Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

HomeCrna Gora PubliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 21 on Sat Dec 13, 2008 4:59 pm

Share | 

Primjedbe i komplimenti na racun Servera!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
un|SAFE
Head Admin
Head Admin

Number of posts : 327
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Fri Jun 12, 2009 6:44 pm

ZaPHoD wrote:
Da li trazite dokaz i od mene? Kao dokaz mogu zvati neke igrace koji su bili trenutno na serveru, ako je potrebno. Ja nikada ne pricam napamet, vec uvijek imam argumente da potkrijepim moju pricu i dokazem istinu.
p.s. Un safe, mislim da jesam (ispravi me ako grijesim )bio duzan da objasnim liku koji mi je prijetio da ce mi uzeti admina jer nisam htio da pratim (a kasnije i banujem, kako je on jednom prilikom rekao) Toothy-ja. Opet kazem, mislim da nema potrebe da pratim lika koji igra vec duze na ovome serveru, jer je vec bio pracen (sa moje strane) i samo mogu da kazem da lik rastura. A sto se tice sinosnjeg pracenja, to sam radio ali samo kada sam bio mrtav i tako da mogu sa sigurnoscu da tvrdim da NEMA CHEAT. Takodje i VP to moze potvrditi. Toliko od mene. Pozz :p
Ako si pratio moje postove onda znas da nisam od tebe trazio dokaz, vec od gospodina koji je pokrenuo niz rasprava. Ne bi bilo prvi put da se desavaju aovakve stvari, dje se admini optuzuju bez dokaza i dje su snosili posledice na racun "rijeci".
Ja pokusavam da se odje od sada radi argumentovano i da svako moze sebe da zastiti u svakom pogledu.
Sto se tice toga da si morao odgovorit, vala i nisi. Ali, ne kazem da mozda jednom ne treba da kazes i opomenes da to ne radi.Problem je u tome sto ste se vi po ure raspravljali oko toga, sto je bespotrebno. Mi smo sada ozbiljna organizacija i necemo dozvolit neozbiljnost kao sto je ova bila ( sigurno se slazes ) i pitam te da li ces ti da trosisi svoje strpljenje i umarat prste za svakog igraca koji utripuje da moze da vas "pali" da je Milanov brat... Takve kompleksase, i maloumnike ( vjerovatno djeca ) jednostavno posaljite na odredjeno hladjenje ...
Back to top Go down
View user profile
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 29
Локација : Podgorica
Registration date : 2009-05-17

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Fri Jun 12, 2009 8:20 pm

U pravu si bio, kao i Vuk sto mi je govorio da ga iskuliram, ali ja sam takav i ne zelim nista nejasno da ostavljam. Vjerovatno ste vi imali iskustva sa ovakvima kao sto je qQq i prije, tako da cu sa zadovoljstvom poslusati savjet i ubuduce se necu mnogo raspravlajti, ali sam prij svega mislio da je to moja duznost. Eto tako. Razz
Back to top Go down
View user profile
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin
Registration date : 2008-11-05

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Fri Jun 12, 2009 8:48 pm

Ma brate slobodno ga kick pa onda ban na 30 min tako je najbolje da se opameti pa neka se vrati..Jer ja nemam brace na cs-u nego jer sam igrac extra i head admin pa onda neki vole da se hvale kao im ja brat oni ovo oni ono to je poznato odavno....I slobodno ako neko kaze ja sam brat milanov ili amg-a odma ga kick ili mu reci ne lazi i opomeni ga jer ja nemam brace na cs-u osim HAMILTONA ali lik nikada se nije hvalio niti ima potrebe i ovako cepa pa mu to netreba Cool A ti tothy i tako ti neka iznesu dokaze kosto je reko un safe i onda cemo o tome pricati prije ne jer su me odavno ja priznajem prije nego sto je dosao un safe svi kao brate ovo ono ja svima admine i onda me sjebu ali svaki rijetko koji nije..I od sada nemoj da imas milosti prema tima baljegama nego karaj Smile))Poludio sam jer sam zavrsio skolu !!!!!!Veceras me nece biti idem u seks pa od sjutra me eto stalno:)))...I to je to neznam sta vise reci Arrow Osim za toma poruk:)Tomice kokice uskoro ces i ti ovde komentirati samo se ponasaj normalno i sve ko do sada i eto te medju nama Jebacima[ja] i nejebacima[ostali] geek ...Pozzz by ///AMG 4 DesoLate

====.VP.====
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 170
Registration date : 2009-04-26

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Fri Jun 12, 2009 9:04 pm

ljudi nije bilo mnogo rasprave kad je bas precerao dobio je ban.ali je odma usa na server i poceo da prijeti i reka oneme liku BRUFEN svoje ime i da te mozdravi mislim na MILANA ja sam ovo ispisa samo radi vas da znate ubuduce jer mene boli qrac ko je ciji brat itd.
SAMO TOLIKO
Back to top Go down
View user profile
Toothy.ak47
New Member
New Member

Number of posts : 11
Registration date : 2009-04-21

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Fri Jun 12, 2009 9:47 pm

1. Ali nema weze, posto neam dokaz nisam htio direktno da uputim nekome nesto
jer znam sto bi bilo isti volim te, izvuka bi se i da sam sliku pokaza no ajde,to sam htio samo nebi li skrenuo malo paznju

2. Inache sto se tice toga da optuzujem sto si reka unsafe bez dokaza, malo li je ono sto sam banowan 3 puta
jeste li wi imali dokaza,ili taj koi me banowa, jeli se moga makar neko jawit ?
Rec neam dokaz ja sam i kraj, i sto se uradili po tom pitanju ??NISTA!!!!!!!propade u zemlju
ajde banowan si 5 dana aj sad udji ko te jebe..
Na bilo koji server,kad se coek banuje, treba da ima ss,demo i neki jaci dokaz ?

3. A sto ti kazes, mene su na "rijec" banowali!

4. Sad je bolje widim demo se snima ima i ss, nego kako nisam ulazio,udjem jednom u 100 god
i odma me cudo snadje..

Nema weze, da ste mi ziwi i zdrawi!

Pozdraw, rispect! xD[/color]
........................................................................................................
odgovor : un|SAFE

Dakle, podijelio sam tvoj post na nekoliko djelova, jer zasluzuju adekvatan odgovor.
Kljuc mog odgovora nalazi se u tvom postu i teza pod brojem 4 , ali doci cemo i do toga...
1. Dio posta pod pokazuje da nas potcjenjujes ( donekle sa razlogom zbog proslosti ) i ne shvatas ozbiljnost servera koja je do nedavno utemeljena ( to ce potvrdit svaki admin i Milan ) i na osnovu koje u gore navedenom grijesis. Bilo koji dokaz da si iznio dje on tebe vrijedja bio bi razmatran, i svakako imao kakve takve posledice ( evo me ka da pisem ustavnu povelju Very Happy ).

2. Tacno je da si nekoliko puta banovan! Nepravedno i bez ikakvog dokaza, i ako se ne sjecas na PM ti je od mene jedan put stiglo izvinjenje u ime admina koji te je ban ( kako se ja sjecam, ispravi me kao grijesim ) ! Medjutim, teza pod brojem 2. ukazuje da i nisi redovni clan foruma i da nisi upucen da je skinuto preko 10 admina zbog takvih stvari koje su se tebi desile ( ban bez demo-a ). Takodje, mnogima kojima se ovakva neravda deslila, nisu dizali frku jer nas donekle i razumiju i prilicno nepostuju (proslost) zbog raspada sistema. Sad je stanje drugacije, kao sto vidis i ne mozes uporedjivat ova 2 perioda servera...

3. Ja sam izraz " rijec" pomenuo u negativnom smislu, sto ne znaci da je uvijek bila negativna u praksi. Takav je sistem bio, sa kojim sam se ja borio i istriJebio ( sad se falim ), sto podrazumijeva "cist racun duga ljubav"...dokaz i samo dokaz...

4. Stigosmo i do ovog dijela dje se nalazi sustina koju cu opet i opet ponovit tokom topica, a to je da je uvedeno ono "pravo" stanje, dje ce svako bit jednako tretiran i zaticen od zloupotreba koje su se prije desavale i dje ce se postovat svaki dokaz i cinjenica za nesto i protiv necega.

Ja, se samo nadam da svi admini znaju i osjecaju "ozbiljnost" koju sam trazio i uveo. Tako da se odje sva prica zavrsava jer ti garantujem da ti prica ne stoji 90 %...ovih 10% imas pravo... Wink
Ziv mi bio pa vidio !

ps
Ja se stvarno izvinjavam ali nisam primijetio da sam stisnuo EDIT umjesto qouote! Pa sam dio tvog texta izbrisa, bez namjere da nesto mijenjam
Back to top Go down
View user profile
====.VP.====
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 170
Registration date : 2009-04-26

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Sat Jun 13, 2009 12:51 am

neka to namjerno si maka dio dje HVALI mene i ZAPHODA al nema veze sad Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Toothy.ak47
New Member
New Member

Number of posts : 11
Registration date : 2009-04-21

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   Sun Jun 14, 2009 1:35 am

Dobri ste momci.Eo posto se napreduje zelim wam svako dobro!

Pozdrav, Rispect!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Primjedbe i komplimenti na racun Servera!   

Back to top Go down

Primjedbe i komplimenti na racun Servera!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2