Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!
 
HomeCrna Gora PubliLatest imagesSearchRegisterLog in
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 259 on Sun Apr 11, 2021 6:25 am

 

 ne pricajte vi nista ..

Go down 
5 posters
AuthorMessage
RuS
New Member
New Member



Male Number of posts : 4
Локација : Podgorica,Zabjelo
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 2009-06-11

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyTue Jun 16, 2009 8:41 pm

pa sta ja sam imao 50 3 tako pssttt swi redom i meni je swaki skor najbolji na swaku mapu a i widim ko je 1 sad na rank a wi pricate kako zanete da igrate pokazite se na cw pa ce was postowat a ne na alfu de pola igraca igraju na strelice... Shocked Shocked
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyTue Jun 16, 2009 9:15 pm

Samo cu reci LOOOOOOL....
Broj 1dan ovo se neotvara ovde nego u public administration dje ima da se kaze koje najbolji igrac...Broj 2 sto svi pst...To si mozda ovima rekao koji se hvale i seru isto ko i ti sada ali meni nemozes reci ako ocemo realno...Osim sto svi kazu da sam najbolji igrac ali ja nikada necu se hvaliti jer nisam dbl napaljeni isto tako sam svaku mapu od kada je nastao server to je od februara pa do 12 maja kada sam prestao igrati cs svi i znaju pa cak i ti ai gametracker pokazujeskor po minuti niko ga nmz zaradit jedino mouse ali on samo uvece je igrao na 5-6 igraca a ja samo podanu na pun pa ipak dodje isto.. [aiko sam rekao da cu sada poceti cs neigram ga nemam zelju ai po celi dan sam napolje a onda u forum mercedesa i ovaj forum i to je to]...Broj 3 za ovih par dana cu postavit skorove pa ce te se divit negovorim ovo da bi se hvalio ja najbolji ja ovo ja ono nego nervirame kada neko kaze da je najbolji a uopste nije pa zbog toga ovo kazem..Ai jednako postavicu skor 62-3 na dust2 a 32 igraca e to treba napravit!!i jos mnogo takvih po 56 i tako a ne ovo vase 5vs5 pa po 50 ubistava imam ja tako na awp indiu 98-12 8vs8 i to je teze nego ovo vase ali to ja neracunam ko vi ovo i lakse isto kosto imam 45-0 na 10 igraca [to je meni botovski skor kada je malo igraca] kada je mnogo igraca onda...Necu vise o tome da pricam i tako samo ti kazem pogrijesio si temu i ovo cese izbrisati vjerovatno broj 1dan.Broj 2 to imas u public pa tamo ti pisu i tamo se pisu komentari igraca i admina koje naj admin i ko je naj igrac i svi znaju...I od sjutra da jebe majku cu poceti da igram cs pa cemo se opet gledati nego nemam jebenoga vremena po celi dan forum mercedesa ubise me ali jbg-a LJUBAV JE THE BEST OF MERCEDES... afro I mislim da vise nista netrebam pricati jednako svi sve znaju sto koga zanima neka kaze...Pozzz do sjutra nadam se da cu poceti ako ne preksjutra da posto sam obecao a evo 5 dana usao nijesam po 5 min na dan da vidim imali citera i to je to...Oodh gledati nindja ratnike jebo cs:))))...I Uskoroco cete znati jednu tajnu pacete vidjeti..Smile))Pozzzz By ///AMG 4 DesoLate
I ja se izvinjavam ja bi ovo kao glv trebao obrisati ali prvo da odgovorim takav sam jbg-a budala Smile)..Pozz By ///AMG 4 DesoLate
Ali i tebi svaka cast dobar si igrac bas i nemoj mislit da te omalovazavam samo kazem realnost uvjek sto i jeste 100% tacno i gjde je SHEWO sto ga nigdje nema zar ti neigras iz igraonice odakle on radi ????
I jos da kazem ni druge neke netreba omalozavati kao haM,bladehood,Mouse,HAMILTOOON i jos mozda 2-3 i to je to ali mislim na ovo samo sto od njih vise niko i neigra nazalost afro
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyTue Jun 16, 2009 10:03 pm

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!
POSTAO JE MOJ FAVORIT MAKOTO NAGANO NINDJA RATNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
specteeeR
New Member
New Member



Number of posts : 21
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 2009-05-23

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 12:27 pm

hahahhahah makoto nagano sin moj Razz jos odavno je postao Very Happy
@tema nije bitan skill na pub i dm itd ...bitno je na cw dobro igrati... Smile
Back to top Go down
RuS
New Member
New Member



Male Number of posts : 4
Локација : Podgorica,Zabjelo
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 2009-06-11

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 12:51 pm

speecter jedino ti nesto razumijes djaba je bit najbolji na pub ako ne znas da igrac cw takaw sam i ja bio dobar na pub a izgubim se na cw Razz
Back to top Go down
????
Guest




ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 1:15 pm

Batalite spam i brisite te postove....
Back to top Go down
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 3:23 pm

TOMO OK ZA SPAM ALI KO SI TI OVDJE?
NE MOZES NIKOG DA CUTKAS.
TO MOGU SAMO UN|SAFE MILAN,SARI
AKO SI TI ADMIN NA 4UM TO MI JE NOVO
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin
un|SAFE


Number of posts : 327
Reputation : 1
Points : 5425
Registration date : 2009-03-03

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 3:41 pm

Tomo je moderator odredjenih podforuma, ukljucujuci i ovaj...
Ima pravo da vas opominje za spam da ja to nebi radio...inace ukoliko bude precerivao i grijesio zna se sta ga slijedi Wink
Back to top Go down
ZoLa^
CS Admin
CS Admin



Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Reputation : 1
Points : 111
Registration date : 2009-05-10

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 3:42 pm

oK NIJESAM ZNAO DA JE MODERATOR FORUMA
Back to top Go down
????
Guest




ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 4:08 pm

hhh....sad brisite te nepotrebne postove....Very Happy
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 4:11 pm

Pa mozes i ti sve da obrises ovo...ili cu ja nego ja reko DAME imaju prednost Smile))
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 4:16 pm

Rekoh brisite ne da spamujete jos vise.....
Back to top Go down
RuS
New Member
New Member



Male Number of posts : 4
Локација : Podgorica,Zabjelo
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 2009-06-11

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 5:21 pm

shewo je citer a i ne ulazi ga vise zato sto ga un safe banuje stalno pa je cowek odusta ewo ga sad u herceg nowi pirat pirat
Back to top Go down
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin
///AMG 4 DesoLate


Male Monkey
Number of posts : 679
Age : 32
Локација : Kolasin
Reputation : 5
Points : 5547
Registration date : 2008-11-05

ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 6:01 pm

Ok brate zanimalo me jer 100% ga nema ne samo radi toga nego i radi toga sto nema admina....Jer skoro svi trce ko [qurac na picku]*da oprostite} kada je u pitanju admin... Cool Ja neznam sta im je do admina ali ok..Uskoro ce konkurs sacu se cuti sa un safe da bude sto prije jednako 3 admina su macenja a 3ica nedolaze cak je jedan prestao igrati cs skroz...Pa nam treba novih admina....
Back to top Go down
https://crna-gora1-public.forumotion.com/
????
Guest




ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. EmptyWed Jun 17, 2009 6:04 pm

Opet oni spamuju.....Zadnje upozorenje....Inace svima ide warning level 1 ako ne obrisete sad te postove....
Back to top Go down
Sponsored content





ne pricajte vi nista .. Empty
PostSubject: Re: ne pricajte vi nista ..   ne pricajte vi nista .. Empty

Back to top Go down
 
ne pricajte vi nista ..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!! :: Counter - Strike :: Schreenshots-
Jump to: