Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 Za SHARINGANA

Go down 
+4
====.VP.====
un|SAFE
Sharingan
///AMG 4 DesoLate
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyThu Jun 11, 2009 11:47 pm

Brate ja kako je krenulo ja cu kosto je veceras skinuti svima admine na cw osim tebi i jos 3ici iz kl-a..Jer postoje 2 razloga koje nijesu ispostovali a mozda im cak i ti nijesi rekao a bio je dogovor:
1vi svaki noc kada ocu da udjem u server nemogu razlog zakljucan server a pw nije onaj kosto je DOGOVOR !!!Evo sada poslje 1 mjesec neigranja dosao sam i treba brat Hami da mi igra i ovi njegovi drugari iz kgb-a a nemogu jer zakljucan server..
2gi razlog bio je dogovor da ce dolaziti na server niko nedolazi ali bas niko jedino onaj BL@ASTER i to je to...I ja cu brate sjutra sa tobom u skolu da popricam jer ovako nemoze...Nemogu nikada u cw da udjem jer po danu se igraju cw-i koje god da je doba a uvece zakljucan i nikada pw nije onaj i nikada nemogu da udjem a cesto mi treba...2gi je jer nedolaze a posto je spojen sa public od sada ce morat svaki doc ili mu ode admin osim onome cocartf jer nagrada mu je to znas i sam...I obavijesti ih ili ti ili cu ja lijepo !!!!
Nadam se da si me razumjeo jer nepostoju ono sto sam rekao a dobili su admina na lijepe oci !!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyThu Jun 11, 2009 11:48 pm

I da kazem posto ja tek u petak pocinjem cs da igram jer znas i sam sada samo ucim i skola i tako a sjutra mi se zavrsava od sjutra kada pocnem igrati ako njih nebude u server eto mene u ftp i skidam svima admine osim ovima iz kl-a i necu skinuti jos cocatf i speecter i to je to !!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyThu Jun 11, 2009 11:51 pm

Ja bih samo nesto rekao.....Ovako....Ja sam stalno na public a imam admina na cw server tako da nema potrebe meni za skidanjem admina.....I jos nesto....Ja nikad ne igram na cw serveru osim kad me dado zove tako da ga ja nisam zakljuca....I nemoguce nikako onda da sam ja ista kriv za to i nema potrebe meni za skidanjem admina....Za ove druge me se ne tice sto ne igraju ali ja sam stalno na public a imam admina na cw....I na cw ulazim samo kad igramo i kad me dado zove
Back to top Go down
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyThu Jun 11, 2009 11:53 pm

I evo makao sam ti ja pw....Mozes sada uci....
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyThu Jun 11, 2009 11:59 pm

Ma tebi necu jer rekao sam ko igra u public imace admina ali to si samo ti i kolasinci a specteer jer ga ovde ima na forumu ostali ako ih do sjutra nebude skidam jer oni meni zakljucavati server i nikada mi nedati da udjem a mogu reci moj i sharinganov server i meni koji sam glavni nedaju to nemoze...Smile)Nece mene niko vuci za nos....Isto ko i Stefan9 Kome sam upravo sada makao admina i neka ga sanja !!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:00 am

Ok....Jer ja sam mislio da ces i meni maci a nema potrebe....
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:01 am

Ali sve ovo cu uraditi u dogovor sa Sharinganom a on zna sta je dogovor bio i zna sta ce biti pravo da se uradi i mislim da ce ovo procitati veceras prije nego sto u skolu popricamo:)))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:05 am

A i maka sam ti pw mozes slobodno da udjes sada....
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:08 am

Ma nekazem ja samo za veceras nego svaku noc evo zadnjih 15 noci me zove drug na mob i pita koji je pw ai ja iako ucim ovih dana i tek od sjutra petka pocinjem cs igrati svaki dan dodjem na forum i uvece i po danu da vidim sta ima i uvjek je zakljucan server i nikada se nemoze uci...Nema nikakvoga reda ni nicega uzas:)))...Shara sjutra na odmor da popricamo jednako sjutra zadnji cas odgovaram engleski i zavrsio skolu jednako je kraj i onda me eto po 24hr na cs...Vidimo se i samo zelim da se shara slozi u ovome a slozicese ako mu je imalo stalo do publica i inace zna i on sto...Kada me 3 puta ban admini na cw to je...Cim na drugi nik udjem odma mi ban pukne sreca moja sto me znate inace nikada nebi zaigravo isto ko i danas admini 15 min prate i htjeli su cak i ban moga brata I am ????,Smijesno ali aj...odg shara ako uopste dodjes ako ne onda sjutra...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:12 am

Da meni maknes admina ne bih se ljutio....No radi tih navedenih problema mislim da nema potrebe....A slazem se u potpunosti s tobom....
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:18 am

Ma mozda necu ni maci admine ako budu postovali ali to od sada moraju jer cu da im postavim uslov jednom su imali nisu ispostovali dajem drugu sansu..Jer admin se dobiti na lijepe oci nemoze ko kod share i jos nista raditi nego samo banovati i zakljucavati server igrati kada ko zeli i nepustati druge i sto je najbitnije kada zavrse cw neotkljucaju server nego mene blaster i jos neki likovi moraju stalni pitati o tome..Da se to vise nedesava shara ce im sjutra postaviti uslov zna on koji i ako ga neispune u roku od 24hr odose im admini pa dovidjenja sinjorita...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:21 am

A koji to uslov ako se moze znati da mogu da se pripremim Very Happy
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:35 am

samo sam procitrao brate tvoj prvi post i nesto da rijesimo RAD CW SERVERA NEMA VEZE SA PUBLICOM .. ZNACI AKO SE KOME IGRA CW NEKA ZAKAZE NA FORUM. AKO OCES DA IGRAS ZAKAZI NA NAS FORUM! SERVER JE ZAKLJUCAN DA NEBI IGRALI NA NASEM CW SERVERU UMJESTO PUBLICU!!! ONDA SPECTEEER KARAMELA I DUCK KAO I VASKO I SASA SU UVIJEK NA ALFI A SVI SU U KLANU!!! ZNACI NEMOJ TAKO DA PRICAS. BRATE MI CEMO TO DA RIJESIMO LIJEPO JA TEBI DAM ZA OVAJ MJESEC PARE .. A SLEDECI CEMO MI POSEBNO POSLATI I KRAJ. POSTO JA VIDIM TEBI SE NE MOZE UDOVOLJITI. NEKA SI HEAD ADMIN POSTOVAT CE SE PRAVILA SA NASEG FORUMA-KAO STO IH POSTUJU I SVI .. NEMAM NISTA VISE DA KAZEM ..
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:43 am

Brate bio je drugaciji dogovor znas i sam...I dajmi na pm tvoj forum i onda cu zakazivati:)))
I nema potrebe da pises caps lock kada sam se ja odvikao od moje navike:)))I ja sam rekao da nebi makao ovima sto dolaze ovde i tako samo nekima jer ima par njih koji neulaze a kada udju rade sta im je volja ali ok..Ja ti samo savjetujem sta je prava stvar i bolja znas i sam...Tvoja volja ionako si ti HEAD za cw...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:47 am

4um: www.unt-masters.darkbb.com - www.unt-masters.co.cc

Brate ako ja ne umijem da budem head neznam ko umije,vidjet ces i sam kad udjes na forum kako je sve organizovano.. skini HLSW imas rcon password pa ga otkljucaj kad ti treba .. nemoj nalazit izgovore .. Smile))
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:52 am

i da ja sam moj dio dog. ispostovao .. moji igraci su dosli na tvoj public-na mom forumu se nalazi poseban dio o public alfi i svi iz klana igraju tu. Coacar nema vise admina jer je on drkao password,tako da .. Posjeti i ti ponekad moj forum pa se uputi u desavanja kao i svi ostali sto bi trebali .. sjutra imam jos nesto da vam kazem,nmg nocas jer sam krijuci na komp Very Happy
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 12:52 am

I samo da kazem da si drugi mislim da te zanima public [Jer je i tvoj kolko i moj i ostalih iako sam ja Head]ti bi njima rekao da dolaze vamo i imace admina u suprotnome ne..Jer samo mi reci kako su oni zasluzili admina na lijepe oci znas i sam..Nista nerade samo sto igraju i nikada pw se nezna niti ista..I umjesto da igraju u alfu jer je alfa i tvoja kolko i nasa nema glavnoga nidje oni igraju u neke servere lijeve i dje lako mogu da im uzmu pw i da ti hack i tvoj server i moj jer su svi zajedno znas i sam..Nego tebi je vazno isto kosto je i meni bilo da se nekome nezamjeris i cim kaze daj mi admina das isto kosto sam i ja [budala] radio..Ali vise toga nema..Nego moras zaslugom da dobijes admina a ja sada mogu 10 da ih nabrojim koji nista nijesu uradili imaju admine i jos nepostuju pravila ali aj..
Ali ko i oduvjek ja zovem igrace i sve vi nista samo ....Ali nema veze to sada nije potrebno da se zovu igraci ali u pocetku je trebalo ali aj...Ali razmisli i umjesto da igraju ovde sa tobom i sa nama i da se rasiri malo vise ovaj public ne oni igraju po tvojoj volji i dobroti na druge servere odakle mogu lako hack nase ali nista nerazmisljas..Tako su nam hack predhodna 3 servera jer mi im dopustali da igraju u druge isto kosto ti sada radis..Ali jednog dana ces se pokajat pa dokle si na vrijeme ja ti kazem brate ispravi jer nije sve ovo uzalud...I umjesto i ovde ti tvoji da su i da igraju i odavde bi svi bili na tvoj forum i tako jer bi svi igrali cw i tako nego nijedan dan od par tvojih nemogu ito nevaznih koji nista uradili nijesu ne mislim na [tebe i tako jos poneke]znas i sam na koje mislim...I da se i tvoj forum ovde siri i sve i nas server ti sve suprotno radis mislim negativno i pravis veliku gresku...
Jer mogu da 2 greske se dese 1va je da hack ovaj server od tvoga kosto bi najprije i bilo jer tvoji igraci igraju na z server a 2go je nesiris ni tvoj server a ni ovaj ali ovome sada nije potrebno ali uvjek mu je dobrodoslo i zamisli kada bude pun u 3 sata kako ce ti biti[nece ti biti isto tada i sada kada ih ima 10 u 3sata i to rijetko al isada vise ce bit]...Razmisli malo jer grijesis i ja sam grijesio i to mnogo ali dosao un safe i sve greske sam ispravio i mnogo sam mu zahvalan zato i ima heada i ja tebe kao brata jednako svaki dan smo u skolu zajedno savjetujem ai sjutra cemo popricati pa vidi jer u rpavu sam 100% koi uvjek...
Ali kako oces jednako si ti head samnom ali ti si glavniji za cw znas i sam!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:00 am

stani moji igraci uvijek ali uvijek mijanjaju pw prije nego so odu na drugi server,2 zasto igraca sa ovog foruma nema na nas? zasto vi niste napravili poseban dio za nas CW server i forum? Organizovali smo bili ligu i uspjela je 100% to pokazuje koliko smo slozni. Sad se organizuje nova liga sa 64 ekipe vec imamo 3 CW servera za nju. Znaci naravno uslov lige bi bio da se igra na vasem serveru .. i ja ne znam sta ti umisljas jer ja public maksimalno reklamiram i koliko vidis trudim se maksimalno .. i jos nesto na cw server imaju admina samo klanski igraci i neki iz kolasina. i oni su mi kao braca igramo 3 mjeseca ako ne i preko zajedno klanske .. znaci mi savrseno funkcionisemo ..
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:04 am

e samo jos nesto jesi primijetio da si majmun u kineskom horoskopu? LoL Smile
Back to top Go down
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:05 am

Ja mislim da je ova svadja bespotrebna....Samo se dogovorite umjesto da serete jedan po drugome...
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:06 am

Broj 1dan ti si napravio ovaj forum i ti sve ubacujes i ja kazem super je forum i to jos nesto i eto..I ti si trebao sam da ubacis za cw a ne ja jer ja to neumijem niti znam da baratam oko foruma jer me nezanima ai zadnjih 1 mjesec dana ulazio nijesam kamoli u komp a ne na cs....Po 10 min na dan i to je to kolko se ima vremena:))Ali od sjutra pocinjem da igram i bicu tu dan noc..I ti si sam trebao napraviti to za cw jer uvjek sto si me pitao mozeli ja sam ti rekao moze ili bez pitanja jer uvjek je bilo bolje kako treba i ide...I ja se slazem sa tobom i nijesam ja rekao uopste kako vi funkcionisete niti znam ako ocemo realno...I ja sam tu uvjek da pomognem znas i sam ali mogao si bolje to uraditi jer znas i sam kako bi bilo da ovde igraju i forum tvoj kolko bi se reklamirao ili barem da ima cw predgradje pa onda ali nema veze..Tvoja je odluka ne moja u ovome..
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:07 am

Ping King wrote:
Ja mislim da je ova svadja bespotrebna....Samo se dogovorite umjesto da serete jedan po drugome...

Mi se nesvadjamo za tvoju informaciju...Tomice Kokice afro

Samo pricamo ko normalni ljudi ali u skolu cemo zavrsit ostatak posto cu ja sada da idem uskoro da veceram pa da se spremam i oko 1dan da legnem sjutra u 6 skolu...


Last edited by ///AMG 4 DesoLate on Fri Jun 12, 2009 1:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:07 am

A i ne samo u horoskopu Very Happy:D
Back to top Go down
????
Guest




Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:07 am

Ok braco....Vi ste mi naj na crnoj gori ....Very Happy Very Happy cheers
Back to top Go down
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 31
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA EmptyFri Jun 12, 2009 1:11 am

Ti znas tomice i ako me nervira ono kod tebe MA MICI MI ADMINA SLOBODNO .. ipak si ti moj brat i ko te bude diro ima da ga ugazimo Smile E GJ danas na CW Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Za SHARINGANA Empty
PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Za SHARINGANA Empty

Back to top Go down
 
Za SHARINGANA
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Generalno :: Cekaonica-
Jump to: