Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

HomeCrna Gora PubliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 21 on Sat Dec 13, 2008 4:59 pm

Share | 

Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Sharingan
Administrator
Administrator

Male Rooster
Number of posts : 294
Registration date : 2008-11-05

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 6:39 pm

jebala vas skola Very Happy .. Vazda kad vidim ovaj topic smuci mi se! :@

///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Fri Jun 12, 2009 12:10 pm

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Zavrsio sam skolu napokon !!!Poslje 1 mjesec nedolazenja na kompu i ucenja stalno zavrsio yeeeee!!!!Presao vrlodobar sada se pitate ucio a vrlodobar...Bio sam odlican do ove godine i fino nijesam 8 mjeseci dirao knjigu nego na staru slavu zivio:)))I bio prije tacno 30 dana dobar i morao sam barem preci vrlodobar a za to mi je trebalo 9 bodova da popravim jer sam ga zamuljio svi mislili da sam se zaljubio pocev od razredne zavrsit do drugova:))).ALI ko ih jebe sve boli me quraz ZAVRSIO SAM SKOLU DANAS I TO PRESAO SAM KAKO SAM HTJEO I TO PAR BODOVA VISE OD VRLODOBROGA NARAVNO I OD DANAS POCINJEM CS DA IGRAM DAN NOC [Vraca se vas Terminator] !!!!TOOOOOO DANAS MI JE NAJSRECNIJI DAN KADA SAM ZAVRSIO SKOLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Svima sve najbolje i najljepse u ovome raspustu i sto bolje da ga provedu ZELIM !!!!!!!!!!Eto me u Cs i Sjutra cu vam dokazat da imaju 2 pro*Ja znate i Hamilton i ako mi nevjerujete nego i dlaje mislite da sam ja posebno onaj Brufen lik me svaki dan u skolu po 10 puta pita ko je Hamilton od sjutra cete znati samo da se vrati sa faksa jer je zavrsio fakultet i ta budala**!!!TOOOOOOOOOO ZAVRSIO SKOLU YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!1Pozzz By ///AMG 4 DesoLate

Im[pRo]vIz0r
New Member
New Member

Snake
Number of posts : 37
Локација : Pg
Registration date : 2009-05-08

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Fri Jun 12, 2009 1:06 pm

Eto draga djeco klasican primjer kako zivot jedne mlade perspektivne osobe moze da propadne zbog CS-a Very Happy
Back to top Go down
View user profile
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Fri Jun 12, 2009 1:13 pm

Im[pRo]vIz0r wrote:
Eto draga djeco klasican primjer kako zivot jedne mlade perspektivne osobe moze da propadne zbog CS-a Very Happy

U pravu si brate i propao bi ako ocemo realnop jer samo istinu pricam] ali srecom imam roditelje kojima je samo vazno da ucimo ja i sestra i zato nas nagradjuju imamo sve sto mi na ovome svijetu treba [nista nam ne nedostaje]sto je najvaznije!!*Samo sto sestra buca evo danas je dobila 10-tku na fakultet a ja se mucim ko budala sa 4tovrkama da dobijem neke jadne 5tice:))).Svima sve najbolje I DANAS SAM NAJSRECINI !!!!AJMO U CS DA IGRAMO Samo da se povratim 1-2 sata jer nijesam ga ulazio samo na 10 min sinoc i to je to***I onda pocinje Cepkanje Cool Pozz By ///AMG 4 DesoLate
Ali moram se odvici polako mislim kada pocne septembar ko sada ali tesko ce bit***...I ADMINI NEMOJ TE SVAKI SEKUND MIJENJATI MAPE JBT-E** EVO SADA JE SERVER PUKJAO EVO PISE NA GAMETRACKER OFF A U STVARI RADI JER IMAM SISTEM DA GA ODMA DIGNEM NEGO VI PO 10 PUTA PROMIJENITE MAPU U 10 MIN PO DANU PRIJE NEGO STO JE PUN !!!

Sponsored content

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   

Back to top Go down

Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2