Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 SAMO ZA ADMINE !!!

Go down 
+10
daN*
====.VP.====
ZoLa^
aaa 4 burbon
MashinGun**OldSchool**
commander_n0 s0unD*
Sharingan
un|SAFE
:)
///AMG 4 DesoLate
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 1:42 am

A za srki i ivanu poseban tretman ide Smile))Ali njima tek 28smoga to dolazi Smile))
Pozzz By ///AMG 4 DesoLate i ja necu vise da spamujem jer ovde samo ja pisem vi slusate kako vidim Smile)) I u roku od 4 dana cekam money od ovih sto su rekli a to su svi kome su ostali admini znaju vec oni osim onome..I znate vi sami kako i sta vec dog smo se...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin
ZaPHoD


Male Snake
Number of posts : 29
Age : 35
Локација : Podgorica
Reputation : 0
Points : 33
Registration date : 2009-05-17

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 2:26 am

Milane, ja sam 2gi dan dao 5 eura za admina (7og ili 8og juna) i planiram da svakog narednog mjeseca (7og ili 8og to dodje Very Happy ) ti uplacujem pare. Ako se ne slazes sa ovim, ti reci. Razz p.s. Slazem se ovim zahtjevom, ali MILANEEE, u 3 reda si ovo mogao da stavis Very Happy pozz by ZaPHoD Very Happy
Back to top Go down
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin
ZaPHoD


Male Snake
Number of posts : 29
Age : 35
Локација : Podgorica
Reputation : 0
Points : 33
Registration date : 2009-05-17

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 2:27 am

2gi dan od kada sam dobio admina, na to sam mislio Razz
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 2:37 am

Ja sam rekao u jednom postu ovde da ste ti redline [srki i ivana] prosli mjesec meni pomogli dali da nedajem sam 90 eura ko budala..I napisa sam tamo za vas da nije isto ko za ostale ono znas i sam...Ali oks kad bude javim i tako imate i adresu i sve i svi sada salju za 2-3 dana a ti tada jer jednako server ja uplacujem 28oga ali da se osiguram i onda da vidim sto vise to bolje i mozda pane i redirect ako ne ovaj sledeci mjesec i budemo full dan noc 24hr ai prosli mjesec sam i sam kasnio znate i sami paje bio iskljucne server 3 sata zbog toga jer drug nije posla a date mu pare bile pa sve isponove..Pa sada saljem 28smoga najkasnije iako 1voga trebaju damu legnu pare ali od svih u 2-3 dana osim od jednoga u roku od 4-5 max dana cekam ovo a tebe kada oces dogcemose ja i ti jer ipak imas prednost u vezi znas cega ti srki ivana i redline...Pozz By ///AMG 4 DesoLate
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin
KALE FORZA FUTURE


Number of posts : 94
Reputation : 1
Points : 116
Registration date : 2009-05-31

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 5:04 pm

znaci milane nemoj sto zamjeriti ja nisam moga ono citati! (klinac ti si ludddd!!! sto je onooooooo Very Happy) ulgavnom svatio sam iz prvog dijela da posaljemo po koji dinar! nemas frke ja cu to uraditi u najskorije moguce vrijeme!!!!!!!!!! samo da se ne crnjacim da tragam pls jos jednom (ubaci u ovaj moj POST) stavi broj racuna sto li vec na koji da saljemo pare!!!!
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 5:09 pm

Omg pa izvise ovoga tvoga sto si napisao imas adresu ko oce preko poste i ko oce preko banke ima broj ziro racuna izviste tvoga posta se nalazi pa pogledaj malo i procitaj kada imadnes vremena Smile))I to ovih 2-3-4 dana se salje ili odlazi admin vec ih je 8 maknuto pa jos ceka na red...A sjutra ce poceti konkurs samo sa un safe da se dog...
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 5:10 pm

Adresa ide
Ime I Prezime: Milan Rakocevic
Ulica : Milivoje Bulatovic 4
Grad : Kolasin
Broj poste : 81210
To je to a sada sledeci post je broj ziro racuna iako imate vec u obavjestenja radi kala ...))

Broj ziro racuna je 1105963710356 Ime i Prezime: Ljubisa Rakocevic a banka se zove CKB ... ^Crnogorska komercionalna banka >))

To je to ako jos nesto treba recite ali vala da saljete mi MERCEDES S 65 AMG od 250000evrica pa bi manje podataka trebalo )..Poz By ///AMG 4 DesoLate
I tvrdim da sam uradio ispravnu stvar vidjece te... !!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 EmptyMon Jun 22, 2009 6:24 pm

Admini istice rok sjutra je zadnji dan pa vidite...Jer evo prodje par dana vi nista Smile))
Sjutra ocekujem ili skidam...Znate zasto i sve...Imate izvise ovoga posta adrese 2je pa izaberite svejedno...Cak preko banke vam je lakse ako ocemo realno..
Ovo nevazi za srkija,ivanu i redline[snjima dogovor xDDD]
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
Sponsored content





SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SAMO ZA ADMINE !!!   SAMO ZA ADMINE !!! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
SAMO ZA ADMINE !!!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Generalno :: Obavestenja-
Jump to: