Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 Primjedbe i komplimenti na racun Servera!

Go down 
+8
Im[pRo]vIz0r
commander_n0 s0unD*
zLo
aleksa22
M!0DR@G
Sharingan
Toothy.ak47
un|SAFE
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyTue Mar 24, 2009 9:51 pm

Sama rijec iz naslova kaze...
Pisite sta vam smeta i sta vam prija...

Zabranjeno spamovanje i dugo raspravljanje!


Last edited by un|SAFE on Sun Apr 26, 2009 6:27 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Toothy.ak47
New Member
New Member



Number of posts : 11
Reputation : -1
Points : 21
Registration date : 2009-04-21

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyTue Apr 21, 2009 3:39 pm

Prvo nemogu da vjerujem da ima admin da daje svoj password,
drugo na owom serveru nikad nemogu kao coek da igram sto mi neko nece
majku dobro izjebat, trece neprodje ni 1 min da me neko ne prozowe za citera
na zapovijest angeline morao sam da snimam demo, jer mi prijeti da ce mu neki
brat dat admin kad dodje iz skole bla bla bla i da ce me banowat pa mi rece da snimam
demo i da ga odje okacim kako bi se on uvjerio..i pojedini sto seruckaju mnogo
Eo prije 5 min, ovo sam mora okacit na forum nzm jeli pravi topic..

Inache admini su okey!
Izvinjaem se!

Rispect!

http://rapidshare.com/files/223976279/lole.dem.html
Back to top Go down
Toothy.ak47
New Member
New Member



Number of posts : 11
Reputation : -1
Points : 21
Registration date : 2009-04-21

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyWed Apr 22, 2009 2:14 pm

i josh neki likovi koji su stalni na server

Eo trenutno neko igra na moj nick Toothy.ak47 i sprda mi se tamo..
neki nebitan lik.. iznervira sam se i izasha..


Mogu li kako imati protect na owaj nick bez slota bez ichega samo nick ?
Lijepo bi bilo kad bi mi neko od head admina izasao u susret.

Hvala
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyWed Apr 22, 2009 5:41 pm

ozb ja imam primjedbu .. previse citera .. premalo ozbiljnih admina .. Nzm Milane treba da si bog i batina jbt na taj server .. i admini sluze da sjede u spec trebalo bi da od 5 mapa 3 provedu u spec .. i da gledas kome dajes admine,nista licno-samo savjet ..
Back to top Go down
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat May 02, 2009 12:12 am

Definitivno admini trebaju da uvedu red na serveru... Ne prodje jedna mapa a da mi neko ne kaze da imam cit, svaki cas se igraci psuju...
Zali se na pravom mjestu! Demo je izbacen za tvoj cit...
Back to top Go down
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat May 02, 2009 11:00 am

miodrag kad sam ja tu nema psovanja niti prozivanja jer sam stavio skriptu na ruzne rijeci i dje pise cit da ga automatski gaguje...
Back to top Go down
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat May 02, 2009 1:50 pm

Tako je vec bolje...
Back to top Go down
zLo
New Member
New Member



Number of posts : 5
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 2009-03-01

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat May 02, 2009 2:02 pm

ne mogu odigrati ni jednu mapu da me ne isprozivaju za cit...sto od strane admina sto od igraca...puno utripovanih likova...na kraju jo si snime demo koji je snimljen cisto da bi mogao da me ban jer bez dema nema ban-a... ako sam vec ban da znam zasto sam ban i zelim to videti na dem, ako se stvarno nesto vidi imate razloga da me banujete...

http://rapidshare.com/files/227612914/zlo.dem

imam primedbu i na to sto admini imaju FTP, on lose utice na demo...pa se cesto potrefi da neko drzi pusku u pravcu neke linije( plave ili crvene) i onda se admini utripuju da zna gde je i da ima wh...
Back to top Go down
zLo
New Member
New Member



Number of posts : 5
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 2009-03-01

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat May 02, 2009 2:14 pm

hahah.... pa tako sam i mislio...nemate sta da odg....
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat May 02, 2009 2:25 pm

Ti si jednom uhvacen sa citom, i zbog toga ti je macen admin i nemas pravo glasa vise...
Back to top Go down
commander_n0 s0unD*
CS Admin
CS Admin
commander_n0 s0unD*


Male Pig
Number of posts : 112
Age : 28
Локација : Trnovec
Reputation : 0
Points : 89
Registration date : 2008-12-28

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri May 15, 2009 1:25 pm

server je zakon
sve je super
i forum
i server
na crnoj gori igram od kad je dignuta i sve je super od pocetka
Back to top Go down
http://axe-forum.forumotion.com
Im[pRo]vIz0r
New Member
New Member
Im[pRo]vIz0r


Snake
Number of posts : 37
Age : 35
Локација : Pg
Reputation : 0
Points : 40
Registration date : 2009-05-08

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 05, 2009 11:08 pm

Server se mnogo popravio zadnjih 2-3 mjeseca. Dobre admine ste postavili, obracunavate se sa chiterima po svim propisima, demo i sve to. Prije sam se sve lupao po glavi i mislio da sam propali igrac, sad kad ste pocistili server vidim da ustvari nije u meni bio problem, no u chitercinama Very Happy
Forum je dobar, ali je ona slika gore grdna.
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat Jun 06, 2009 12:38 am

Isto to i ja kazem bila je extra slika stara ako si je gledao neznam svima se svidjela ali neko odavde necu imenovati je promijenio skin foruma i izbrisao sliku tu i stavio ovu...I meni je ova grdna slika bas...I dako se neko javi da napravi javili su se bili un safe i jos njih 2-3 da ce napraviti sliku ali evo dani prolaze a oni nista...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Im[pRo]vIz0r
New Member
New Member
Im[pRo]vIz0r


Snake
Number of posts : 37
Age : 35
Локација : Pg
Reputation : 0
Points : 40
Registration date : 2009-05-08

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat Jun 06, 2009 2:45 pm

Aj ako budem imao vremena sklepacu nesto fino na PhotoShop
Back to top Go down
????
Guest




Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat Jun 06, 2009 3:45 pm

Aj probat cu i ja nesto da uradim Very Happy
Back to top Go down
????
Guest




Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat Jun 06, 2009 3:52 pm

Sharingan wrote:
ozb ja imam primjedbu .. previse citera .. premalo ozbiljnih admina .. Nzm Milane treba da si bog i batina jbt na taj server .. i admini sluze da sjede u spec trebalo bi da od 5 mapa 3 provedu u spec .. i da gledas kome dajes admine,nista licno-samo savjet ..


Ima dado pravo.....Sad cak i u zadnje vrijeme do navece nijednoga admina ....Ovo za 3 od 5 mapa u spec ja bih bio 4 mape u spec da se mene pita sve dok se citeri ne maknu sa servera...Znate i sami koliko sam na server.....Ali ovdje ne pricamo o tome....Eto hocu da dam primjedbu na novoga admina fallen angel....Spamuje ko ludjak i na tsay psuje igrace i daje mape bez votea kao danas....
Back to top Go down
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptySat Jun 06, 2009 11:48 pm

JA kolko vidim ona zastava nasa bode oci a ne slika! meni je namrtvo! ko god udje i crnogorac je namrtvo mu je slika! a sad sto nekima smeta ne mozemo nista! primjedba na server mi je friendlyfire!! treba da se stavi fino maximum 5pogodaka i slay! ili 10 kako ocete! i da kad se stavlja gag da nije do kraja partie nego npr 5-10 minuta!
Back to top Go down
Toothy.ak47
New Member
New Member



Number of posts : 11
Reputation : -1
Points : 21
Registration date : 2009-04-21

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 4:06 am

Eo posto nzm pisem li u pravi topic ali nema weze bicu "kratak"!

Prvo i osnowno, server kurca nevalja jer svako drugi ima admin i nikakwa
evidencia o njima se ne vodi,a moga bi dobar bit!
Znaci, kickuje slapuje jebe majku kome oce, nijedan od njih ne snosi posledice!
Sto znaci da je meni pun ku*ac te wise, ja sam igrao cs prije 8 god, sad ga igram cisto
bzv i udjem svake 3 dana!
Ali kad udjem na server, prvo sto mora admin da me napuchi dobro, nebi li mi reka
glibove debilu noobe, kako si mi mrzan i te stvari, dobro je sto mi majku jos ne izjebu al nema
weze, onda nocas svocise vodila neka polemika na server da imam wh i tako te stvari

LJUDI NECU DA SE OPTERECUJEM OKO POSRANOG CS-A, AKO IMAM STO DOKAZI
NEMOJ SAMO NA LIJEPE OCI DA SERES I OPTUZUJES NEKOGA!

U svakom slucaju, posto je owo neznam koji put do sad, niko nista uradio nije, ja was pozdrawljam bilo mi je fino pucati se s vama!

P.S zaphoda mi ne dirajte!
Rispect!
Back to top Go down
????
Guest




Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 4:18 am

Ovako....Nisi sve skontao vidim....
#1- Zaphod i VP su tebe branili da nemas wh jer te je onaj debil qQq prozivao...
#2- Dns nije bila rijec o tebi no se taj qQq prijetio zaphodu i VP-u da ce da ostanu bez admina....A sve sto su admini napravili jest to da su ga kick nakon 15 puta sto je meni rekao smrdljiva ustaso...I super su admini svaka im cast....Nije tebe niko dirao nego je ovaj qQq nesto srao o tebi i ovi admini sto su bili su rekli da si dobar itd...


dobio je i ban od mene na 30 min ali je odma usa nekako ga je maka da ne zaboravis.VP

Nisi admin, i nemoj odje da komentarises. Uostalom ne treba im advokat!
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 4:20 am

ko je tebe nocas psova i tome slicno.ja sam igra na server do sad i jedino sto je bilo je da se vodila polemika oko toga sto je jedan kreten nemam druge rijeci neka ne zamjeri reka ZAPHODU da imas WH sto se ispostavilo kao netacno jer sam ja gleda iako nisam bio u SPEC.poceo je lik da crnjaci namrtvo i naziva USTASAMA i dobio kick od ZAPHODA.onda je ponovo usa i poceo da prijeti kako je on MILANOV brat itd da ce nam mac admine i cuda.kad je ponovo precera dobio je ban na 30 min.e onda je ponovo poceo menije milan reka da ce uzet admina svakome ko me banuje i slicno ja sam mu reka da odma zovne MILANA pa neka mi uzme ko sto sam sto puta reka jer mene boli qrac ko je ciji brat kum itd.POSLEDNJI put kazem milanu da smiri bracu i rodjake sa prijetnjama jer cu ih ja prvi vazda banovat ako preceraju imaju cit ... pa da je u pitanju i moj rodjeni brat.EvO i ja ispisah KNJIGU jer sam se iznervira.ne zamjerite
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 11:55 am

====.VP.==== wrote:
ko je tebe nocas psova i tome slicno.ja sam igra na server do sad i jedino sto je bilo je da se vodila polemika oko toga sto je jedan kreten nemam druge rijeci neka ne zamjeri reka ZAPHODU da imas WH sto se ispostavilo kao netacno jer sam ja gleda iako nisam bio u SPEC.poceo je lik da crnjaci namrtvo i naziva USTASAMA i dobio kick od ZAPHODA.onda je ponovo usa i poceo da prijeti kako je on MILANOV brat itd da ce nam mac admine i cuda.kad je ponovo precera dobio je ban na 30 min.e onda je ponovo poceo menije milan reka da ce uzet admina svakome ko me banuje i slicno ja sam mu reka da odma zovne MILANA pa neka mi uzme ko sto sam sto puta reka jer mene boli qrac ko je ciji brat kum itd.POSLEDNJI put kazem milanu da smiri bracu i rodjake sa prijetnjama jer cu ih ja prvi vazda banovat ako preceraju imaju cit ... pa da je u pitanju i moj rodjeni brat.EvO i ja ispisah KNJIGU jer sam se iznervira.ne zamjerite

Kad je to bilo i koji nick posto ja evo nedolazim ima skoro mjesec ali od danas POCINJEM DA IGRAM NAJSRECNIJI NA SVIJETU !!!!Samo mi reci kada je to bilo i koje rekao da je moj brat i da je psovao ????
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 1:06 pm

Toothy.ak47 wrote:
Eo posto nzm pisem li u pravi topic ali nema weze bicu "kratak"!

Prvo i osnowno, server kurca nevalja jer svako drugi ima admin i nikakwa
evidencia o njima se ne vodi,a moga bi dobar bit!
Znaci, kickuje slapuje jebe majku kome oce, nijedan od njih ne snosi posledice!
Sto znaci da je meni pun ku*ac te wise, ja sam igrao cs prije 8 god, sad ga igram cisto
bzv i udjem svake 3 dana!
Ali kad udjem na server, prvo sto mora admin da me napuchi dobro, nebi li mi reka
glibove debilu noobe, kako si mi mrzan i te stvari, dobro je sto mi majku jos ne izjebu al nema
weze, onda nocas svocise vodila neka polemika na server da imam wh i tako te stvari

LJUDI NECU DA SE OPTERECUJEM OKO POSRANOG CS-A, AKO IMAM STO DOKAZI
NEMOJ SAMO NA LIJEPE OCI DA SERES I OPTUZUJES NEKOGA!

U svakom slucaju, posto je owo neznam koji put do sad, niko nista uradio nije, ja was pozdrawljam bilo mi je fino pucati se s vama!

P.S zaphoda mi ne dirajte!
Rispect!

Vidi, ova tvoja prica je surduling prica ( ako gledas buksovce znas ) .
Zamolio bi te, kao i druge koji ovako iznose podatke, da to potkrijepe dokazima i malo konkretnije pricaju. Svaki podatak koji si iznio, ako uspijes da dokazes,imace svoju vrijedost, tj. odrazice se na admine, do tad da te zamolim ne prdi!
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 1:11 pm

====.VP.==== wrote:
ko je tebe nocas psova i tome slicno.ja sam igra na server do sad i jedino sto je bilo je da se vodila polemika oko toga sto je jedan kreten nemam druge rijeci neka ne zamjeri reka ZAPHODU da imas WH sto se ispostavilo kao netacno jer sam ja gleda iako nisam bio u SPEC.poceo je lik da crnjaci namrtvo i naziva USTASAMA i dobio kick od ZAPHODA.onda je ponovo usa i poceo da prijeti kako je on MILANOV brat itd da ce nam mac admine i cuda.kad je ponovo precera dobio je ban na 30 min.e onda je ponovo poceo menije milan reka da ce uzet admina svakome ko me banuje i slicno ja sam mu reka da odma zovne MILANA pa neka mi uzme ko sto sam sto puta reka jer mene boli qrac ko je ciji brat kum itd.POSLEDNJI put kazem milanu da smiri bracu i rodjake sa prijetnjama jer cu ih ja prvi vazda banovat ako preceraju imaju cit ... pa da je u pitanju i moj rodjeni brat.EvO i ja ispisah KNJIGU jer sam se iznervira.ne zamjerite
A ti VP, kao stariji momak...pitam te...
Sto ce ti to, odnosno sto ce vam to prepucavanje i objasnjavanje drugima da ovaj nema cit?? Vi niste duzni nikom da objasnjavate ima li ili nema cit. Vasa duznost je da eventualno pogledate kad neko nekog prozove i sl.
Sto se uopste raspravljate sa likom koji tvrdi da je Milanov brat...?? Ako vi nista niste skrivili ne moze vam nista ni Milan a ne Milanov brat, i to jednostavno iskulirate...
Dobra stvar je ta, sto ste ga nakon vise KICK-ova banovali na po ure .
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 1:21 pm

Toothy.ak47 wrote:
Eo posto nzm pisem li u pravi topic ali nema weze bicu "kratak"!

Prvo i osnowno, server kurca nevalja jer svako drugi ima admin i nikakwa
evidencia o njima se ne vodi,a moga bi dobar bit!
Znaci, kickuje slapuje jebe majku kome oce, nijedan od njih ne snosi posledice!
Sto znaci da je meni pun ku*ac te wise, ja sam igrao cs prije 8 god, sad ga igram cisto
bzv i udjem svake 3 dana!
Ali kad udjem na server, prvo sto mora admin da me napuchi dobro, nebi li mi reka
glibove debilu noobe, kako si mi mrzan i te stvari, dobro je sto mi majku jos ne izjebu al nema
weze, onda nocas svocise vodila neka polemika na server da imam wh i tako te stvari

LJUDI NECU DA SE OPTERECUJEM OKO POSRANOG CS-A, AKO IMAM STO DOKAZI
NEMOJ SAMO NA LIJEPE OCI DA SERES I OPTUZUJES NEKOGA!

U svakom slucaju, posto je owo neznam koji put do sad, niko nista uradio nije, ja was pozdrawljam bilo mi je fino pucati se s vama!

P.S zaphoda mi ne dirajte!
Rispect!

Kosto je rekao Un safe navedi primjere i dokaz daj sto je najvaznije..Pod broj 2 kada je to bilo kojih dana i kojega datuma me zanima???Broj 4tiri admina za tvoju informaciju kada se zavrsio konkurs ima tacno 14 i sada je trenutno tacno 14 admina i svi obavljaju svoj posao i svaka im cast i niko se nezali evo zadnjih 20 dana na njih jer svaki je na forum stalno i snima demoa i ima banshot i kada dobijes ban imas ss pa das i onda se zali....Broj 5 evo sinoc 1vi put nakon 20 dana kada sam dosao sam makao odma admina STEFAN9 lik je ovako extra i nemam nista protiv njega ali 10 puta mu je receno moras na forum i da se reg a sto je najvaznije da ga posjecujes jer reg nista neznaci...Ali lik je kulirao evo 20 dana dokle me nije bilo i fino sinoc je ostao bez admina..Ostali svi i svaka im cast dolaze na forum i rade svoju duznost na svaki zahtjev su u spec i sve jer ja iako nedolazim znam sta se radi jer tu je moj brat HAMILTOOON i on igra pa mi govori samo sto i zadnje 2 nedelje ni on nije ulazio ali necemo o njemu nije ovo tema o njemu**...Kada navedes dokaz i tako to onda cemo o ovome pricati mislim da prije nemoramo i nemozemo i da ocemo jer samo uzalud tracimo vrijeme...I to je to I ZAMOLIO BI ADMINE DA NEMIJENJAJU MAPE OVAKO JER EVO SADA SAM MORAO DICI SERVER I SADA NA GAMETRACKER NERADI JER PO DANU DO 12 I 30 SATI KADA DODJEM IZ SKOLE PO 15 PUTA PROMIJENITE MAPU U 5 MIN PA NIJE OVO OD CELIKA PA DA NEMOZE PUCI***Ai on bi pukao Very Happy ..Pozzz By ///AMG 4 DesoLate**A odavno ako ocemo realno bio je server qurac kosto kazes dokle un safe nije dosao i kada je bilo 22 admina**Smile))Ali sada je druga prica i nema vise toga sada samo ide ka boljemu***Idi na kolibu big i vidi kako se raspada admina nikad skoro nema udje citer i vlada serverom !!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin
ZaPHoD


Male Snake
Number of posts : 29
Age : 35
Локација : Podgorica
Reputation : 0
Points : 33
Registration date : 2009-05-17

Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! EmptyFri Jun 12, 2009 5:55 pm

Da li trazite dokaz i od mene? Kao dokaz mogu zvati neke igrace koji su bili trenutno na serveru, ako je potrebno. Ja nikada ne pricam napamet, vec uvijek imam argumente da potkrijepim moju pricu i dokazem istinu.
p.s. Un safe, mislim da jesam (ispravi me ako grijesim )bio duzan da objasnim liku koji mi je prijetio da ce mi uzeti admina jer nisam htio da pratim (a kasnije i banujem, kako je on jednom prilikom rekao) Toothy-ja. Opet kazem, mislim da nema potrebe da pratim lika koji igra vec duze na ovome serveru, jer je vec bio pracen (sa moje strane) i samo mogu da kazem da lik rastura. A sto se tice sinosnjeg pracenja, to sam radio ali samo kada sam bio mrtav i tako da mogu sa sigurnoscu da tvrdim da NEMA CHEAT. Takodje i VP to moze potvrditi. Toliko od mene. Pozz :p
Back to top Go down
Sponsored content





Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Primjedbe i komplimenti na racun Servera! Empty

Back to top Go down
 
Primjedbe i komplimenti na racun Servera!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» IP SERVERA NA KOJI SE IGRA DANAS !!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Public CS Administracija-
Jump to: