Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 Banovan sam(trazim razlog)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 8:43 pm

E ovako za pocetak, sad sam se registrovao i nadam se da stavljam topic na pravo mjesto.
Banovan sam sa vaseg servera.
Nick: M!0DR@G
Vrijeme: 19:30 ( 1 Maj )
Admin: DesoLate hornySasha4eva

Mislim da je admin pomislio da imam cit jer sam u jednoj partiji ubio dosta njih i izdelio hedove... Ako on kaze da imam cit onda nek okaci demo pred svima, pa da se utvrdi da li imam cit! Igram kanter veoma dugo (necu da kazem koliko dugo jer cete mislit da lazem) i u zivotu mi se nije desilo da tako brzo dobijem ban, ako je admin imao vremena da me snimi i vidio da imam cit, samo nek je zdravo.
Ako misli da imam cit neka okaci DEMO!
Sigurno je mislio da imam cit jer nisam nista pricao a kamoli psovao.
Dolazio sam na server sa nickom Z-E-T-A i admini koji su bili kad sam bio sa tim nickom mogu da potvrde da li su vidjeli da varam...
Back to top Go down
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 8:53 pm

ovako brate...admin koji te banowao ima fore da stavi demo do vecerash...ako ga ne stavi na forum ti dobijash unban....tako da znash samo daj ip od interneta koji ti je ako se ne okaci demo da te ja unban ...ok brate ?
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 8:55 pm

Dajmi ti brate ip date ja unban a sacu mu traziti demo ...??
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 9:03 pm

Nisam mislio da trazim unban jer sam se iznervirao, mnogo mrzim kad me ban bez razloga
78.155.44.95

Hvala unaprijed!
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 9:08 pm

Ma brate ja ti nisam trazio bezveze ip...Sacu te unban a to je razlog zato jer svi admini snimaju i nikada ne pogrijese ali posto je horny moj drug iz klana a tek je dobio admina mogu da se kladim da nesnima pacumu reci veceras jos jednom ili mu ode admin..inace je on dobar bas igrac i cudno mi ali nmvz...Sacu te unban i moci ces uci i Izvinjavam ti se u ime moga admina ako nebude imo demo naravno..
Unban sam te mozes uci u server ip ti je 217.26.212.30:25000
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 9:11 pm

Ok, al mi obavezno javi sta je mislio... ako je mislio da imam cit nek da demo i pogledaj i videces, ako nema demo nek se upameti...
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 9:15 pm

Ma nebrini rijesicu ja to sa njime radi servera moram pod broj 1-dan...I aj dodji u server da igramo sacu i ja nego do sada sam bio napolje nego me drug na mob zvao reko da dodjem imam kasnije cw radi toga..Smile))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 10:50 pm

http://rapidshare.com/files/228026899/miodrag2.dem.html

Mangupe...
Milane ne zuri sa izvinjenjima...
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptyFri May 01, 2009 10:55 pm

http://rapidshare.com/files/228028173/miodrag.dem.html
http://rapidshare.com/files/228028873/miodrag3.dem.html
Moram priznat da dosta dobro glumis, ali i ne dovoljno...
Back to top Go down
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 2:01 pm

Ovaj zadnji nisam odgledao jer nemam acc na rapid pa ne moze odma... I vi stvarno mislite da ja imam cheat ??? Ovaj video na nuke vam je mozda njavise sumljiv, jbg reflex...
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 2:27 pm

M!0DR@G wrote:
Ovaj zadnji nisam odgledao jer nemam acc na rapid pa ne moze odma... I vi stvarno mislite da ja imam cheat ??? Ovaj video na nuke vam je mozda njavise sumljiv, jbg reflex...

Odgledaj prvi demo i objasni sutuaciju kod vrata...U pitanju je aztec
Back to top Go down
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 2:39 pm

Znaci ako mislite na kill kroz vrata? Vidio sam on je resetao kroz vrata a ja sam od tamo odakle je pucao samo opalio, ono je bilo skoro na ivici od vrata...aj da sam ga ubio bas kroz vrata nego ono... Ne znam sta da kazem, igracu jos na vasem server pa cete me gledat... na ovamo jedan forum gdje sam admin na jednom cw serveru, stavio sam demo-e da vidim sta oni misle iako svi tamo znaju da nisam citer...
Back to top Go down
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 2:44 pm

Pogledaj tu situaciju bez x speca posto je prenatrpano sa tim linijama gdje se nalaze igraci, ja obicno tamo kroz vrata kad vidim da neko puca, odakle dolaze meci tu pucam...
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 2:53 pm

Miodraže, samo da si zdrao sto se kaze. Dobio si ban, i vise ne mozes da igras na nasem serveru, jer su demo-i cisti kao suza. Ne pokusavaj da osporis nesto sto ne moze bit osporeno...
pozz
Back to top Go down
aleksa22
New Member
New Member
aleksa22


Number of posts : 45
Reputation : 0
Points : 72
Registration date : 2009-04-20

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 6:56 pm

ma providno je vidi se sve
i vidi se kad je mene kroz flesh pogodio...
Back to top Go down
M!0DR@G
New Member
New Member



Number of posts : 12
Reputation : 0
Points : 16
Registration date : 2009-05-01

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 11:16 pm

Nema sanse da sam te ubio kroz fles iako je fles na demo, sigurno nije bio potpun fles nego ono providno... ali nema veze, moram priznati da mi je bilo lijepi ubijati vas, niste toliko dobri igraci da razlikujete skill od cita...

Pozzz svima posebno Snoopy Kolasinu, igrao sam lijepo dok je on bio na serveru i nije me ban jer nije bilo lozaca kao DeMoN da pale admina da imam cit..
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) EmptySat May 02, 2009 11:38 pm

LOCK
Back to top Go down
Sponsored content





Banovan sam(trazim razlog) Empty
PostSubject: Re: Banovan sam(trazim razlog)   Banovan sam(trazim razlog) Empty

Back to top Go down
 
Banovan sam(trazim razlog)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Trazim DEMO
» TRAZIM DEMOE !!!
» TRAZIM DEMO...
» Banovan?
» Banovan rus

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Ban / Unban-
Jump to: