Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

HomeCrna Gora PubliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 21 on Sat Dec 13, 2008 4:59 pm

Share | 

Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin
Registration date : 2008-11-05

PostSubject: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 1:26 pm

E ovako posto sam ja otvorio da 1vi pocnem...Ucim gimnaziju 2gi razred
Danas sam PRESRECAN popravio sam 3 ocjene i zavrsio sam sa ocjenama imam jos 2 predmeta ali to neracunam engleski i fizicko...I bicu vrlodobar...tolko od mene koga vise zanima neka pita:)))??!!!UZIVANJE OD SADA PO CELI DAN CU BITI NA CS VISITI NAPOKON !!!!!

^^FaTaLn1_mAn![jak]^^
Friend Of Forum
Friend Of Forum

Male Dog
Number of posts : 50
Локација : PODGORICA
Registration date : 2009-06-07

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 1:49 pm

e hwala bogu koliko se namuci za taj vrlodobar :DDDD
Back to top Go down
View user profile
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin
Registration date : 2008-11-05

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 2:01 pm

Ma bio sam odlican ali svaku pokvario jer nijesam ucio ni 1 min na dan kada je kontrolni neucim pa dobijem 3 i svaku 3jku skoro imao i evo sada zadnjih 20 dana sve ocjene podigao za po stepen i sada vrlodobar:)))

b0k!
New Member
New Member

Male Pig
Number of posts : 34
Registration date : 2009-06-01

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 2:55 pm

evo ljudi izgleda jedini ja jos u osnovnoj:D
al dobro ja prezadovoljan pomalo ucio nesto prosvercovo al ipak odlican:D
tako da cete me se sad nagledat na serveru:D;D
pozzz by b0k!
Back to top Go down
View user profile
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin

Male Cat
Number of posts : 92
Локација : Podgorica
Registration date : 2009-03-23

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 3:34 pm

Polozih najtezi ispit, ostalo sve popadah..nervoyan sam kao pasce Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 29
Registration date : 2009-05-17

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 3:40 pm

Eee jbg... A sta studiras Ma$A?
Back to top Go down
View user profile
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin

Male Cat
Number of posts : 92
Registration date : 2009-03-23

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 4:03 pm

Elektro
Back to top Go down
View user profile
stefan
CS Admin
CS Admin

Number of posts : 38
Registration date : 2009-04-27

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 5:04 pm

meni ostadose 2 za avgust Razz
Back to top Go down
View user profile
LeX
Friend Of Forum
Friend Of Forum

Number of posts : 79
Registration date : 2009-02-16

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 5:05 pm

najjaca gimnazija u cg danilovgradska Smile i vrlodobar prosjek 4,3 supci nece da mi daju 2 boda ali i ne trazim milane vidim vrlodobar si Very Happy ahhahah ok nmvz a kako to da si 2 razred gim a 94 si godiste ? tako pise na facebook ali nzm ali od petka spavamo i jedemo zajdeno Very Happy
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 6:39 pm

Ja evo upravo padoh matematiku....Glupaca me nanervirala....Cijeli ispit mi je tocan nije ga htjela ispraviti jer se nije mogla snaci na papiru....I zakljuci mi jedinicu ko kuca i kaze mi da sam bezobrazan LOL....Majku da joj j**** nasekirala me....Dakle sve ispravih osim te jedinice iako mi je tocan ispit Very Happy:D
Back to top Go down
:)
CS Admin
CS Admin

Female Dragon
Number of posts : 43
Локација : Beograd
Registration date : 2009-04-26

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 6:43 pm

Ne lazi, bote Smile Uvek su ti profesori krivi Very Happy Very Happy Very Happy
Meni ostaju 2 ispita za septembar...nadam se... Smile Smile Smile Ako prepisem sutra jedan i polozim prekosutra drugi... Smile Smile Smile
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 6:44 pm

Ne lazem seko....Kako mozes tako....Cijeli ispit mi je tocan bez ijedne greske...I svejedno mi je srala jer je shvatila da je ona pogrijesila pa je na mene htjela svaliti krivicu....Jbg nema cs-a za mene ovo ljeto....
Back to top Go down
ZaPHoD
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 29
Registration date : 2009-05-17

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 7:02 pm

Ja sam sve ocistio, jos samo statistiku u ned. i onda sam free Razz Eto tako Very Happy
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 7:05 pm

Bravo....Sretno ti za statstiku Very Happy
Back to top Go down
G1m 4 P1KsLa
New Member
New Member

Number of posts : 6
Registration date : 2009-06-03

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 7:24 pm

ja sam u osnovnoj 5 razer i presao sam srkoz odlicnim oleee pa znate meni je najteze Razz Razz Razz
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Tue Jun 09, 2009 7:26 pm

Ma lol u osnovnoj nista ucio nisam pa sam imao skroz odlican bez ijedne cetvorke...No sad me bestija rusi ....Rekao sam ako me ne pusti na popravnome da joj bacam HE grenade u kucu Very Happy
Back to top Go down
^^FaTaLn1_mAn![jak]^^
Friend Of Forum
Friend Of Forum

Male Dog
Number of posts : 50
Локација : PODGORICA
Registration date : 2009-06-07

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 9:36 am

hahahaahah eee vama u 5 poklanjaju ocene dodjete izljubite se ssa nastavnicima i oni vam daju 5 hahahaah Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 11:08 am

Bas....U srednjoj ces morati malo da joj liznes za 2 Very Happy
Back to top Go down
commander_n0 s0unD*
CS Admin
CS Admin

Male Pig
Number of posts : 112
Локација : Trnovec
Registration date : 2008-12-28

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 12:34 pm

ja cu sad preci sa odlican
Back to top Go down
View user profile http://axe-forum.forumotion.com
Bl@ster*
New Member
New Member

Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Registration date : 2009-06-02

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 1:51 pm

Smile ja imam u petak. "Uvod iz C" onda sledece nedelje Matematika II. i tamo 25-og Strukture podataka. ako sve dam ocistio sam cijelu godinu Very Happy
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 2:03 pm

Ajde sretno za to Very Happy
Back to top Go down
Bl@ster*
New Member
New Member

Male Number of posts : 45
Локација : Podgorica-Montenegro
Registration date : 2009-06-02

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 2:11 pm

Ping King wrote:
Ajde sretno za to Very Happy

hvala Very Happy bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball

grande Tomica cheers
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 4:48 pm

hehehehe Very Happy:D
Back to top Go down
daN*
CS Admin
CS Admin

Number of posts : 111
Registration date : 2009-05-03

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 5:42 pm

Hehe eo i ja da se oglasim Very Happy Ja sam ispisa fax poslije 2 god i prepisujem se na neki drugi Very Happy Na racunare pri elektro, iz jednog razloga: da budem blizi marku da mu prenesem nesto moga znanja iz cs da nebude bot vise :DD aj pa ucite, trudite se, odricite se svega radi skole.... na kraju ce opet posa dobit onaj sa boljom vezom :DDDDDD tako vam je to Razz
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   Wed Jun 10, 2009 5:49 pm

Tu si u pravu Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]   

Back to top Go down

Kako ce te preci razred[skolu,gim...] i faks[sve ili prenosite ispite?]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next