Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 ZA UN SAFE !!!

Go down 
+4
====.VP.====
Papa Roach
un|SAFE
///AMG 4 DesoLate
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptyFri Jun 05, 2009 8:33 pm

====.VP.==== wrote:
ljudi nema potrebe za svadjom bilo je sto je bilo.najvaznije da se pokupi sto vise para da bi se povezali sa nekim serverom (a najvaznije da se plati server Very Happy).treba dat sto vise admina i neka prica vise ajte na server svi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Uopste ne kapiras pricu i ne citas. Meni to ne moze bit: "ah dobro je to..."

@ Smile
Vjeruj mi da ne precerujem. Ja predlazem da se novom adminu oduzme isti i vrate pare.
Pa nek se fino, kao i svi prijavi na konkurs, i vi ga glasajte... jebe mi se. Ovako ne moze, vec sam rekao! I onako, puno je obaveza predamnom , poceli su mi zavrsni ispiti i tesko cu imati vremena za igru, mozda malo za forum. Takodje, i posle ispita mozda budem poceo da radim i ece me bit`...
Tako da ovo ne vodi nidje. Ja pokusavam da spasim ono sto smo do sad napravili, ako se za to ne izborim, sve ce se vratit po starom. Zivi bili pa vidjeli. I ko me ne razumije, njegov buduci problem. I nije pitanje obraza koliko servera ( iskreno ) !
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptyFri Jun 05, 2009 8:50 pm

I nakon svega ovoga sta sada???Aj vrati se u server da igras jednako evo ja sam se vratio bolje reci samo sam jednu mapu igrao nemam vremena ali od utorka pocinjem i zelim dobrodoslicu !!Smile)[SVIH ADMINA]Smile))...Neko ce pomisliti da sam bio u RAT:)))A veceras cu celu noc biti u server pa da se druzimo dolaste jebaci tj nejebaci afro
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptyFri Jun 05, 2009 8:56 pm

///AMG 4 DesoLate wrote:
I nakon svega ovoga sta sada???Aj vrati se u server da igras jednako evo ja sam se vratio bolje reci samo sam jednu mapu igrao nemam vremena ali od utorka pocinjem i zelim dobrodoslicu !!Smile)[SVIH ADMINA]Smile))...Neko ce pomisliti da sam bio u RAT:)))A veceras cu celu noc biti u server pa da se druzimo dolaste jebaci tj nejebaci afro
Namrtvo si neozbiljan i ignorises ovo sto sam pisao.
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptyFri Jun 05, 2009 10:18 pm

andrej sto ga ne bi pustili sad na probu 1 mjesec pa ako opravda neka mu ostane admin.Treba rayumjet i momka dao je pare i dobio admina i sad da mu se oduzme.svatam ja tebe sve sto pricas Very Happy
A milan je rekao da se nece ponavljat DRZIMO GA ZA RIJEC Very Happy
Back to top Go down
srkidb
CS Admin
CS Admin
srkidb


Male Tiger
Number of posts : 115
Age : 37
Локација : beograd
Reputation : 1
Points : 3174
Registration date : 2009-04-26

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 1:13 am

slazem se sa vukovim postom,dajte da ga probamo Smile Smile Smile decko se trudi i treba mu malo pomoci,milane objasni mu sta se sme,a sta se ne sme Smile...andrej nemoj da nam ides polako samo znam i ja da je verovatno bio problem kad sam i ja dobio admina jer sam i ja dobio admina na lepe oci (ali moje su stvarno lepe) i nadam se da sam opravdao to poverenje koje ste nam ukazali,a sto se tice placanja,milane ivana je upravu,slusaj treba da odes kod tebe u banku u kojoj imas racun i kazes da hoce da ti posalju pare iz srbije,trazis papir neki,tako mi rekli u banci i onda ti meni posaljes podatke sa tog papira-br racuna,neki silni brojevi banke te ime prezime...itd...i onda ces dobiti pare od mene i mislim da bi trebali da se dogovorimo i da damo nekim igracima za neke pare slot kao sto je cini mi se vuk predlozio,sad ce biti pun server pa ce se i to isplatiti Smile,tako da rezimiramo sve andrej vrati se molim te Sad treba nam neko da nas drzi pod kontrolom kao do sad (milan to ne moze jer je naivan i popustljiv),ostavimo mesec dana na probu admina ovom decku pa cemo posle da vidimo sta cemo i kako cemo i za pare miki nadam se da si shvatio,ukoliko ne bude moglo ovako eto mene u kolasin i donosim ti pare makar i peske isao Smile
Back to top Go down
????
Guest




ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 1:17 am

Hahaha koliko su ti ljepe oci sve se vidi iz prilozenoga na ovoj slici Very Happy
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 2:47 am

Koji ste vi neurazumljivi likovi Very Happy
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 5:10 pm

E, ovako....
Zadnji put pisem odje...
Vidim da niko ne shvata ozbiljnost ovog problema, donekle opravdano donekle ne.
Ja cu bit istrajan u svojoj namjeri koja vam je svima poznata.
Dakle, moj uslov se zna, i nije poguban, a mozda i jes` Very Happy
Ocekujem konacni odgovor i rasplet ove neumjesne situacija...do tad pratite Konkurs i drzite se zadnjih mojih postavljenih pravila !


Last edited by un|SAFE on Sat Jun 06, 2009 7:06 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 7:04 pm

E ovako veceras cu ti odg nego sada sam od druga samo na sekundu da ti napisem..Sta je tvoj uslov to da cujem i vrati se na server i igraj i uzivaj jbt-e uslovi:)))Nema uslova kraj...Pozzzz Dolazi docicu i ja veceras jer jos usao nijesam... afro
I veceras ocekujem u 20 sati sve admine na chat da popricamo !!!I tada cu reci za koga glasam i sve jer sada nemam vremena posto sam kod druga na rodjendan evo celi dan nego svratio na sekundu da vidim sta se radi...U 20HR zamolio bi sve admine na chat ovde da dodju da popricamo !!!I un safe brate razvedri se jbt...Umjesto sada ljeto da budes srecan zavrsavas fakultet ti sve gori i gori[nemoj se ljutiti]^ali moje misljenje i istina barem dio !!!Izvini ako sam te uvrijedio ali znam da nisam... afro
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Sponsored content





ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZA UN SAFE !!!   ZA UN SAFE !!! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ZA UN SAFE !!!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Generalno :: Cekaonica-
Jump to: