Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

HomeCrna Gora PubliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 21 on Sat Dec 13, 2008 4:59 pm

Share | 

Za SHARINGANA

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Fri Jun 12, 2009 1:12 am

Heheheh al ih rasturismo Very Happy.....Ali ako vi ovakve postove i dalje budete pisali reci cu andreju da preimenuje CEKAONICU u KLAONICU Very Happy
Back to top Go down
un|SAFE
Head Admin
Head Admin

Number of posts : 327
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Fri Jun 12, 2009 1:18 am

Imao sam potrebu da udjem u raspravu, prastajte ako grijesim.
CW je sastavni dio Public servera, i za sad ja necu da se mijesam u rad CW-a iako imam pravo. Za sad mi je najbitniji public koji je skoro doveden u red, i pocinje da funkcioise kako dolikuje velikim, da ne kazem najvecim Very Happy serverima. Sve to zahvaljujuci odlicnoj organizaciji i administraciji.
Kao sto rekoh, za sad necu da se mijesam u rad cw-a, ali ako se interesi alfe i cw-a budu poklopili ocekujte me da vas "davim".
Poznato vam je da jos uvijek nisam trazio admina na cw serveru, i nece ga ni trazit, cak i kad se interesi poklope. Samo da znaju oni koji ga vode ja on dio public servera i da je i on ogled cjelokupnog projekta, i da se vodi racuna kako o administraciji tako i ostalim stvarima.
I, za kraj, da ve zamolim, CAPS LOOK ugasite i ne pisite biblije jer niko nece da cite ovoliko.
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Fri Jun 12, 2009 1:22 am

Ima andrej pravo....A i vec sada kada ljudi npr. vide da je cw u raspadu ( kazem kao primjer ) to ce se odraziti i na public barem malo....

A ovo samo za andreja pitanje-- Sto mi je sharingan nesto ucinio na chat....Kada udjem smedje sam boje i pise mi Banned u nicku i pise kako je sharingan made guest od mene Very Happy....Znam da nije za ovdje ali eto usput Very Happy
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 170
Локација : Podgorica
Registration date : 2009-04-26

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Fri Jun 12, 2009 4:13 am

Treba poklopit CW sa PUBLICOM i napravit dio na forum o CW tu se slazem sa Sharinganom i treba ih spojit pa kad je pun publick da prebaca igrace na CW (osim ako se ne igra klanski) . Moje misljenje i kao i uvjek voli vas vas ====.VP.====

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Fri Jun 12, 2009 4:15 am

To je zivo sranje kad se bas moram tako izrazit Very Happy....Nemozes sa pub-a prebacivat igrace na cw Very Happy:D
Back to top Go down
====.VP.====
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 170
Локација : Podgorica
Registration date : 2009-04-26

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Fri Jun 12, 2009 4:22 am

sto ne mos to radi masu servera da ih nenabrajam neco mo im dzabe reklamu davat
Back to top Go down
View user profile
specteeeR
New Member
New Member

Number of posts : 21
Registration date : 2009-05-23

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sat Jun 13, 2009 12:15 am

Coacar je najodgovorniji za probleme ok pw-a on lik igra cw kad oce a na 4umu lepo pise da mora da se zakaze!!!a pw bog zna koji stavi :/ al ok taj problem je resen Wink
Back to top Go down
View user profile
Bl@ster*
New Member
New Member

Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Registration date : 2009-06-02

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sat Jun 13, 2009 12:18 am

E ovako problem nije uopsta resen. Dado ja sam otvarao temu na tvom forumu rekao si da si mu makao admina i da je sad sve oke. ali evo i nocas je zakljucan server a opet mi treba. I u potpunosti se slazem sa milanom (treba maci admine i kolasincima koji ne dolaze na public) ne treba da imaju nikakvu privilegiju. Ja od kada ste rekli da se tamo vise ne igra ne idem bez kad ima CW sto se moze vidjeti iz mojih sati na publicu imam vec 40sati.

Eto znaci ovo je necuveno vec nedelju dana server vazda zakljucan. Dado ovo trebas da rijesis sto prije, lako je tebi imas rcon i otkljucas server kada ti treba a ja se mogu je*at svaku noc.
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sat Jun 13, 2009 12:20 am

Evo ja sa blasterom imam vec par dana organizirano 1 na 1 i nikako da udjemo u taj cw server....Sredi to....
Back to top Go down
specteeeR
New Member
New Member

Number of posts : 21
Registration date : 2009-05-23

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sat Jun 13, 2009 12:21 am

i ja se slazem da ne treba da imaju privilegije toliko...ako ne postuju pravila...
Back to top Go down
View user profile
Sharingan
Administrator
Administrator

Male Rooster
Number of posts : 294
Registration date : 2008-11-05

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 1:13 pm

ko vas jebe .. milane samo te zamolim promjeni ime CW serveru .. jer mi ne radimo zajedno zaj server je UnT Masters klana on je samo tako dobio naciv crna gora jer me niko nista nije pitao .. znaci .. nema tu sta mi mozemo zajedno radim a toga andrej sto se tice tvog mijesanja to ne moze! Admina mozes dobit al da se mijesas u nas rad nema potrebe .. P.S. Milane 100ko neodrta sto se pravis frajera pa oces naucit admine pameti pa kao neki hacker dosao .. HAHAHAH - hacker ne moze dati sebi admina u FTP nema sanse .. Moze samo sebi dati admina preko rcon passworda .. tako da si uhvacen na djelu .. zooppppp

KALE FORZA FUTURE
CS Admin
CS Admin

Number of posts : 94
Registration date : 2009-05-31

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 1:40 pm

ada cus Very Happy ja sam juce odma rekao da je milan Smile ne razumijem se u te rcon pw i sl ali je ono milance juce bilo Very Happy

Last edited by KALE FORZA FUTURE on Sun Jun 14, 2009 1:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
un|SAFE
Head Admin
Head Admin

Number of posts : 327
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 1:40 pm

Sharingan wrote:
ko vas jebe .. milane samo te zamolim promjeni ime CW serveru .. jer mi ne radimo zajedno zaj server je UnT Masters klana on je samo tako dobio naciv crna gora jer me niko nista nije pitao .. znaci .. nema tu sta mi mozemo zajedno radim a toga andrej sto se tice tvog mijesanja to ne moze! Admina mozes dobit al da se mijesas u nas rad nema potrebe .. P.S. Milane 100ko neodrta sto se pravis frajera pa oces naucit admine pameti pa kao neki hacker dosao .. HAHAHAH - hacker ne moze dati sebi admina u FTP nema sanse .. Moze samo sebi dati admina preko rcon passworda .. tako da si uhvacen na djelu .. zooppppp
Mene kad bude zanima admin, ja cu ti se javit.
I da ja znam, cw uijek ide uz public. Ako je Milan na kgb iznajmio mix kombinaciju, onda je sve jasno. Drugo je to ako vi imate neki dogovor oko placanja, ali sve to moze da se ponisti, lagano. Meni smeta sto si utripova da je cw u vlasnistvu tvog klana, kad nije i ne moze bit. Ali mi ne smete, kao ni do sad sto vi igrate tamo i sto vi vodite racuna o tome. Rekao, sam kad se interesi alfe poklope sa cw-om..eto mene u pricu... Wink
Back to top Go down
View user profile
Sharingan
Administrator
Administrator

Male Rooster

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 3:23 pm

onda mi podizemo posebno server a milan neka placa public i cw sam .. to kad se ti tvoji interesi poklope ..

///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 4:32 pm

Sharingan wrote:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Samo cu to reci....Broj 1dan odakle ti pravo da me napadas i ja vas nijesam napao samo sam rekao istinu jer pola admina na cw su debili pocev od tea neke pa nadalje[eto i tvoji admini blaster i speecter su to priznali]pa vidi....2go ja sam juce CIJELI DAN I NOC ZA TVOJU INFORMACIJU RASPITAJ SE MALO ZNA I SRKI BIO KOD TETKE I TETKA U BAKOVICE I TEK SAM UVECE U 23 I 15-20 DOSAO TAKO NESTO...Broj 3 Poslje mi donesi pare i mijenjam odma ime cw-a u vase!!!!Jednako Meni jeftinije ispadne da cw nedrzim i da ga neplacam i ja ali svejedno mi je jer ja radi vas drzim cw meni on nikada niej trebao u njega neulazim iako imam admina nego radi vas ai jednim nacinom radi mene jer mi moze zatrebat necu da se izvlacim samo istina !!!...Broj 4 ja neznam nizakakvoga hakera OSIM FENIKSA KOJI NAM JE 4 SERVERA HACK kamoli da ja hakujem i taj rcon i to a neznam ni C o tomexDDDD...Broj 5 sta si odjednom zapalio i to "ko vas jebe" na koga se podrazumijeva???....Broj 6 nmg da vjerujem da si ti takav !!!Broj 7 To je to ako jos nesto treba recite..Samo si ispao mnogo glup to cu ti reci bez ikojakvih argumenata[dokaza] napadas...Ali aj uzivaj i neznam sta ti bi odjednom JBT Patak afro

Sharingan
Administrator
Administrator

Male Rooster

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 6:25 pm

znas sta .. evo uso sam u FTP makao sam sebi admina sa public servera .. evo makao sam i admina sa foruma sebi .. veceras cu da ti donesem pare jos ovaj mjesec i zavrsili smo to za servere .. a ostat cemo drugovi kao i prije ali vise necemo nista poslovat oko servera,naravno ako vam kad treba pomoc tu sam .. P.S da me juce nije bilo na server kad je ovaj htio da ga hack morao bi zvat igija da ti ga o5 podigne al nema veze .. ae zz .. nema me vise .. ako kome sta trebam
MSN: dadooo14@hotmail.com
e-mail: shari.dado@gmail.com
FORUM: www.unt-masters.co.cc

Igrat cu ja jos na vas server al necu vise nista da imam sa adminima ..

///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 6:38 pm

Oces mi ti reci koji ti je brate qurac???Sta si odjednom zapalio iz cista mira poceo si nesto da pricas tu sto nema veze sa ovime scime smo poceli bili i dogovorili se u skolu i sve lijepo bilo???Nista te nerazumijem majkemi niko nista nije ni progovorio kamoli rekao i odjednom si poceo da seres STO????I u vezi cega kada smo vec do toga..?I sto kada..???

Sharingan
Administrator
Administrator

Male Rooster

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 14, 2009 7:42 pm

Nista necemo pricat preko foruma nego kad dodjem veceras da ti dam pare pricat cemo i eto ..

Bl@ster*
New Member
New Member

Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Registration date : 2009-06-02

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Mon Jun 15, 2009 2:53 am

milan i shari su se vidjeli (sta se desilo to jos niko ne zna) gledaoci sa nestrpljenjem cekaju nastavak price.......... Cool
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Mon Jun 15, 2009 8:07 am

hhhhhhhhhhhhhh
Back to top Go down
UnTouchable
New Member
New Member

Number of posts : 6
Registration date : 2009-02-21

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   Sun Jun 21, 2009 3:59 pm

Ada nista se ne desi...Popizdjeli samo oko ovoga,kao i ja. NAS cw veze nema sa Pubom,ima sa Milanom koji salje pare,ali licno sa serverom NEMA!!! Da vidim ja te interese koji treba da se poklope da bi se neko umijesao sa Cw-om...Dado je sasvim u pravu,Milane,ti od sad nemoj na Forume da razgovaras,mene i Dada imas uzivo,pa pricaj,nemoj mi odje pisat...Ako ti se prica,imas broj,nisamo daleko,i pricat cemo! Dado i ja cemo odredivati rad Cw-a,ko sto je medju nama dvojicom dogovor,to osporit niko nece,niti moze. A ta zakljucavanja su rijesena koliko ja znam,a ako nisu,rijesit cu ih lagano...Valjda je Dado to rijesio uspjesno...Milane ako ti se bude pricalo i Svadjalo zovi,ovo preko foruma ne dolazi u obzir,ja i Dado cemo zajedno doci(nije nam uz nos)....Tako da,ti znas moje misljenje o pojedincima odje,koji ne treba da budu to sto jesu i tako to,nego necemo o tome,postovanje prema svima! Pozz!
Back to top Go down
View user profile http://unt-masters.darkbb.com/
Sponsored content

PostSubject: Re: Za SHARINGANA   

Back to top Go down

Za SHARINGANA
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2