Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan

Go down 
+7
commander_n0 s0unD*
ZoLa^
daN*
MashinGun**OldSchool**
====.VP.====
///AMG 4 DesoLate
*HAMILTOOONNNNN*
11 posters
AuthorMessage
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 1:14 am

Evo mene opet tek dosao i poceo igrati na serveru:afro: Ovo postavljam samo od danas jer sam jednako tek sinoc poceo igrati pa evo od danas neki skorovi sa servera i tako.I ovo upravo stavljam radi admina posebno radi^[Mashingun,VP i Dan] jer su se djabe mucili 2 mape bolje reci pola sata su me danas pratili ali jednako posto se vidi su dobri admini mislim nisu [Bot] i znaju sta je Skiler a sta Citer sto je najvaznije*I zato sam veoma zadovoljan jer na vecinu dobijem ban pa mi se poslje izvinjavaju ali ja od izvinjenja nista nemam kada me neko iznervira Basketball[To je jos 1dan razlog da igram na ovaj server osim brata moga Milancheta skojim sam prije bio vani i bas mi ga zao kuci samo sto ****] A i jednako mogu reci da sam dobio pohvalu od njih admina necu sada pricati sta znate valjda i sami* I zadovoljan sam sto mi nijesu srali nego prepoznali da sam Skiler..I ovo stavljam 2gi razlog radi igraca jer igraci me tokom cele igre ali bas cele igre na adminsay ai ovako prozivaju jer ja znam sta se radi jednako admini su u spec 2 mape bili radi mene ne radi tamo nekog:)))^ai na to sam naviko da mene neko stalno prati da me prozivaju samo bi zelio radi servera da admini nedozvoljavaju da se na say proziva za cheat nego na adminsay[Moje Misljenje].Evo da postavim Moje skorove od danas da se vidi na sta igram i da se vidi da nemam nikakve "sifre" a kamoli ^Cheat^.I stavicu jos skorova i tako toga da se vidi...Samo sto sada nemam vremena jednako za 9 dana imam kolokvijum zadnji pa cu da pocnem uciti sjutra jos to i da zavrsim sa fakultetom king !

Prvo da stavim moje omiljeno oruzje na djelu imam takvih milijardu ali na druge servere jer sam tek poceo ovde igrati poslje 4 mjeseca uopste neigranja nigjde...I sada samo idu skorovi sa ovoga servera bez ljutnje*Milane Gledaj bate i jedi nokte dako dodjes vise da pocnemo 2frv:lol!:
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Detrain0029
Evo jos jedna samo mi zao sto nisam uhvatio kako sam u skoku 2icu jer obozavam dgl jednako sa njime sam uvjek i igrao za 4gl i tako*
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Decbble0032
Ovaj skor sam ostvario u 4 rundi nakon sto sam uso...
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Dedust20065
Malo sa skorica sa 0-lom Cool
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Decbble0024
Jos 1dan Kao i predhodno Cool
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Dedust20073
Ovo je bilo sinoc kada sam bio malo popio Very Happy
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Deinferno0025
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Dedust20075
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Decbble0034
Ovaj nik sam stavio kada su me vise sa prozivanjem iznervirali Smile)
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Dedust20058
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Decbble0027
I za kraj ova sto sam slikao i poslje toga tek na 13 rundi ovaj skor i izbacime net jer cim mi zazvoni kucni telefon net mi ide down^znali neko razlog za to ?evo ss Razz
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Detrain0032
Nadam se da ste uzivali u mojim skorovima od danas i sa dokazom [No Cheat]Sto su admini potvrdili ali ovo najvise radi igraca stavljam jer prozivaju nenormalno Jbg-a...Smile))
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 31
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 1:21 am

Brate sta da ti kazem no svaka ti cast poslje skoro po godine neigranja ti odma poceo! ubicu te kada te vidim sjutra...Veoma mi je zao sto ja nemogu da se ukljucim u igri sada nego tek 12 juna i to i tada nadam se !!!Ai usput taman kada si tu reci mi kako da ja stavim svoje skorove na forum jer za to cemi trebat 2 dana ali onda 2 sata gledanja i uzivanja king .Pozzz By ///AMG 4 DesoLate
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 1:47 am

Brate hvala ti...I za slike ovako ti ide :

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Ps0000gt8

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Ps0001sz5

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Ps0002vl5

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Ps0003lb0
To je to nadam se da si me razumjeo jedno 10 minuta sam ostavio na ovo Smile))Sjutra ocekujem pice za ovo brate afro lol! lol!
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 2:01 am

svaka cast a sto se tice prozivanja ne stizemo mi svakoga da gagujemo jer i mi smo ljudi :DDD al kad vidimo odma ide gag a i mozda bi se na say trebala i zabranit rijec cit.,jebem,...... kao na nekim serverima.Moje misljenje
Back to top Go down
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 2:09 am

Svaka cast i od mene, ali ne odutsajem od tebe, uhvatit cu te ja:D FORCA FERRARI!
Back to top Go down
daN*
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 111
Reputation : 1
Points : 3219
Registration date : 2009-05-03

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 3:19 am

Bolje rec pratili smo te da naucimo nesto jer si dobar namrtvo, a ako te uvatim sa citom ikad snimim demo i banujem mashine ili ti ga ma$a me vodi u "voda u krsu" na veceru :DDDDD
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 12:02 pm

Admini dragi^ja sam ovo postavio ne samo radi vas i ja shvatam vas posao-vi ste duzni da gledate citere[nadam se]nego i radi igraca jer premnogo prozi...Ali ja se neljutim navikao sam na to...I tnx od vas admina za ovo...I da kazem nesto za "VP" ja mislim da na server ima ono kada opsujes i to da te gag server jer sam na milion servera bio admin i na svaki server ali da je kgb hosting ko na ovaj+kada opsujes ili tako ti sam server dadne gag a i sinoc je jedan klinac mene opsovo bio pa je pisalo u "prevodu" da ga je server gag..Za "MashinGun" bate ja sam rekao ako me uhvatite da imam cheat kada bilo ja cu vam posto svracem u Pg ili dje bilo vi ce te birati a ja cu vas castiti ne jednom vecerom nego 2:))I ovo "FORCAFERARI" jeli to kao provokacija ili pirat ? I drago mi je sto neces da odustanes od mene mislim "uopsteno" jer takvi svi admini trebaju da budu ako im je neko sumnjiv a i ako im "nije" treba ga pratiti stalno jer svasta moze bit..!Sve vise i vise mi se svidja i server a i mogu da pohvalim vas admine ![Posebno vas 3icu]Jer ostale i neznam osim jos 3 ali oni nisu taj nivo...
I moje misljenje je da ove slike za kako upload sliku treba prebaciit u obavestenja ili kao poseban topic u "Schreemshots" da bi svi znali kako jer vidim dosta njih nezna...A i nece svako uci ovde pa da zna kako "To je moje misljenje" Vidimo se u server oko 1 sat docicu na [1] sat pa me eto veceras da se pucamo "Vidimo se na Nisanu" afro
Back to top Go down
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 1:05 pm

Ti si MUDO
Back to top Go down
commander_n0 s0unD*
CS Admin
CS Admin
commander_n0 s0unD*


Male Pig
Number of posts : 112
Age : 28
Локација : Trnovec
Reputation : 0
Points : 89
Registration date : 2008-12-28

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 1:50 pm

brate malo polakse Smile))
Back to top Go down
http://axe-forum.forumotion.com
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 3:43 pm

Alooooooooooo invalidi...smanjite size ovih slika...ili sve brisem!
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 5:43 pm

xaxaxa smanjite size slika ozb.a sto se tice gaga u redu je za neke rijeci to znam ali na neke srvere dje god pomenes cit iskociti da ga prijavis na tsay i ne mozes da pises tu rijec na to sam misli.a rijeci pusi ...ac i je.m ti maj.u znam da ima ali treba jos za neke uvest Very Happy
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 6:35 pm

Pa ove skorove sto sam postavio su ok...Zar ne dobra velinica?Nego ovo sto sam objasnio kako te su slike malo velike jbg-a manje nisam mogo i necu vise stavljati tako velike slike nebini bate sta odma hitris... king
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 9:12 pm

zZzZz evo opet ja:)))Sacu da stavim novi skoric jer mi je admin trazio SS sa de_aztec_remake*Pa mu evo pa neka gleda sta je cheat:))))
1vo ide slika kroz kocku kada sam 2icu kill nakon toga pa bilo kao gledam [vidim] kroz zidove:))Pa ce onda obicna normalan u zid da se vidi da nevidim Smile))

[img]*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Deaztecremake0004n [/img]
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 9:14 pm

Evo jos jedan u vezi toga Cool
[img]*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Deaztecremake0006 [/img]
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue May 26, 2009 9:17 pm

Evo i ovaj jer sam ovde kroz zid od 2 metra:P ubio lika ali to je mogu vam pokazat ako zelite jer je ova mapa de_clan1_mill upravo radi toga napravljena da moze da se busi ko ludo tako smo mi na wcg tamo neznas odakle ti dolijece head samo pucas:)))Pa je bilo prozivanja kada sam usao a admina nije bilo...I molio bi nekoga da mi kaze ko je sve admin ako moze ili nmz?
[img]*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Declan1mill0003 [/img]
Back to top Go down
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 12:27 am

svaka cast brate...cetstitke od mene i samo nastavi ... afro
Back to top Go down
aaa 4 burbon
CS Admin
CS Admin
aaa 4 burbon


Male Horse
Number of posts : 113
Age : 33
Reputation : 0
Points : 3158
Registration date : 2009-04-07

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 1:39 am

ovo se vidi iz aviona da je milannAMG..i po postovima ....

NIJE FORA VISHE>>>>>
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 12:18 pm

aaa wrote:
ovo se vidi iz aviona da je milannAMG..i po postovima ....

NIJE FORA VISHE>>>>>

Macak Nije Ovo ///AMG-^Milan ja sam njegov brat...
Evo da stavim jos 1dan skoric nije nesto posebno [Meni] ali nisam igrao bio 3 runde i onda odjednom krenuo u akciju ovo je bilo za admina Dan *Smile))I ostade mi 100hp Smile))
[img]*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Deinferno0012 [/img]
Kraj pirat
[img]*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Deinferno0022 [/img]
I evo ovaj skoric jer je bilo 12-0 cim sa ja usao odma svaku mi dobili Smile))
[img]*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Denuke0001f [/img]
Samo brat da mi se vrati za par dana pa da mi dadne flesku jer je sve na nju pa da postavim ss-ove sa cw-ova pa i demo na wcg i tako to...Smile))A nemam ovde jer novi komp pa jbg-a a mene nije bilo po godine..Vidimo se afro
Back to top Go down
aaa 4 burbon
CS Admin
CS Admin
aaa 4 burbon


Male Horse
Number of posts : 113
Age : 33
Reputation : 0
Points : 3158
Registration date : 2009-04-07

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 1:44 pm

ako nije milan objasni mi kako onda imate isti ip na postove...a?
xaxaxaxa ma provaljen si...:DDDDD
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 2:24 pm

Pa isti komp macak Cool A i kada sam ja na svoj komp povezani su nam kompjuteri pa onda isto dodje... Exclamation
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 2:27 pm

A i pravo da ti kazem gdje taj ip gledas reci mi da vidim to cudo jer nevjerujem da su nam isti ??Neracunam google i to nego ovde na forum gjde se gleda ip ?
Back to top Go down
aaa 4 burbon
CS Admin
CS Admin
aaa 4 burbon


Male Horse
Number of posts : 113
Age : 33
Reputation : 0
Points : 3158
Registration date : 2009-04-07

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 3:03 pm

*HAMILTOOONNNNN* wrote:
Pa isti komp macak Cool A i kada sam ja na svoj komp povezani su nam kompjuteri pa onda isto dodje... Exclamation


buahahahahahaha...hahahaha bu...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 3:16 pm

xaxa, sta radi milan(aaa), pravi Sherlock holmes study
Back to top Go down
*HAMILTOOONNNNN*
New Member
New Member



Male Rat
Number of posts : 21
Age : 39
Локација : Montenegro
Reputation : 1
Points : 32
Registration date : 2009-05-24

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyWed May 27, 2009 5:07 pm

aaa sto se smijes ???Evo da stavim skor sa staze kada su me prozivali mnogo vise od normale:))I evo demo cu staviti moj sa te mape u 3cu rundu kada sam ih ubio 6 poceo sam da snimam pa gledaj te i komentarisi te to ja radi admina a i jer su me necu imenovati ko ali su me pratili celu mapu ali uzalud samo se muce ali neka nastave ja se neljutim naprotiv bas volim da me neko gleda jer onda se vise zezam,glupiram i nerviram gledaoca...Smile)Do 19-0 skora sam se snimao i onda sam prestao jer mi se prestajalo:))i pri skoru 31-5 sve je server izbacio neki bug pa smo usli i za 1dnu rundu 7-0 i nova mapa:)))Evo SS pa Demo...Nadam se da su cisti hahahah

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Denukerarea0011

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Denukerarea0017
Sada evo demo da pojasim:Njega sam poceo da snimam od 3ce runde pri skoru 6-0 jer su me prozivali i reko sam od sada cu na svaku mapu da snimam i demoe i ss pa i vi me snimajte jer mi je sada do zabave pa ocu to da radim a i vi radite vase...Smile))Jer na svaku mapu sam normalno 1vi i extra skor [ali meni los] i nadam se da vise nista nemoze se dati osim demoa i Ss i nadam se da ste vise poceli da mi vjerujete[ali i dalje me pratite*no problem].I vjerovatno se upitate sto ostavljam demoe snimam se i ss 2 Razloga :
1vi je jer je server brata mi pa zelim ovde igrati jer me molio on..
2gi je jer mi se svidjaju admini [ove sto znam] volim da ih zezam ...I to u vezi teksta dosta je moj brat Milan povukao na mene ali ja sam ja on je on...I kada se snimam volim da ludujem da se zezam sa igrom i tako ali gledaj te demo do kraja ali uzivo je ljepse znaju admini Cool Nadam se da sam bio jasan i ispostovacu admine max uvjek...Sta god treba reci te kada sam tu tu sam Smile))kada nisam tu nisam Smile))
Demo : http://rapidshare.com/files/237802842/hh.dem.html ^ nadam se da ste uzivali king
Back to top Go down
b0k!
New Member
New Member
b0k!


Male Pig
Number of posts : 34
Age : 28
Reputation : 0
Points : 37
Registration date : 2009-06-01

*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan EmptyTue Jun 02, 2009 3:39 pm

e tebra jesi ljevak?svaka cast za skor-OVE:D
Back to top Go down
Sponsored content





*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty
PostSubject: Re: *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan   *HAMILTOOONNNNN* 1vi dan Empty

Back to top Go down
 
*HAMILTOOONNNNN* 1vi dan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» *HAMILTOOONNNNN*

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Counter - Strike :: Schreenshots-
Jump to: