Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 EA SPORTS shewo i m1cheta

Go down 
+4
MashinGun**OldSchool**
lifeline
///AMG 4 DesoLate
daN*
8 posters
AuthorMessage
daN*
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 111
Reputation : 1
Points : 3219
Registration date : 2009-05-03

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 2:14 pm

E ovako DOK sam ja admin takva fasisticka govna mi na serveru nece igrat, od mene ih slijedi bann. Milane nadam se da ne sumnjas u moje odluke, ako ipak sumnjas moze marko da ti potvrdi o kakvim govnima se radi i sta sve rade a ja gubit zivce svaki put radi njih NECU!
tolko od mene Sad(((((((
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 3:31 pm

U vezi cega se radi brate recimi sta je sada bilo..SAMO CU RECI OMG !!!Evo stizemi informacija od VP daje head untouchable odakle mu to OMG..Sve mi nesto sa ledja pricaju a nije ni unt ni niko head osim znase ko...I reci u vezi cega se radi da ja popricam sa njime posebno za shewom jer je klinac a micheta je odrastao momak i nema problema sa njime ..
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
lifeline
New Member
New Member



Male Number of posts : 39
Reputation : 0
Points : 39
Registration date : 2009-06-24

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 3:35 pm

Ja sam ban juce michetu jer je ima wh....
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 3:48 pm

IMas li demo da stavis od njega...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
lifeline
New Member
New Member



Male Number of posts : 39
Reputation : 0
Points : 39
Registration date : 2009-06-24

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 3:51 pm

Imam ali sam ban sa banshotom i necu da stavim demo dok ne stavi ss...Ima rok 7 dana i ti me unban sa foruma...
Back to top Go down
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin
MashinGun**OldSchool**


Male Cat
Number of posts : 92
Age : 36
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 148
Registration date : 2009-03-23

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 4:22 pm

daN* wrote:
E ovako DOK sam ja admin takva fasisticka govna mi na serveru nece igrat, od mene ih slijedi bann. Milane nadam se da ne sumnjas u moje odluke, ako ipak sumnjas moze marko da ti potvrdi o kakvim govnima se radi i sta sve rade a ja gubit zivce svaki put radi njih NECU!
tolko od mene Sad(((((((

I sto se mene tice. miceta je zavrsio! A to sto daka prcia, nema potrebe ja da ptvrdjujem, jel ipak se znao da daka ovdje ima neki autoritet!
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 7:28 pm

///AMG 4 DesoLate wrote:
U vezi cega se radi brate recimi sta je sada bilo..SAMO CU RECI OMG !!!Evo stizemi informacija od VP daje head untouchable odakle mu to OMG..Sve mi nesto sa ledja pricaju a nije ni unt ni niko head osim znase ko...I reci u vezi cega se radi da ja popricam sa njime posebno za shewom jer je klinac a micheta je odrastao momak i nema problema sa njime ..




Milane odakle mi ka da ne znas ukucajte svi ako ocete amx_who kad on igra pa ce te vidjet.ja nemam nista protiv njega vec mi je vrh momak samo sam pita i volio bi da znam.ti si reka da nije i OK je. samo toliko znaci niko mi nije reka no sam sam vidio

lol!
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin
====.VP.====


Male Snake
Number of posts : 170
Age : 34
Локација : Podgorica
Reputation : 1
Points : 3231
Registration date : 2009-04-26

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyWed Jun 24, 2009 7:29 pm

ja ne znam o kome se radi ni sto prica al ako pocne o tome dok ja igram svakako ce dobit ban Very Happy
Back to top Go down
daN*
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 111
Reputation : 1
Points : 3219
Registration date : 2009-05-03

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 9:36 am

Cus milana micheta je odrastao momak?? da ti ja milane majku psujem na admin say, ti bi reka ma nema veze danilo je odrastao momak nek psuje. Nema njima igre vise....
Ocu da se na serveru zna sta se smije sta nesmije i nema oprastanja nikome za nista, ovo govorim za sve globalno ne vezano za ovo. Treba je andrej svima nama par casova o adminovanju odrzat! Moramo da budemo svi ka on drugacije ne moze i ne ide.... Tj bar se meni svidio njegov nacin rada i pokusacu da ga ispratim...
Back to top Go down
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^
Friend Of Forum
Friend Of Forum
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^


Male Dog
Number of posts : 50
Age : 29
Локација : PODGORICA
Reputation : 1
Points : 59
Registration date : 2009-06-07

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 2:22 pm

ja podrzavam dana potpuno je upravu....
ps: cak mislim da danu treba dati HEAD ADMINA......ozbiljno
Back to top Go down
lifeline
New Member
New Member



Male Number of posts : 39
Reputation : 0
Points : 39
Registration date : 2009-06-24

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 2:24 pm

Dan je predlozen za head admina no ide na more noob pa je rekao da nece da uzme....Zato ja sam sada novi andrej pitaj koga hoces....Samnom dok sam na server i forum nema zajebancije...Svi cete da budete ko bubice dok sam ja na server....Morat cete tiho da kupujete oruzja da meni ne smetate Very Happy:D:D...Ovo je bila sala za oruzja....Ali to da sam ja novi unsafe svi sada mogu da potvrde....A ja bih heada priihvatio siroke ruke Very Happy
Back to top Go down
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^
Friend Of Forum
Friend Of Forum
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^


Male Dog
Number of posts : 50
Age : 29
Локација : PODGORICA
Reputation : 1
Points : 59
Registration date : 2009-06-07

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 2:29 pm

lifeline nemoj da se ljutis ali mislim da nebi bilo posteno da ti dobijes HEADADmINA jer si upravo sad postao obican ADMIN.ako je takav slucaj sa danom onda treba HEADADMINA da dobiju srkidb ili OldSchool
Back to top Go down
lifeline
New Member
New Member



Male Number of posts : 39
Reputation : 0
Points : 39
Registration date : 2009-06-24

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 2:33 pm

Ja ne trazim head admina ne brini se ne treba mi....No srkidb je dobio head admina....Zasluzuje ga i oldschool no neznam zasto nije dobio...
Back to top Go down
Otava
New Member
New Member



Male Number of posts : 31
Reputation : 0
Points : 33
Registration date : 2009-06-21

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 2:49 pm

SAMO DA LIFELINE TJ.CITER NE DOBIJE HEAD ADMINA
LOSHE JE STO JE I OVO DOBIO
JER CITER NE MOZE BIT NI ADMIN A NE HEAD...

P.S:HHAHA JA BIH BIO KAO MUSICA TI ZNAS MENE HAHAHHAHAA
Back to top Go down
shevo94
New Member
New Member



Male Number of posts : 1
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 2009-06-24

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 3:59 pm

danas sam sa danom popricao o ovome sto se dogodilo ali danas popodne sam dobio dinamicki ban od TOMISLAVA JANKOVICA. ja nikakve weze nemam sa tim sto se desilo danu i on to zna smao mi nije jasno zasto je tomo ban mene a ne micetu ocu da se ovo raspravi izmedju toma i amg sto prije i da mi se javi. Tomo ponavljam razloga nemas da mene ban a jos manje da mi dajes dinamicni ban !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
lifeline
New Member
New Member



Male Number of posts : 39
Reputation : 0
Points : 39
Registration date : 2009-06-24

EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta EmptyThu Jun 25, 2009 4:01 pm

Kao prvo imam razloga jer si na ovome topicu i ti spominjan da si fasisticko govno....I ako su se svi admini slozili da te banujemo onda cu i ja ....A i cuti imas srece sto uopce mozes da igras nakon onolikog citovanja sa aimom i wh!
Back to top Go down
Sponsored content





EA SPORTS shewo i m1cheta Empty
PostSubject: Re: EA SPORTS shewo i m1cheta   EA SPORTS shewo i m1cheta Empty

Back to top Go down
 
EA SPORTS shewo i m1cheta
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Crna Gora Public Server :: Ban / Unban-
Jump to: