Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 3Fke, 2hits2heads...

Go down 
3 posters
AuthorMessage
3Fke
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 8
Age : 32
Локација : Beograd
Reputation : 0
Points : -3
Registration date : 2008-11-05

3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... EmptyWed Nov 05, 2008 9:38 pm

Poz svima, ja sam Stefan, 91 god , iz BG sam...
Igram cs dosta dugo, aktivno sam poceo da ga igram od kako sam krenuo u sredju skolu, tj pre 3 god. Ne znam sta jos da kazem uglavno ko igra na serveru zna kako igram, trenutno sam 9 na ranku, neki me przivaju za WH al nemam posto koristim slusalice i tacno cujem kad je neko blizu mene... Sto se tice HS na ranku pise da 60% mojih fragova je HS...
Imam dosta nickova i cesto menjam, neki od mojih nickova su 3Fke, 2hits2heads, PajaPajser, Kill_fly, TiHi(ovaj je bilo nekada davno)...

Ovo sam ja ukratko, ako nekog nesto interesuje slobodno nek me pita....







by 3Fke
Back to top Go down
[aT] Massive
Head Admin
Head Admin
[aT] Massive


Male Dragon
Number of posts : 176
Age : 35
Локација : Beograd
Reputation : 1
Points : 4978
Registration date : 2008-11-04

3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: Re: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... EmptyWed Nov 05, 2008 9:41 pm

3Fke wrote:
neki me przivaju za WH al nemam posto koristim slusalice i tacno cujem kad je neko blizu mene...








by 3Fke

I mene prozivaju da imam chit, posto su mi vecina fragova HS...a chit nemam..zato su sad uvedena nova pravila neko li bude prozivao dobija kick, ako nastavi ban, admini su tu da vide dal neko im il ne i da intervenisu...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
3Fke
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 8
Age : 32
Локација : Beograd
Reputation : 0
Points : -3
Registration date : 2008-11-05

3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: Re: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... EmptyWed Nov 05, 2008 9:44 pm

Ja bas i nisam za to, onda bi svakog drugog igraca tebalo kick...
Npr da se taj igrac upozori, mozda gag ili tako nesto, al kick ili ban je prestoga kazna, pa znam i ja sam nekad mislio da neko ko igra dobro ima cit... Pa me nisu kickovali, a sigurno si i ti kad si pocinjao da igras...
Back to top Go down
[aT] Massive
Head Admin
Head Admin
[aT] Massive


Male Dragon
Number of posts : 176
Age : 35
Локација : Beograd
Reputation : 1
Points : 4978
Registration date : 2008-11-04

3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: Re: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... EmptyWed Nov 05, 2008 9:47 pm

Pa ja sam poceo bas davno Smile al u igraonicama, tad ukucaj nesto u konzolu i dobijes zidarski samar Smile a sad preko neta samo admini mogu da spasu stvari..naravno prvo upozorenje, ako ne prestane kick, a ako bude uporan i glumi smekera ban..jbg
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
3Fke
New Member
New Member



Male Goat
Number of posts : 8
Age : 32
Локација : Beograd
Reputation : 0
Points : -3
Registration date : 2008-11-05

3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: Re: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... EmptyWed Nov 05, 2008 9:52 pm

Pa i ja sam igrao cs jos ranije al aktivno preko neta ga igram 3, 4 god. Malo sam ga igrao redje jedno vreme posto igram i warcraft 3...
Ja bas nisam dobijao samare, al su smarali, kao vidi ovog sta kuca i tako, al moraju ljudi da shvate da u console nemozes nikakav cit da napises, mozes samo da ga aktiviras ako si ga pre toga ukljucio neki programcic ili tako nesto...
Jos jedna stvar mnogi ne znamju sta je aim, ja danas imao u partiji 4 kills 4 heads i odma hteli da me ban kaze imam aim, nemogu da shvate da je aim ustvari svaki metak head....
Back to top Go down
[aT] Massive
Head Admin
Head Admin
[aT] Massive


Male Dragon
Number of posts : 176
Age : 35
Локација : Beograd
Reputation : 1
Points : 4978
Registration date : 2008-11-04

3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: Re: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... EmptyWed Nov 05, 2008 9:55 pm

Pa brate, fazon bilo je samaranja i za okretanje i gledanje u komp Smile pa naravno preko neta mogu samo programi sto se tice chita, a u lanu kucas u konzolu, mada ni to ne znam noob sam za to, a sto se tice aima pusti te budale, i to sto si rekao nije bas tako...moze od 20 killova 15 da bude head, cak i svih 20 nebitno je, chit se provali kad vidis dal ga nisan sam prati dal sam skace na glavu i slicno, to se ne bas lako izvali, al izvali se, ja sam navikao bio sam admin na raznim serverima pa lako prepoznam kad neko svojom rukom pomeri nisan na head a kad chit...na zalost cs propada zbog chitera
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com
Sharingan
Administrator
Administrator
Sharingan


Male Rooster
Number of posts : 294
Age : 30
Reputation : 3
Points : 11022
Registration date : 2008-11-05

3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: Re: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... EmptyThu Nov 06, 2008 11:27 pm

Kazna za prozivanje je Znaci prvo opomena ne prozivaj ako nastavi-slay . . . ili jednostavno neka prijavi citera na admin say . . .
Back to top Go down
Sponsored content





3Fke, 2hits2heads... Empty
PostSubject: Re: 3Fke, 2hits2heads...   3Fke, 2hits2heads... Empty

Back to top Go down
 
3Fke, 2hits2heads...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 3Fke, 2hits2heads, PajaPajser

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Generalno :: Predstavljanje novih clanova-
Jump to: