo Very Happy
Back to top Go down
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyWed May 27, 2009 2:08 pm

A tacno se vidi da ste braca, od vasih postova me uvjek oci zabole Rolling Eyes
Back to top Go down
Dex**
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 21
Reputation : 0
Points : 3043
Registration date : 2009-04-28

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyThu May 28, 2009 12:56 am

hahahahahaahahhahahahah,dobrodosao ali.......,neko se sali,neko se sali Very Happy
Back to top Go down
aaa 4 burbon
CS Admin
CS Admin
aaa 4 burbon


Male Horse
Number of posts : 113
Age : 33
Reputation : 0
Points : 3158
Registration date : 2009-04-07

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyFri May 29, 2009 3:00 am

e sad je stavarnno mnogo....kako na ova 2 posta od AMG-a I HAMILTONNA isti ip...
buahahahahaha

@dex..

bas se sali....Very Happy
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyFri May 29, 2009 1:05 pm

aaa wrote:
e sad je stavarnno mnogo....kako na ova 2 posta od AMG-a I HAMILTONNA isti ip...
buahahahahaha

@dex..

bas se sali....Very Happy

Klinci nisam dosao ovde na server i na forum da se prepirem sa vama jednom za svagda da to shvatite jer vam je bolje !!!A drugo da kazem vi mislite sta zelite ja znam sta je istina i par njih jos sto je najvaznije i komentirate na pogresno mjesto i vise me nezanimaju vasa misljenja i prozivanja te cit,te tisi Milan [//AMG] jer meni ga je bas zao eno uci dan noc skoro [bolje reci razmislja o skoli dan noc pa ucili neznam]i umjesto da ga se pustite sada vi ga svaki sekund zovete na mob dodji uradi ovo uradi ono ili ga zovete i mene smarate!!!!Neumije te ni Pozdraviti pod broj 1dan novoga clana kamoli ostalo king Botovi !!!Nemoj te se uvrijedit ali vidjeli ste i sami sta je Igrac *Jos 10 dana i onda ce i brat mi dodji i onda ce biti pfrc i da ste zadovoljno novi igrac vam doso za sve tata u cs vi me tu smarate ja Milan ja ovo ja ono...Da vas je sramota popeli ste mi se vise na K****
Oduvjek sam Milanu govorio da se pridrzava igre ali i on je klinac ko vi naivni !!!
I samo da vam kazem posto ja imam pw Milanov jer mi je to brat ja lako mogu budete li jos jednom me smarali skinut vam admine a kamoli drugo znate i sami vec sta ali to necu ni ja jer nisam napaljeni klinac ko neki.A i nekoristim njegovog admina nikad jer necu to da radim a mogao bi.I meni nije ko vama bolje reci nekima do admina i mislite da ste neko i nesto meni admi netreba a eno za 6 sati igranja odma 1vi i to ko ostvari skor 760-270 ja njemu dam sta pozeli[kada je pun server samo]..Samo da znate i nemoj te misliti da je ovo prijetnja naprotiv ja zelim da se druzim sa vama slican sam bratu samo sto nisam ko on naivan 8)Ali vi u svemu ovome dajete suprotnost,I tolko od mene nadam se da ste me razumjeli !!!
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyFri May 29, 2009 2:01 pm

*HAMILTOOONNNNN* wrote:
aaa wrote:
e sad je stavarnno mnogo....kako na ova 2 posta od AMG-a I HAMILTONNA isti ip...
buahahahahaha

@dex..

bas se sali....Very Happy

Klinci nisam dosao ovde na server i na forum da se prepirem sa vama jednom za svagda da to shvatite jer vam je bolje !!!.....i umjesto da ga se pustite sada vi ga svaki sekund zovete na mob dodji uradi ovo uradi ono ili ga zovete i mene smarate!!!!Neumije te ni Pozdraviti pod broj 1dan novoga clana kamoli ostalo king Botovi !!!Da vas je sramota popeli ste mi se vise na K****
Oduvjek sam Milanu govorio da se pridrzava igre ali i on je klinac ko vi naivni !!!
I samo da vam kazem posto ja imam pw Milanov jer mi je to brat ja lako mogu budete li jos jednom me smarali skinut vam admine a kamoli drugo znate i sami vec sta ali to necu ni ja jer nisam napaljeni klinac ko neki.Samo da znate i nemoj te misliti da je ovo prijetnja naprotiv ja zelim da se druzim sa vama slican sam bratu samo sto nisam ko on naivan 8)Ali vi u svemu ovome dajete suprotnost,I tolko od mene nadam se da ste me razumjeli !!!

Momak od 25- 26 god, ne znam tacno, me iznenadjuje ovim postom. Ovaj post vise lici na post nekog Klinaca kao sto si naveo na pocetku!

Novi clan ( tj. TI ) je pozdravljen uz par stoseva, koje si kao momak od 25- 26 god shvatio preozbiljno... ????!!

Imas opomenu pred ban sa foruma, zbog vrijedjanja, i prijetnji !

Sta studiras?? Ne znam tog student koji bi ovako kontraverzan post napisa... ! Prvo prijetis, da ces skinuti admine ako te budemo smarali i kazes: "budete li jos jednom me smarali skinut vam admine" , a posle : "nemoj te misliti da je ovo prijetnja" !
Je li sve u redu momak od 25 - 26 god??
Uzgred, sve ove prijetnje okaci marku o rep, uz duzno postovanje iako ti je Milan brat.
Pozz Milana !
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyFri May 29, 2009 9:11 pm

evo ti moj admin onda slobodno ak je doslo do toga tj ako se server pretvorio u to da ti pa da si mu otac mozes da mices admine.to su sve gluposti sto pricas jer nije ni bitno to sto pricaju da si ti MILAN.ako te zanima moje misljenje i ja mislim da si milan iako mozda grijesim al vrijeme ce pokazati.
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyFri May 29, 2009 11:45 pm

zz hamiltone,samo sam hteo da ti cestitam,na talentovanosti,ali izgleda da ja ipak igram cs najduze jer sam ja igrao CS 1.0 1.1 1.3 gde si mogao da skaces beskonacno bez usporavanja pa su tek na 1.3 uveli kad skocis da se usporis Very Happy sta ja da ti kazem ja sam radio u igraonici i igrao sam od 10 ujutru do 10 uvece Very Happy ali nikad se nisam nesto preterano trudio da igram u nekim klanovima i uvek sam bio ffa igrac i uvek sam jurio skor...a sto se tice toga da si milan,ajde da se manemo toga i ako jesi i ako nisi nema veze vazno da se svi dobro zezamo i ne znam zasto se vodi polemika oko toga pa sta i ako jesi,nema veze...meni ne smeta...i mislim da ako si nas sve pohvalio i ako nam milan i andrej veruju nemojte pretiti skidanjem nekih admina,to je glupo i samo nervira ljude,mene nervira kad mi neko preti i ne volim to....tako da ostavite se svadjanja i igrajmo CS Very Happy a ja nisam kod kuce pa kad dodjem igracu celu noc Very Happy posto ne radim sutra Very Happy
sve u svemu DOBRO DOSAO NA NAJBOLJI SERVER NA SVETU GDE JE NAJJACA EKIPA I NADAM SE DA CEMO DUGO IGRATI Very Happy
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptyFri May 29, 2009 11:45 pm

i dodajte nulu na slici molim vas Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
specteeeR
New Member
New Member



Number of posts : 21
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 2009-05-23

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySat May 30, 2009 12:44 am

ja verujem da nije amg jbno.- btw videcete kad se amg vrati aktivnom igranju cs-a to je za 10dana valjda i igrace zajedno na serveru... :/
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySat May 30, 2009 12:50 am

pita li ko tebe sto samo mi to nije jasno
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySat May 30, 2009 1:07 am

Pa brate ima pravo za misljenje jer ovo nije topic za admine nego za sve [admine and igrace].I specteer ti si u pravu dokazace se to kad tad Cool Samo da se ja vratim king
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySat May 30, 2009 1:12 am

ne brani ga MILANE jesam li ja reka da se nece dokazat.Ja sam reka mozda grijesim
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySun May 31, 2009 1:48 am

SRECAN RODJENDAN BRATE SVE NAJBOLJE !!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySun May 31, 2009 3:12 am

Milane, da rijesimo sumnju..Obraza ti, jeste li ti i Hamilton ista osoba..ili ti obrnuto? Very Happy
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySun May 31, 2009 4:48 am

ooo happy rodjkos hamile Smile)))
Back to top Go down
specteeeR
New Member
New Member



Number of posts : 21
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 2009-05-23

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySun May 31, 2009 10:52 am

pridruzujem se cestitkama...ziv bio i veliki ti porasto Razz ^^
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySun May 31, 2009 11:40 am

Hvala vam svima king SpeecteeeR dosta mi je vlk vec veci nemoze:))) afro
Back to top Go down
specteeeR
New Member
New Member



Number of posts : 21
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 2009-05-23

*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* EmptySun May 31, 2009 12:42 pm

hahahha xD ma nesto pricaju ribe da ostanu nevine kad ih jeb*s xD
Back to top Go down
Sponsored content





*HAMILTOOONNNNN* Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN*   *HAMILTOOONNNNN* Empty

Back to top Go down
 
*HAMILTOOONNNNN*
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Generalno :: Predstavljanje novih clanova-
Jump to: